ділові костюми 2012
ділові костюми 2012

Трендовий діловий гардероб сезону весна-літо 2012 відповідає самим різним смакам: для прибічників традицій знайдуться елегантні, класичні костюми брюк, а для модниць, не зв’язаних строгими рамками ділового гардероба, — куди сміливіші моделі по типу костюмів з принтом.

Костюми брюк

Вічна, непорушна класика ділового гардероба, що зберігає свою актуальність десятиліттями, — елегантні костюми брюк, що приховують за великим рахунком будь-які недоліки фігури. У нових колекціях весна-літо 2012 модні дизайнери також не забули про класичні костюми брюк: так, наприклад, дивовижно красиві світлі костюми брюк з нової колекції французького дизайнера Жана Поля Готье і строгі темні ансамблі з колекції будинку Lanvin весна-літо 2012. Класичні брюки в тонку смужку у поєднанні з однотонними піджаками пропонує в новому сезоні весна-літо 2012 приміряти французький модний будинок Sonia Rykiel. А в колекції John Richmond особливий шарм елегантним костюмам брюк додають несподівані деталі — наприклад, підвернуті рукави піджака і трохи укорочені, ледь прикриваючі кісточки, брюки.

Стислість — сестра таланту

Одна з найактуальніших тенденцій сезону весна-літо 2012 — прагнення модних дизайнерів укорочувати буквально всі предмети жіночого одягу: саме так в дизайнерських колекціях нового сезону з’явилися і топи-бандо, що ледь прикривають груди і нічого більш, і радикально короткі міні-спідниці. А в діловому гардеробі весна-літо 2012 одне з найважливіших місць займають укорочені брюки і піджаки з короткими, в три чверті рукавами. Про те, що стислість — безперечна сестра таланту, цього сезону нагадують найавторитетніші модні дизайнери. Моду на укорочені брюки диктує італійський дизайнер Джорджо Армані, а американський дизайнер Марк Джейкобс однією з основ трендового гардероба Louis Vuitton зробив жакети з короткими, трохи нижче за лікоть, рукавами.

Яскрава родзинка

Весінньо-літній гардероб з точки зору вибираних модними дизайнерами забарвлень традиційно набагато яскравіше за гардероб для холодного осінньо-зимового сезону. Цього разу захоплення представників світу моди яскравими фарбами торкнулося навіть ділових костюмів — в нових колекціях можна зустріти ділові ансамблі найнесподіваніших і найсміливіших кольорів. У нью-йоркського дизайнера Зака Позена — поєднання строгого піджака і спідниці-олівця соковитого зеленуватого відтінку перцевої м’яти, в Nanette Lepore — ділові костюми ніжно-рожевого кольору, а у британського дизайнера Джайлса Дікона класичні костюми начебто брюк взагалі не вписуються в традиційні уявлення про діловий гардероб через блискучі жорсткі тканини.

Якщо кольорові ділові костюми 2012 ще хоч якось вписуються в строгі рамки ділового дресс-кода, то ще одне захоплення модних дизайнерів — костюми з принтами — втілити в трендовом діловому гардеробі нового сезону буде значно складніше (то хіба лише балансувати узори на піджаку строгою однотонною спідницею). Тим часом, ділових ансамблів з принтами в нових дизайнерських колекціях дуже багато, наприклад, кольорова «зеброва» смужка в костюмах із спідницею Proenza Schouler.

Мистецтво деконструктивизма

Деконструктівізм — сучасна архітектурна течія, яка впродовж останніх декількох років надихає і багато авангардних модних дизайнерів. Як і для архітектурного стилю, для деконструктивизма в одязі характерні, в першу чергу, візуальна складність і несподівані ламані лінії в силуеті — одяг в такому стилі неначе «розібраний» на окремі складові. Одним з найнесподіваніших проявів деконструктивизма в новому сезоні весна-літо 2012 стали якраз такі «розібрані» ділові костюми.

ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012

ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012ділові костюми 2012

Характерний приклад такого стилю в діловому гардеробі — нова колекція французького будинку Givenchy весна-літо 2012: ділові ансамблі складаються з начебто сповна стандартних, але в той же час видозмінених елементів. Так, наприклад, класична сорочка або блуза світлого забарвлення поєднується з укороченими брюками і жилетом, по крою абсолютно ідентичним вечірньому смокінгу з атласними лацканами (але, зрозуміло, без рукавів). Дещо незграбні контури, несподівано ламані лінії відрізняють і ділові костюми з нових колекцій Стели Маккартні і Amanda Wakeley.

Як вибрати та носити жіночий костюм: відео

(Visited 65 times, 1 visits today)

Статті на тему