Довгі жіночі ноги притягують увагу чоловіків і викликають заздрість жінок. Останні заздрять не без причини. Як правило, у дівчат невисого зросту або щільної статури, ноги виглядають зовсім не так, як їм хотілося б. Але за допомогою правильний підібраного гардероба і деяких хитрощів можна спробувати подовжити ноги візуально, додаючи витонченість силуету.

як подовжити ноги

Не «перерізуйте» фігуру

Уникайте комплектів, які за допомогою колірних переходів або аксесуарів «перерізують» фігуру в невигідному місці. Так, наприклад, небажаним є носіння ременя, спущеного на стегна або джинсів із заниженою талією. Так ноги відразу коротшають, якими б довгими вони не були.

Модні укорочені брюки капрі, моделі 7/8, які відкривають кісточки, теж роблять ноги візуально коротше. Те ж саме можна сказати і про небезпечну спідницю міді. При досить повній фігурі можна надіти спідницю-трапецію до коліна, а якщо фігура досить струнка, то кращим варіантом стане спідниця-олівець із завищеною талією до коліна або трохи вище. При не дуже красивих колінах бажано прикривати їх класичною довжиною. Зрозуміло, такі спідниці вимагають туфель на високому каблуці.

Іншими словами, кращим виходом для подовження силуету і, головним чином — ніг — є довжина вище за коліно, тоді як опускати плаття і спідниці нижче за коліно небажано зовсім, особливо при стрункій фігурі. Якщо дані не дозволяють носити міні, тоді слід звернутися до максі, яке буквально струмує до землі.

Подовжуючий силует

Для того, щоб ноги здавалися довгими, потрібно максимально зорово їх витягувати, для чого існує висока талія в брюк, які носили у вісімдесятих. Що стосується оформлення верхньої частини фігури, то краще всього не надівати пишні блузи, рукави-ліхтарики. В даному випадку будь-які зайві об’єми стануть давити на нижню частину, роблячи фігуру приземистою. Блузи, топи, сорочки бажано вибирати прилеглого або напівприлеглого силуету. Якщо талія недостатньо тонка і потрібно приховати повноту, можна віддати перевагу платтям в стилі ампір — із завищеною талією, але тоді обов’язкові туфлі на каблуках.

Правильне взуття

Високі каблуки — безперечний плюс практично для будь-якого образу, особливо якщо є необхідність витягнути силует. Якщо шпильки є недозволеною розкішшю, яка не дає відчувати себе комфортно, є відмінна альтернатива у вигляді танкеток. Добре, якщо туфлі будуть світлими і не дуже сильно прикрашеними, аби не створювалося відчуття важкості внизу. Має бути ефект продовження ноги.

Небезпечною моделлю є взуття, яке обвиває гомілку ремінцями, шнуруванням або стрічками, тому для коротких ніг це небажано. Ідеальне взуття — максимально відкрите в області стопи. Із спідницею ні в якому разі не можна носити закрите взуття або плоску підошву.

Маленькі хитрощі:

* чорні матові колготки, співпадаючі за кольором з взуттям;
* тонка вертикальна смужка на брюках;
* контраст між укороченим топом і брюками/спідницею із завищеною талією;
* туфлі-човники на гострій шпильці.

По зовнішнім джерелам

(Visited 35 times, 1 visits today)

Статті на тему