В хіп хоп культури багата історія. Ця культура має власну філософію, музику, ідолів, багато хто з яких був вбитий і, звичайно ж це одяг. Хіп хоп одяг — це особливий стиль, що не обмежується лише громіздкими золотими ланцюгами і широкими штаньми. Значення багатьох деталей недоступні більшості обивателів.

Історія хип-хоп стилю

Хіп хоп як вуличний культурний напрям зародився в Нью-Йорку в робочому середовищі в кінці 70-х років. Головні постулати хіп хоп культури — кохання і задоволення від творчості. ДіДжєїнг, ЕМсиінг, граффіті і знання — п’ять основ цієї культури першим виділив діджей Afrika Bambaataa. Пізніше до них додалися хіп хоп мода, сленг і бітбоксинг. З Південного Бронкса хіп хоп поширився по всьому світу, і в кінці 1990-х став частиною музичної індустрії, яка продовжує виступати за боротьбу з нерівністю і несправедливість. В хіп хопа безліч напрямів, кожен достатньо індивідуальний. Музичні напрями — це фанк, реп, бітбокс, танцювальні, — крамп, брейк данс, waving, C-Walk, Хіп хоп — це перша музика, що втілила в собі ідеологію сучасної культури афроамериканцев.

хіп хоп одяг

За декілька десятиліть сформувалася і своя мода, відмінна від моди «білого населення», і свій жаргон, і навіть свій напрям в кінематографі. До Росії хіп хоп прийшов в 1984 році, коли вийшов перший магнитоальбом «Реп», записаний дискжокеєм Олександром Айстровим і групою «Час пік». У другій половині 80-х почалося повсюдне захоплення брейкдансом, стали з’являтися перші російськомовні хіп хоп групи. Багато хто з них порівнював важке життя в Росії 90-х років з долею афроамериканцев в США. Популяризація хіп хопу привела до того, що одяг цього стилю став розкуповуватися з великою швидкістю, і багато компаній, такі як New Era, Reebok, Wu-Wear, Joker випустили цілі лінії хіп хоп одягу. Спортивний стиль, вільні речі, бейсболки, кросовки з прямими козирками, майки і толстовці з капюшонами, мішкуваті штани і ланцюги — все це відноситься до даного напряму.

Особливості хіп хоп одягу

Хіп хоп виконавці прекрасно знаються на моді і із задоволенням беруть участь в показах кращих дизайнерів. Канье Уест регулярно з’являється на показах Louis Vuitton, розробляє для цього бренду свою лінію кросовок і частенько згадує марку в своїх текстах. На паризькому тижні мод разом з подругою Ембер Роуз вони з’явилися в натуральних шубах до підлоги. Гардероб представників хіп хоп культури досить простий: майки, широкі джинси, бейсбольні і спортивні куртки. Окрема увага приділяється взуттю. Значення кросовок, кед і черевик возноситься до небес.

Все ці на перший погляд прості атрибути потрібно правильно поєднувати і використовувати елементи, що вступають в конфлікт з сучасними поглядами на моду. Це може бути і натуральна шуба в період боротьби за права тварин, і сигари, коли у всіх країнах йде пропаганда здорового способу життя і відмови від куріння, і натуральне золото в періоди боротьби за помірність, раціональність і економію.

Жіночий дресскод в стилі хіп хоп досить демократичний і має багато загального з сексуальним і зухвалим r’n’b. Хіп хоп культура — одна з небагатьох, де ще залишилося місце для чарівної жіночності. Аліша Кіз, Ферджі, Ріана — яскраві представниці хіп хопа, сексуальні і стильні дівчата, що віддають перевагу яскравим кольорам, обтягуючим силуетам, відвертим коротким платтям і вузьким джинсам. Їх наслідують, їм заздрять, їх обожнюють і носять на руках. Шукати одяг в стилі хіп хоп краще в спортивних і street-style магазинах. Хіп хоп речі — це, перш за все, протест і боротьба з правилами і законами, тому спеціалізованих хіп хоп магазинів не так багато, проте в крупних містах вони все-таки є. Ну і, звичайно, не забувають аматори хіп хопа про блошині ринки і секонд-хэнди, де частенько з’являються ексклюзивні речі прямо із США, у тому числі бейсбольні куртки і інші атрибути рэперів.

(Visited 223 times, 1 visits today)

Статті на тему