жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми

Мода на жіночі костюми в цьому сезоні не супроводжується особливими революційними потрясіннями. Колірна гамма залишається досить стриманою і базується на всіляких відтінках сірого, чорного, синього і коричневого. Можна дозволити собі і щось яскравіше, але в цьому випадку робити вибір необхідно на користь гірчичного, червоного і винного тонів. Створюючи нові фасони, дизайнери черпали натхнення в спадщині сімдесятих, вісімдесятих і дев’яностих років минулого століття.

Зокрема, саме з ділової моди сімдесятих кутюрье запозичили широкі брюки і вузькі жакети, піджаки з підплічниками і спідницями-олівцями, вісімдесятими були навіяні спідниці із запахом і жакети з об’ємними плечима. А атмосферу дев’яностих на модні подіуми принесли костюми аскетичного крою в мінімалістському дусі. З тканин найбільш переважні для костюмів у наступному сезоні матеріали щільної текстури з додаванням шерсті, хоча доречними залишаються вельвет, оксамит, твід і тонка шкіра.

Костюми із спідницями: коротко і ясно

Один з основних трендів костюмної моди наступного сезону — короткі спідниці. Якщо елементом костюма виступає плаття, то на нього також поширюється це правило. Неважливо, який силует в спідниці, вона не повинна закривати колін. Спідниці-олівці і спідниці із запахом потрібно носити в ансамблях з жакетами, які мають об’ємну дещо зкруглену лінію плечей.

Багато костюмів із спідницями і платтями було представлено в осінньо-зимовій колекції від модного будинку Chanel, але тяга до мінімальної довжини там, всупереч загальним тенденціям, не прослідковується. Трикотажні і еластичні в’язані спідниці в костюмних інтерпретаціях дизайнерів будинку Chanel виглядають досить строго і в більшості варіантів повністю закривають лінію колін. Основна ставка в них зроблена на поєднанні матеріалів різних фактур, і черговою дизайнерською знахідкою на цьому фоні виглядає хутро, яке часто виступає в ролі декору спідниці: хутряна обробка сповна доречна як по краю подолу спідниці, так і в основних лініях силуету.

Джорджіо Армані представив в колекціях цього сезону року жіночі костюми, де присутні спідниці трапецієвидної форми або шифонові спідниці з воланами або драпіровками. Принцип Армані: чим незвичайніше покрій спідниці, тим більш строгим має бути піджак і навпаки. В тому випадку, якщо спідниця максимально строгого крою і не має жодних декоративних елементів, дизайнер радить носити з нею картаті жакети або піджаки з ассиметрично викроєною застібкою. Dooglas Hannant і United Bamboo пропонують в наступному сезоні оригінальну альтернативу нехитрим діловим спідницям — спідниці-тюльпани. А ще надзвичайно модним костюмом стає таке поєднання, як жіночна спідниця і піджак в чоловічому стилі.

Костюми брюк

Актуальні фасони костюмів брюк в наступному сезоні зберігаються практично в тому ж вигляді, в якому вони прийшли роком раніше: тут перевага віддається брюкам-бананам, класичним брюкам із стрілками, а також вузьким і широким брюкам. Така демократичність дуже доречна, тому що вона однаково лояльна до всіх жінок, незалежно від їх типу фігури, і дає можливість кожній з них підібрати для себе оптимальну модель. Високим і худорлявим жінкам з прямокутним типом фігури більше личать брюки овального силуету, за допомогою яких можна зорово розширити стегна і відвернути увагу від занадто широких плечей. З тієї ж причини стилісти рекомендують такий фасон брюк пані, комплекція яких нагадує перевернутий трикутник.

жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми
жіночі костюми

Жінки невисокого зросту з типом фігури «пісочний годинник» добре виглядають в брюках класичного фасону, а також широких брюках максі-довжини, що повністю закривають ноги і струмують до самої підлоги. Саме такий костюми брюк можна побачити в нових колекціях Rebecca Taylor і Louis Vuitton .

Нарешті, власниці струнких ніг можуть сміливо обзаводитися вузькими брюками, на зразок тих, що пропонують Burberry, Briony, Amanda Wakeley. Ще один варіант — костюми з шортами і бріджами, зразки яких можна побачити в колекціях Salvatore Ferragamo і Dolce & Gabbana. @ec

(Visited 102 times, 1 visits today)

Статті на тему