жіночий спортивний костюм
жіночий спортивний костюм

Велюрові костюми увійшли до моди спочатку дуже акуратно і несміливо, а потім підкорили весь світ своїми затишними плюшевими обіймами. Хто б міг подумати, що бархатистий матеріал, що колись вважався атрибутом розкішного одіяння, стане тканиною для сповна буденних комплектів? Проте це сталося, за що потрібно подякувати, по-перше, брендам спортивного одягу, а по-друге, знаменитостям, які популяризували велюрові костюми. Без них, можливо, в спортивної і молодіжної моди було б зовсім інше обличчя.

Велюр — це натуральний матеріал з низьким густим ворсом, який робить тканину дуже м’якою, приємною на дотик. Комплекти, які називають велюровими, виготовляються їх бавовни, чистої, або з додаванням синтетичного матеріалу в пропорції, наприклад, 80% бавовни і 20% поліестера. Своєю поширеністю і популярністю відразу для декількох стилів костюми з велюру зобов’язані своїми фізичними властивостями — теплопровідністю і приємним відчуттям на тілі. Окрім цього, вони досить міцні і стійкі до зносу, що для спортивного одягу, в рамки яких вони міцно увійшли, є безперечною перевагою.

Становлення бархатистого стилю

На сучасному ринку вже багато брендів, які випускають велюрові костюми, але перша ластівка була запущена маркою Fila з Італії у восьмидесятих. Вона до цього дня виготовляє комплекти для чоловіків і жінок. Приклад з Fila узяли Adidas і Nike, що представили своє бачення спортивного одягу в затишному велюрі. І, нарешті, найзначніший вклад зробили в Juicy Couture. Дизайнери американського бренду, який стартував з випуску одягу для майбутніх мам, завжди піклувалися про максимальний комфорт для своїх клієнтів. Вони показали світу, що велюровий костюм — це нове слово не лише в спортивній, але і в моді у цілому.

У 2001 році почався масовий випуск костюмів з велюру від Juicy Couture. Можливо, дівчата і не звернули б особливої уваги на новий тренд, якби в м’яких брюках і курточках-бомберах не стали з’являтися зірки самого високого рівня. Мадонна, Дженніфер Лопес, Кетрін Зета-Джонс, Гвінет Пелтроу — всі вони, охоплені пристрастю до здорового способу життя, виходили на уранішню пробіжку у велюрових костюмах цього бренду, чим привернули увагу як до Juicy Couture, так і до нової спортивної моди.

Такі комплекти прижилися як одяг для занять спортом. Вони дуже приємні тілу, не обтягують його, зберігають тепло, коли прохолодно, але в них не спекотно, оскільки для виготовлення використовується натуральна бавовна. Незабаром велюрові деталі переступили рамки лише спортивної моди, ставши атрибутами молодіжного напряму. Теплі затишні курточки з капюшоном, прикрашені стразами, яскравими принтами і в різних кольорах стали носити юні модниці разом з джинсами і короткими спідницями. Потім велюрові костюми прийшли на заміну махровим халатам, коли багато жінок усвідомили їх переваги для носіння вдома.

Спортивний шик

В даний час костюми з велюру випускаються багатьма брендами, хоча подоба їх практично не міняється впродовж всього десятиліття. Вони являють собою поєднання бомбера і брюк, хоча зустрічаються варіанти і з шортами. Випуском займаються як спортивні бренди, так і марки, що зробили собі ім’я у сфері високої моди. Серед них, зрозуміло, першопроходці — Adidas, Fila, Nike, а також мешканці модного олимпу Dolce&Gabbana, російський дизайнер Маша Цигаль. Розкішні костюми випускає Christian Audigier, в якого вони, на відміну від вже звичних аплікацій і вишивки, мають цікаві малюнки на велюрі. Ці візорунки роблять одяг придатним для носіння, швидше, не в спортзал, а в танцювальний клуб. Свої костюми випускає і один з лідерів серед виробників вишуканої білизни — Victoria’s Secret.

Жіночі спортивні костюми: мікс

жіночий спортивний костюмспортивний стиль одягувелюровий спортивний костюм

жіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмжіночий спортивний костюмспортивний стиль одягувелюровий спортивний костюмжіночий спортивний костюмвелюровий костюм

Власники велюрового костюма можуть робити свій вибір серед безлічі колірних варіантів з прикрасою вишивкою, стразами, аплікаціями або ж більш лаконічних — однотонних і без надмірностей. Більшість костюмів виконана в єдиному кольорі. Найчастіше використовується рожевий, блакитний, жовтий. Також популярні приглушені варіанти: сірий, який виглядає на велюрі сріблястий-перлинним, золотий, білий, чорний, коричневий.

Спортивний стиль та елегантність: відео

(Visited 536 times, 1 visits today)

Статті на тему