в'язана сумка
в'язана сумка
в'язана сумка

В’язання, як відомо — це не лише цікаве хобі, але і один із способів істотно заощадити на модному одязі (особливо для осінньо-зимового гардероба), просто зв’язавши річ своїми руками. Дуже багато моделей, які модні дизайнери демонструють на подіумі, можна, за наявності навиків і уяви, скопіювати в домашніх умовах, набувши стильного в’язаного плаття або светра за куди меншу суму. Це відноситься не лише до одягу, але і до аксесуарів — замість того, щоб в черговий раз витрачати сотні гривень на шкіряну сумку, можна просто зв’язати аксесуар самостійно.

Зрозуміло, в шкіряної сумки від відомого модного бренду немало достоїнств: і краса, і надійність, і довговічність. Проте в’язана сумка по красі деколи не поступається аксесуарам з шкіри або замші, а вартує на порядок менше. До того ж те, що в’язання дозволяє по-максимуму проявити фантазію і обзавестися сумкою дійсно унікальною, яку ніколи не побачиш у іншої жінки.

Здавалося б, пряжа — матеріал для сумки абсолютно непідходящий: в’язана сумка брудниться набагато швидше, чим аксесуари з шкіри і інших матеріалів, довговічність її сумнівна, а доглядати таку сумку — куди складніше. Проте, красу оригінальної в’язки вже давно оцінили не лише багаточисельні умільці, але і модні дизайнери і бренди, в осінньо-зимових колекціях яких ні-ні та промайнуть в’язані сумки.

Модні в’язані сумки

Не варто думати, що в’язана сумка — аксесуар досить складний в плані поєднання з жіночим одягом. Як показують приклади зі світових подіумів, поєднувати в’язану сумку можна далеко не лише з ансамблем в стилі хіппі, але і з повсякденними платтями і навіть офісними костюмами. Так, наприклад, в колекції осінь-зима модного бренду Rag & Bone стильні в’язані сумки з різноколірною бахромою доповнили багатошарові зимові ансамблі — спідниці з теплими фланелевими сорочками і в’язаними болеро. Поєднання в’язки і щільної текстури сумки і в’язаного одягу зробило ансамблі Rag & Bone дивно цілісними і гармонійними.

Дивовижно красиві і в той же час практичні в’язані сумки в свою зимову колекцію включила дизайнер Карен Уолкер. Крупні, місткі сумки з білої або різноколірної пряжі з ажурними прикрасами у вигляді вив’язаних квітів і рослинного орнаменту доповнили лаконічні і жіночні повсякденні плаття. А ось модний бренд Miss Sixty нагадав в своїй колекції про актуальний сьогодні хіппі-шик, продемонструвавши легкі, багатошарові шифонові плаття з кокетливими воланами у поєднанні з мініатюрними в’язаними сумками з довгою бахромою.

В’язані сумки: стильний аксесуар на будь-який випадок

Хоча модні дизайнери в більшості своїй демонструють на подіумі денні, великі в’язані сумки, насправді в’язана сумка з успіхом може замінити вечірній клатч з шкіри, оксамиту або атласу, ставши рішенням і красивим, і оригінальним. Так, наприклад, дуже стильно виглядає в’язана сумочка-«мішочок» з товстої, пухнастої або, навпаки, дуже тонкої нитки. Такий вечірній аксесуар можна прикрасити красивими атласними стрічками або іншими декоративними елементами.

Залежно від виду ниток найпростіша в’язана сумка — сумка-«мішочок» — може виконувати і функцію денної сумки. Для такої сумки необхідно передбачити внутрішній шар з щільної тканини — наприклад, атласу, оскільки дрібниці типа ключів і монет, що зберігаються в сумці, можуть пошкодити в’язку. А найпростіший варіант повсякденної в’язаної сумки — це звичайна прямокутна або квадратна сумка, зв’язати яку можуть навіть новачки.

в'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумкав'язана сумка

По-справжньому красивим вечірнім аксесуаром може стати невелика кругла сумочка з тонких ниток, зв’язана гачком. Ажурна в’язка додає аксесуару особливу вишуканість і жіночність — зв’язана гачком вечірня сумка виглядає так, як ніби зшита з ніжного мережива. А різноманітність декоративних елементів для рукоділля — від багаточисельних аплікацій до бісеру і штучних квітів — дозволить перетворити сумочку на справжній зразок рукоділля.

По зовнішнім джерелам

(Visited 168 times, 1 visits today)

Статті на тему