Вечірня мода зачаровує нас всілякими вбраннями. Але плаття залишається завжди символом жіночності і краси. Не даремно саме вони часто завершують модні покази одягу. Ось ми і розглянемо, які вечірні плаття 2013-2014 пропонують надівати відомі бренди зі світу великої моди.

Вечірні плаття 2013-2014: фасони

Як завжди, дизайнери підготували для осінньо-зимового сезону 2013-2014 велику кількість різних вечірніх платтів, аби кожна красуня могла підібрати собі таке вбрання по своїй фігурі або бажаного фасону. У їх числі є вечірні плаття, які покликані підкреслити красу стрункого стану їх власниць. До них відносяться і елегантні плаття годе, які відрізняються шириною клинів. І плаття русалка із спідницею, яка починає розходитися від колін. І фасони, які повторюють всі лінії фігури.

модні вечірні плаття осінь зима 2013 2014

Багато фасонів вечірніх вбрань відрізняються вільним силуетом. Деякі з них нагадують довгі туніки, інші привертають увагу а-силуетом або прямим криємо.

модні вечірні плаття осінь 2013

Повертають думками в дитячу казку вечірні плаття осінь зима 2013-2014 типу «принцеса». Кожен дизайнер привніс в таке вбрання щось своє у форми деталей, підбором матеріалів, кількістю спідниць.

модні вечірні плаття зима 2013

Не забули метри моди і про бальні плаття з хмарою пишних спідниць з фатина, сітки і органзи, принадних драпіровок в області ліфа і талії.

модні вечірні плаття зима 2014

Але кожен базовий фасон вбрання відрізняється від подібних. Багато дизайнерів додають ніжним платтям осінь 2013 сучасні звучання за рахунок деяких акцентів. Наприклад, популярними цього сезону будуть вбрання з сорочковим коміром. Або закриті плаття в ретро стилі, які ваблять довгим вирізом в області декольте або спідницями, які відкривають ноги при ході за рахунок розрізів. Або фасони з асиметричними деталями.

модні вечірні плаття зима 2013 2014

Багато вечірніх платтів зима 2014 виконані з врахуванням елементів східного стилю. Це і силует, що звужується внизу з багаточисельними складками, вишивка золотистими або срібними нитками на контрастному фоні, використання шовкових, оксамитових і парчевих тканин.

вечірні плаття в східному стилі

Класика, фантастика, ретро і сучасні стилі, асиметрія і етнічні мотиви — всі ці модні напрями можна спостерігати в модних вечірніх платтях 2013-2014.

модні вечірні плаття 2013 2014

Вечірні плаття 2013-2014: декор

У декорі вечірніх вбрань грають роль всі елементи. Це і багаті фактури, їх поєднання в одному вбранні. На піку популярності в осінньо-зимовому сезоні будуть плаття з оксамиту, щільних шовкових тканин. Неможливі такі вбрання без використання легких матеріалів у вигляді шифону, гіпюру. Для сучасних модниць у виконанні вечірнього одягу деякі дизайнери використовують популярний в осінньо-зимовому сезоні латекс.

декор вечірніх платтів 2013 2014

Багато платтів 2013-2014 відрізняються узорами. Сьогодні вибрати таке вечірнє плаття — показати своє розуміння модних тенденцій і прагнення до оригінальності в зовнішньому вигляді. Це можуть бути полотна вбрання, прикрашені будь-яким малюнком або орнаментом. Або вишивка на матеріалі. Використання різних по щільності фактур, які і складають оригінальний і неповторний малюнок.

узори вечірніх платтів осінь зима 2013 2014

Драпіровки, банти, стрази і пайетки, пір’я — всі ці способи декорування вечірніх вбрань використовуються, аби додати їм оригінальності і більшої нарядності.

вечірня мода 2013 2014

Аксесуари до вечірніх платтів

Як і будь-яке вбрання, вечірнє плаття вимагає аксесуарів. До закритих фасонів такого одіяння підбирають вечірні туфлі. Для моделей, які відкривають руки, плечі, або мають довгі розрізи на спідницях, можна вибрати босоніжки.

Частими супутниками вечірнього плаття є хутряні манто, коміри або палантини. Цього сезону дизайнери також пропонують доповнювати вечірні плаття 2013-2014 хутряними шапками в тон платтю.

вечірні плаття 2013-2014

По правилах вечірнього дресс-коду, відкриті фасони такого одягу повинні доповнюватися рукавичками будь-якої вподобаної довжини. Модним аксесуаром цього сезону є пояс з металевим блиском, сумочки пошет, кисет або клатч.

(Visited 121 times, 1 visits today)

Статті на тему