вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки

Ну яка жінка зможе обійтися без модної, красивої сумки! Тим більше, коли магазини так і пістрявлять сумками всіх мастей і розмірів, немов спокушаючи нас. Але як серед цього різноманіття вибрати одну-єдину, ідеально відповідну по всіх параметрах?

Вибираємо колір сумки

З чого почати? Звичайно, з колірної гамми! Адже багато виробників представляють в своїх колекціях по декілька моделей сумок одного кольору. Тому, визначившись з кольором, ви зможете перейти до вибору форми і розміру, що дозволить вам прискорити процес покупки нової сумки.

Дехто з жінок скаже: «А з чим тут визначатися? Беремо чорну — на всі випадки життя.» Неправильно! Чорний, безумовно, дуже практичний колір, проте вибирати колір сумки все ж вартує виходячи з основної колірної гамми вашого гардероба. Наприклад, чорна сумка не прикрасить одяг приглушених тонів, ви виглядатимете просто нудно і понуро. В такому разі універсальним рішенням стане покупка сумки холодного коричневого кольору, кольору графіту або хакі, а для любительок оригінальніших рішень підійде сумка сіро-блакитного або червонувато-рожевого відтінку. Одягаєтеся яскраво? Взимку виберіть чорний або яскраво-червоний кольори, насичений синій, а влітку жовтий або білий, більш нейтральним стане варіант кремової сумки.

Розмір

Тепер прийшла пора визначитися з розміром сумки. Хоча мода диктує нам свої правила, у виборі практичної сумки все ж слід покладатися на свій смак і свої потреби. Якщо зараз в моді крупні, об’ємні сумки, а ви невисока і тендітна дівчина, яка зазвичай носить з собою лише косметичку і мобільник, то величезна сумка вам ні до чого, вона вас не прикрасить, ви просто загубитесь на її фоні. Так само мініатюрний клатч безглуздо виглядатиме в руках крупної жінки, якщо лише вона не знаходиться на званій вечері.

При покупці сумки зверніть увагу і на розмір ручок. Визначіться: як ви збираєтеся носити сумку? На плечі або просто в руках? Вибір залежить не лише від міркувань зручності. Адже сумка на плечі привертає увагу до грудей (і, до речі, зорово її збільшує), а сумка, що погойдується на зігнутій руці, підкреслює рух ваших стегон. Якщо ви звикли носити сумку у випрямленій руці, будьте готові до того, що в центрі уваги опиняться ваші ноги.

Між іншим, про ноги, а точніше, про взуття. Зараз абсолютно не модне класичне правило підбору сумки під колір взуття. Тепер актуальний інший підхід: сумка може збігатися з взуттям або по фактурі, або по малюнку, в крайньому випадку, по тону, але ніяк не по всіх параметрах.

Що всередині?

Вибираючи сумку, уважно віднесіться не лише до її зовнішнього вигляду, але і до «внутрішньому вмісту». Якщо ви носите в сумці купу усілякого мотлоху і для вас це важливо, віддайте перевагу сумкам з безліччю кишень і відділень.

Вивчаючи «внутрішній світ» вподобаної сумки, уважно придивітся до якості підкладки. Хороша, якісна сумка просто не може мати підкладку з дешевого матеріалу.

Ознаками якісного виробу також є рівні шви і хороша фурнітура. Не повинно бути жодних ниток, що стирчать з швів, блискавки повинні закриватися і відкриватися як по маслу, а заклепки повинні триматися дуже міцно.

вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки
вибір сумки

І, нарешті, пам’ятайте, що сумка і одяг мають бути витримана в одному стилі. Велика кількість металевих деталей на сумці підійде експресивним дівчатам, ніжні відтінки доповнять образ романтичної особи, а класичний, стриманий дизайн відповідатиме іміджу спокійної, елегантної жінки.

Підготовано по зовнішнім джерелам

(Visited 42 times, 1 visits today)

Статті на тему