Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори

Важко передати словами, наскільки обширний і всілякий ринок головних уборів сьогодні. Адже ще кілька років тому неможливо було виділитися з натовпу і похвалитися незвичайною і яскравою шапочкою. Проте, з появою настільки обширної кількості пропозицій дівчата стають не «королями ринку», а, швидше, «жертвами», адже жіночі головні убори розрізняються сьогодні не лише за формою і матеріалом, а також і ціною, якостю, способом виготовлення матеріалу і т. д.

З прадавніх часів головному убору на Русі надавали велике значення. Наприклад, вважалося, що вихід дівчини на вулицю без нього може накликати на неї і її сім’ю біди, оскільки відкрите волосся приваблює злих духів. А по головному убору чоловіка можна було судити про його статус в суспільстві. Проте, дуже не заглиблюватимемося в історію, адже цікаво знати, які тенденції популярні сьогодні, тому розберемо основні напрями, які диктують нам глянсові журнали і дома мод.

В’язка

В’язані шапки можуть бути як класичного, так і спортивного стилю, крупної і дрібної в’язки, літні і зимові… Але їх головна перевага в тому, що личать вони абсолютно всім, підкреслюючи як дівочу свіжість, так і плотську жіночність (головна умова: аби на ній не було жодних додаткових елементів декору — хутра, страз, пір’я і тому подібне). До речі, такі шапки ідеально личать до пуховиків — яскраві, але, в той же час, непомітні. Так само модні оригінальні в’язані шапочки — з креативними елементами. Хіт сезону -вязані шапки з об’ємної пряжі в стилі гранж.

Капелюхи

Оскільки все нове — це давно забуте старе, то недивно, що в моді знову капелюшки. Вузькі і широкі, казанки і шляпки-«таблетки», тверді або з гнучкими полями… Шляпу-федору можна одягати практично з будь-яким верхнім одягом, проте, інші типи капелюшків навряд чи поєднюватимуться з пуховиком або спортивною курткою. Такий головний убір слід носити з шубами, шкіряним або звичайним пальтом. До речі, НЕ МОДНИМ цього сезону є срібний колір капелюхів, різні камені і пір’їнки. Все-таки, це ще не дуже добре забуте старе, аби згадувати про нього.

Що стосується правильного вибору капелюха, тут, головне, не помилитися — капелюхи з довгими полями личать переважно високим дівчатам, тоді як маленькі капелюшки підійдуть дівчатам з крупними рисами обличчя. Поля капелюха худенької маленької дівчини не повинні перевищувати ширину її плечей. Краще всього приміряти капелюх перед дзеркалом в повний зріст, аби ти відразу могла бачити свій силует в цілому.

Хутряні тенденції

Нині популярні шапки з хутра найрізніших звірів, обробленого (хутра, а не звіра) по різних технологіях: стрижка, лазерна обробка, фарбування в різні кольори, і так далі. Сьогодні на п’єдестал пошани зійшли м’які форми, причому у поєднанні з «непоєднуваними» матеріалами: шифоном, органзою, мереживом і т. д. І хоча форм хутряних шапок існує велика кількість, сьогодні особливою популярністю користуються хутряні обідки і «вушка». Вони досить теплі для зими, і не дуже теплі для весны і осені.

Кепки

Вони як і раніше не виходять з моди. Проте, сьогодні найбільш модний матеріал для кепок — це шкіра, вельвет, замша, твід, фетр. Клітка вийшла з моди, проте, зараз поширені усілякі узори, лаковані деталі, металеві акценти. До речі, в’язані кепки — фаворити у дизайнерів. Такий головний убір додасть жіночності і кокетства твоєму образу. Пам’ятай, що всяка кепка повинна личити по стилю до твого верхнього одягу і сумочки.

Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори
Жіночі головні убори

Берети

Також, як і капелюхи, вони повернулися з минулого. 30-і і 90-і роки. Берети для створення пустотливого і гламурного образу, великі і маленькі, традиційні і авангардні… Але головна перевага такої різносторонньої дрібниці — це те, що вона личить абсолютно всім завдяки безлічі варіацій її носіння: набік; насунувши на очі або ледве зрушивши назад; натягнути на вуха, або зробити «млинчик»… У моді сіро-чорна гамма.

При виборі головного убору пам’ятай, що він має бути не лише ультрасучасним, але і личити тобі. Врешті-решт, головний убір повинен завершувати твій неповторний образ, а не акцентувати всю увагу лише на нім.

(Visited 121 times, 1 visits today)

Статті на тему