туніка
туніка
туніка

Туніка — один з, мабуть, найфункціональніших предметів жіночого гардероба: залежно від стилю одягу, з яким вона поєднується, туніка з однаковим успіхом може доповнити практично будь-який ансамбль, від ділового одягу до вечірнього вбрання або звичайного повсякденного ансамблю в casual-стилі. При цьому туніку можна носити і взимку, і літом, лише вибираючи моделі з відповідних, легких або більш щільних, тканин. Враховуючи переваги туніки, немає нічого дивного в тому, що багаточисельні модні дизайнери в своїх весінньо-літніх колекціях зробили туніку одним з основних і найактуальніших предметів жіночого гардероба в цьому сезоні.

Модні туніки: головне — романтика

Наступною весною одним з ключових образів відтворених в дизайнерських колекціях стане образ жіночний і романтичний, доповнити який допоможуть модні туніки з нових колекцій. Особливу популярність в сезоні весна-літо завоювали напівпрозорі тканини, одяг з яких — починаючи від платтів і закінчуючи все тими ж туніками — можна знайти практично в кожній колекції. Спокусливо-напівпрозорі туніки пропонують приміряти Calvin Klein, Givenchy, Lacoste, Badgley Mischka. Не дивлячись на схожі характеристики, туніки, запропоновані цими модними брендами, стали частиною абсолютно різних ансамблів. Так, наприклад, в колекції Givenchy туніки з напівпрозорих чорних тканин у поєднанні з одягом з чорної шкіри допомогли створити провокаційний образ в рок-н-ролльному стилі, а в колекції Badgley Mischka за рахунок тунік відтворений образ прямо протилежний — цнотливий і в той же час дуже спокусливий.

Мабуть, одне з головних достоїнств туніки — її простота: завдяки простому крою туніка добре поєднується з будь-яким іншим одягом. Відмінний приклад — колекція Etro, де поєднання простих світлих тунік і вільних літніх брюк перетворюється на ансамбль простий, практичний і в той же час дуже стильний за рахунок додавання оригінальних аксесуарів. А в колекції Burberry туніка в спортивному стилі поєднується з класичними завуженими джинсами.

Дизайнер Антоніо Маррас, створюючи свою весінньо-літню колекцію для Kenzo, також скористався перевагами туніки: у новій колекції бренду представлені виключно красиві ансамблі — поєднання легкої туніки і вільних літніх брюк з доповнюючими один одного строкатими принтами. А в колекції Derek Lam туніки найпростішого крою сталі відмінним доповненням ансамблів у формальному стилі за рахунок комбінації із строгою спідницею. Аналогічним доповненням формального гардероба стали туніки і в новій колекції Calvin Klein: строгий крій моделей бренду відмінно поєднується з класичними чорними «офісними» брюками.

Туніки як частина вечірнього гардероба

Секрет багатофункціональності жіночої туніки — у виборі відповідних тканин: якщо для повсякденного гардероба в стилі casual відмінно підійдуть легкі літні туніки з бавовни або льону, то за рахунок вибору моделі з дорожчих тканин — наприклад, шовку або атласу — туніку можна зробити і частиною вечірнього гардероба. Саме таким прийомом скористалася Міуччіа Прада в новій колекції Miu Miu: туніки з блискучого атласу, прикрашені аплікаціями, у поєднанні з класичною чорною спідницею стануть стильною альтернативою традиційному коктейльному платтю. Аналогічним підходом скористався і Джорджо Армані, що продемонстрував розкішні поєднання вечірніх брюк і тунік з атласу насиченого темно-синього відтінку.

туніка
туніка
туніка
туніка
туніка
туніка
туніка
туніка
туніка
туніка

туніка
туніка
туніка
туніка

Британський дизайнер Пол Сміт в своїй новій колекції також запропонував моделі тунік, які можуть з успіхом замінити коктейльне плаття, — перш за все за рахунок оригінального дизайну: у повній відповідності з одним з найактуальніших трендів майбутньої весни, що приніс актуальність східному стилю. Сміт представив моделі тунік, які по крою нагадують традиційний китайський одяг з вишуканими квітковими візорунками. А в новій колекції D&G туніки з квітковими узорами в романтичному стилі можуть доповнити і вечірній гардероб, і гардероб повсякденний — дизайнери пропонують поєднувати ці моделі як із звичайними джинсовими шортами, так і з куди більш нарядними спідницями. @ec

(Visited 64 times, 1 visits today)

Статті на тему