вишиті плаття

Не так давно, всього декілька століть тому, заміжні жінки і дівчата на видання у вихідні і святкові дні носили плаття, прикрашені єдиним способом, — ручною вишивкою.

Сьогодні мотиви змінилися, але не втратили своєї актуальності. І навіть навпаки: красиві модні плаття з ручною вишивкою продають лише деякі магазини, а якщо і продають, то ціна на них відповідна — така, яка відображає всю красу і розкіш вбрання з ручною обробкою. Поговоримо про те, яким чином можна перетворити плаття та прикрасти їх вишивкою.


Якщо ви вишиваєте крестиком власноруч, то для створення проекту вишивки можна використовувати відповідний софт, наприклад, безплатну програму програму для вишивки EmbroBox , в якій досить зручно та просто створювати будь які композиції!


Ручна робота легко може поєднуватися з дорогими і розкішними тканинами. Як правило, вечірні вишиті плаття мають унікальну обробку мереживом, а також вишивку бісером і пайетками. Головним для вас стає правильний вибір матеріалу і продумування композиції для роботи. Для прикраси саме вечірніх платтів можна використовувати золоту або срібну нитку, а також тонку нитку з люрексом. Техніка виконання залежить від ідеї і від додаткових матеріалів. Якщо використовуються лише нитки, то можна вишити дрібним хрестиком локальні малюнки, наприклад, по подолу плаття, збоку спідниці або на ліфі, обхвачуючи малюнком і перед вбрання, і спинку. Працюючи самостійно, вам потрібно буде поклопотатися про обробку виворітної сторони вечірнього плаття (сліди роботи допоможе приховати підкладкова тканина).

Наближається тепло весняного і літнього сонця, незабаром красуні перейдуть на легкий одяг. Вишивка хрестиком ідеально підійде для літніх платтів, сарафанів. Тут працювати набагато простіше, тому що тканини в більшості своїй натуральні — значить, буде легко і швидше вишивати. Найактуальніші мотиви: квіткові принти, метелики, орнамент, природні теми. Як і у вечірніх платтях, можна ушляхетнити ліф, поділ, поясочок.

Вишиті плаття в українському стилі

вишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилівишиті плаття в українському стилі

Вишиті плаття: мікс

вишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті плаття

Вишиті плаття в східному стилі: фото

вишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті платтявишиті плаття

Умільці люблять більше всього на світі створювати модні плаття для маленьких дівчаток, тому що, по-перше, мотиви прості і результат завжди дуже естетичний; по-друге, тут не вимагається професійних навиків . Можна лише дати пораду майстриням прикрашати не лише дитячий одяг, але і « аксесуари», виховуючи в маленьких красунях відчуття жіночності і залучаючи їх до праці. Останнє можна здійснити, якщо довірити частину нескладної роботи самим дівчаткам.

Як бачите, фантазія допомагає жінкам не зупинятися на створенні вишитих хрестиком картин, листівок, серветок і предметів інтер’єру. Як далеко підете ви?

Колекція українського етно одягу : відео

(Visited 3 920 times, 1 visits today)

Статті на тему