одяг для невисоких дівчат
одяг для невисоких дівчат

Корисні поради як одягатися жінкам і дівчатам маленького зросту.

Як одягатися маленьким дівчатам і жінкам, якщо ваше зріст менше 160 см

— Прагніть одягатися, підбираючи одяг під свій зріст. Відвідуйте спеціальні відділи для мініатюрних жінок. Всі пропорції вже розроблені зазделегідь. Немає нічого гіршого, ніж намагатися переробити великі розміри під маленьке зріст. Такі деталі, як кишені, застібки ніколи не будуть на потрібному місці, до того ж це виглядатиме безглуздо.

— Невисоким дівчатам і жінкам краще відмовитися від жорстких тканин, що надають коробкоподібного вигляду. Вибирайте вузькі, обтягуючі силуети, які щільно облягають тіло.

— Кращий спосіб досягнути безперервної вертикальної лінії, і тим самим подовжити фігуру — це вибрати однобарвні або ж тонові поєднання в одязі. Тому уникайте контрастів між верхньою і нижньою частиною.

— Вибирайте деталі, які створюють на тілі вертикальні лінії. Це можуть бути різні декоративні шви, однобортні застібки, блискавки спереду на жакетах і пальті. Горизонтальні лінії роблять фігуру ширше і коротше. Наприклад, одвороти брюк і волана, нашиті впоперек грудей, на манжетах, горизонтальні складки на джинсах.

— Ніколи не носіть дуже довгі (до п’ят) спідниці. Вони укорочують і так невисоку фігуру. Краще вибирайте оптимальну довжину по коліна. Фігура здається найбільш стрункою і витонченою, коли спідниця трохи звужується донизу. Якщо ви надіваєте довгу спідницю, то не забудьте підібрати до неї блискучі гостроносі туфлі, які зорово витягують ваш зріст.

Буде дуже добре, якщо ви зможете створити за допомогою одягу безперервну вертикальну лінію. Невисоким дівчатам можна надіти спідницю завдовжки до коліна і чоботи такого ж тону, що і спідниця.

— Висота каблука так само дуже важлива. Відмовтеся від дуже високих каблуків, які порушують пропорції фігури. Краще всього підійде каблук заввишки 5 — 7 сантиметрів. Також шукайте туфлі з глибоким вирізом, які подовжують ногу.

— Ніколи не носіть туфлі на товстій гумовій платформі. Так ви здастеся ще нижчими.

Дівчатам і жінкам маленького зросту потрібно вибирати взуття з високим точеним каблуком, який зробить вас трохи вище, додасть витонченість і грацію. Лише не переборщіть з висотою каблука, максимальний розмір — 8 сантиметрів. Вищі каблуки призведуть до того, що ви під час ходи нахилятиметеся вперед, центр тяжіння буде зміщений.

По зовнішнім джерелам

(Visited 132 times, 1 visits today)

Статті на тему