Як виглядати жіночно
Як виглядати жіночно

Жіночність — особлива форма краси, яка втілена не просто у зовнішністі, але і в природній чуттєвості емоційних та ніжних представниць слабкої статі. Чесність, відвертість, м’якість, настільки властиві жіночній натурі, викликають прагнення любити і оберігати, будить найтрепетніші відчуття. Мода, як і будь-яке інше мистецтво, наповнена емоціями, переживаннями і багатозначним сенсом, тому вона не може ні звертатися до жіночних образів. Як же збудити свою природну чуттєвість і знайти її вираження у вбранні? Як зробити свій образ жіночним?

Витонченість і кокетування у прикрасах

Всі жінки в глибині душі чарівні кокетки, а елементи грайливого і витонченого образу — це красиві доповнення у вигляді прикрас. Намиста, кулони і браслети, що гармонують із загальним вибраним стилем вбрання, роблять нас незвичайно милими. Прикраси обтічної форми з дрібними елементами підкреслюють тендітність і легкість.

«Носіть ваші капелюшки»

Зараз цей аксесуар майже забутий на загальному фоні інших різних модних елементів гардероба. Але це лише допоможе жінці виділитися і підкреслить її елегантний стиль і оригінальність. Жіночно виглядають маленькі кокетливі капелюшки, а широкі поля перетворюють власницю головного убору на шикарну леді, не відмітити яку просто неможливо.

«Дівчина в зеленому шарфі»

Абсолютно необов’язково, аби він був зеленим, як у жіночної і забавної героїні Айлі Фішер з «Шопоголіка». Колір — на ваш вибір і смак, акварельні малюнки зроблять вас більш піднесеними і трепетними, символ жіночності стане шифоновий невагомий шарфик.

Чарівне мереживо

Мереживні декоративні вставки на одязі пастельних тонів несуть в собі дивний загадковий шарм. Головне, аби це була лише деталь, не переборщіть: чаклунство виглядає загадкою лише тоді, коли використовується вміру. Будьте обережні, вибираючи чорне мереживо: траурний колір народжує не легкі романтичні асоціації, а образ трагічності і невтішності.

Струмуючі тканини

Щільні і жорсткі тканини (деним, замша, шкіра) створюють красивий силует і можуть вдало підкреслити достоїнства фігури, проте створений ними сучасний образ виглядає дещо строгим, можливо навіть різким або холодним. Це прекрасно підійде рішучим, сильним жінкам-завойовницям, але не тим, хто хоче створити легкий та жіночний образ. Шовк, шифон, атлас, ніжні і ласкаві дотики до тіла цих тканин, використаних в романтичних вбраннях, зроблять вас схожими на фею або ніжну принцесу. Тепло оксамиту і м’якість трикотажу створюють світлі, природні і безпосередні образи.

Як виглядати жіночно
Як виглядати жіночно
Як виглядати жіночно
Як виглядати жіночно

Ніжна романтика пастелі

Кожен колір має свої характер і настрій, він зумовлюють загальне сприйняття вбрання. Вважається, що спочатку оком сприймається саме колір, а вже потім форма. Яскраві і насичені кольори можуть бути зухвалими, самовпевненими, кричущими. Пастельні, спокійні тони дуже ніжні, вони не привертають увагу, але утримують її, тому і створюють більш жіночний образ.

І останній, завершуючий штрих для дивно жіночного образу — ваш настрій, посмішка і усвідомлення того, які ви милі та красиві.

Підготовано по зовнішнім джерелам

(Visited 46 times, 1 visits today)

Статті на тему