Зимове взуття - тенденції
Зимове взуття - тенденції
Зимове взуття - тенденції

Колекції наступного осінньо-зимового сезону представлені модними дизайнерами, продемонстрували серію абсолютно нових і більш ніж цікавих трендів.

Сімдесяті

Одним з головних взуттєвих трендів стало повернення на подіум моди сімдесятих: стильні моделі зимового взуття, засновані на вінтажному стилі, включили в свої колекції Calvin Klein, Marc Jacobs, Anna Sui, Narciso Rodriguez. Головна відмінність стилю сімдесятих, втіленого в зимовому взутті — це незвичайно практичний, стійкий масивний квадратний каблук. У колекції Calvin Klein невисокий квадратний каблук сполучений з досить товстою, рифленою платформою, яка додає додаткову стійкість під час ожеледі і інших неприємних погодних умов зимового сезону.

Ботильйони

Провокаційні чоботи-ботфорти, довжина яких доходила до стегна, в новому зимовому сезоні змінять класичні чоботи завдовжки трохи нижче за коліно і елегантні ботильйони різних стилів: від жіночних класичних моделей до ботильйонів на масивному каблуці і платформі. У новому сезоні дизайнери звертають на ботильйони чи не більшу увагу, чим на зимові чоботи, що традиційно вважаються основою гардеробу сезону осінь-зима. Alexander Wang і Calvin Klein майбутньою зимою пропонують носити ботильйони з шкіри, головна прикраса яких — товстий квадратний каблук, який, втім, не виглядає задуже масивним, а, навпаки, додає стилю взуття деяку пікантність. До колекцій Rad Hourani і Daniel Vosovic увійшли зразки класичного стилю: ботильйони з округлим носком і елегантним тонким високим каблуком. А американський дизайнер Віра Вонг для сезону осінь-зима запропонувала серію ботильйонів на тонкому високому каблуці з відкритим носком і декоративним шнуруванням.

Хутро

Один з головних взуттєвих трендів майбутньої зими напевно викличе обурення багаточисельних захисників тварин: більшість дизайнерів в свої осінньо-зимові колекції включили велику кількість хутра, що прикрашає не лише одяг, але і взуття. Далеко не завжди, втім, захоплення модних дизайнерів хутром при створенні взуття стає вдалим, проте деякі моделі дійсно гідні уваги.

Так, наприклад, дизайнери бренду Ralph Lauren в новій зимовій колекції запропонували абсолютно класичне зимове поєднання замші і теплого хутра: елегантні ботильйони з чорної замші Ralph Lauren прикрасив пухнастим сріблясто-чорним хутром. А ось дизайнер Зак Позен зважився на куди радикальніше використання хутра, продемонструвавши на подіумі ботильйони, повністю покриті різноколірним хутром — то класичним чорним і коричневим, то яскраво-бордовим.

І Майкл Корс, і Карл Лагерфельд в своїй колекції для Chanel представили взуття, яке ідеально підходить для суворої зими. Майкл Корс випустив на подіум моделей в затишних і теплих замшевих чоботях з обробкою теплим стриженим хутром, а Карл Лагерфельд продемонстрував на подіумі хутряні чоботи, які нагадують справжні унти, чим доповнив хутряні тенденції на подіумі Chanel.

Оксамит

Одним з найактуальніших матеріалів нового осінньо-зимового сезону став оксамит. Розкішний, майже королівський матеріал модні дизайнери використовували для створення не лише всіляких предметів одягу, але і зимового взуття. Так, наприклад, Олександр Вонг доповнив свою колекцію стильними чобітьми з оксамиту, простота дизайну і класичний стиль яких отримали особливу привабливість за рахунок благородного, м’якого блиску оксамиту рудувато-коричневого відтінку. А в зимову колекцію Custo Barcelona увійшли оксамитові ботильйони з еклектичними принтами.

Зимове взуття - тенденції
Зимове взуття - тенденції
Зимове взуття - тенденції
Зимове взуття - тенденції

Зимове взуття - тенденції
Зимове взуття - тенденції
Зимове взуття - тенденції
Зимове взуття - тенденції

Екзотична шкіра

Ще одним помітним трендом осінньо-зимового подіуму стало взуття з шкіри екзотичних рептилій. Наприклад, дизайнери Blumarine підкреслили коктейльні і повсякденні ансамблі — плаття з блискучої тканини, розшиті лелітками легінси у поєднанні з шкіряними жакетами — високими чобітьми із зміїної шкіри з блискучими ж розводами. Крістофер Бейлі, створюючи колекцію для Burberry, зупинився на ще сміливіших моделях — дуже високих чоботях із зміїної шкіри, доповнюючих верхній одяг, також створений з шкіри.

Підготовано по зовнішнім джерелам

(Visited 65 times, 1 visits today)

Статті на тему