Вінтажний стиль
Вінтажний стиль

Вінтаж — це все те, що стилизировано під моду минулих часів. Все, що колись було модне, і від чого стиляги входили в екстаз. Це речі, як мінімум двадцяти — тридцятирічної витримки. Тому вони мають характерний потертий, і навіть дещо пошарпаний вигляд. Знайти справжній vintage не так вже і просто, а до тогож, виявляється, не дешево. Хороший вихід з трендового дефіциту — зверніться до світових дизайнерів, які створили цілі колекції, присвячені по-старому новому подиху. За допомогою спеціальних технологій, тканину старять, роблячи текстуру злегка протертою, а малюнок — вицвілим або навіть полинялим. Трендовість вінтажа визнали будинок моди Шанель і Жан Поль Готье. Услід за ними тенденцію підхопили інші дизайнери. З такою протекцією, не звернути увагу на даний тренд було б щонайменше безглуздим. Вінтажний стиль не має чіткого визначення. Він — багатогранний. спробую Спробуємо відобразити лише декілька основних його сторін.

Мода 40, а особливо 50-х років мала деякий реабілітаційний, післявоєнний характер. Після строгих напівтраурних костюмів, жінкам хотілося чогось більш жіночного та яскравого. Саме тому в цей період так гармонійно влився «новий напрям» Крістіан Діора. Плаття, зшиті з десятків метрів шовку, дорогі вишивки і текстури, десятки тисяч франків, витрачені на один лише вечірній туалет. Так — це марнотратство. Так — це нерозумно і не чесно, по відношенню до тисяч матерів, які не могли в післявоєнний дефіцит прогодувати своїх дітей. Але забезпечені люди не могли нічого з собою подіяти. Їм хотілося свята, і вони були готові витрачати мільйони на нього. «Новий напрям» символізував оптимізм і достаток, а то, що на його першому показі в 1947 році багато хто ще міг визнати цинічним, декілька років опісля здавалося само собою зрозумілим…

Сьогодні, головними у вінтажних тенденціях залишаються приталені, «розкльошені» платтячка з дівчачими узорами. Таке вбрання особливе не лише своїм стилем, але і кроєм, який прекрасно підкреслює переваги і маскує недоліки фігури. Таке плаття непогано поєднується з елегантним капелюшком з осінньої колекції Prada, елегантними туфельками в стилі Pin up від Вlumarine і класичним намистом, яке виконане з білих перлів.

Плаття в трендовому стилі можна знайти і за копійки, якщо добре поритися на блошиних ринках. Можливо, вам поталанить, і ви відшукайте воістину цінну річ. Більше шансів для дійсної модниці звичайно ж надають всесвітня мережа інтернет-аукціонів, eBay, наприклад.

Вінтажний стиль
Вінтажний стиль
Вінтажний стиль
Вінтажний стиль
Вінтажний стиль

Порада: Відрізнити справжній вінтаж від вінтажа штучного допоможуть хіба що нитки, які видають дійсний вік речі, та і декілька сотень, а-то і тисяч доларів (порившись в справжніх вінтажних колекціях відомих будинків мод переконуєшся, що вони не так вже і дешеві). Тим часом, стиль сильно заводить еліту. Грань між минулими і сучасним стирається, і саме тут з’являється жінка справжня. Жінка, яка не зупиняється перед експериментами.

Підготовано по зовнішнім джерелам.

(Visited 62 times, 1 visits today)

Статті на тему