туфлі човники
туфлі човники
туфлі човники

Яка представниця слабкої статі не прагне бути красивою. Але не лише краса робить жінку Жінкою. Справжня Леді має бути елегантною, стильною, жіночною. Найдієвішою зброєю в створенні закінченого образу прекрасної пані були і залишаються туфлі човники. Туфлі з коротким тонким носком і середнім каблучком прикрасять будь-яку ніжку, і, поза сумнівом, зроблять її чарівною.

Туфлі човники з глибоким вирізом ніжно обрамовують ніжку, зорово зменшуючи її. Човники не мають застібок, гачків або інших кріплень. Вони зручні і геніально прості. Для того, щоб взутися або роззутися, власницям човників досить однієї секунди. Їх можна легко скинути і трохи розслабитися, і також швидко вдіти і бігти далі.

Туфлі човники впевнено крокують по життєвому подіуму під руку з її Величністю модою. 50-і роки були ознаменовані подовженим носком і сексуальним тонким, деколи надзвичайно високим каблуком.

У 60-х човники танцювали під завзяті ритми твісту. Закруглений ніс, стійкий каблук, раз в раз з’являлися на танцмайданчиках. В цей час найвідоміша пані моди Коко Шанель різноманітила вигляд човників, запропонувавши модницям, двобарвні моделі, де ніс туфельок був темніший основного кольора.

У 80-і туфлі з тріумфом повертаються. Тепер човники мають невисокий каблук, гострий, але не довгий носик. Часто зустрічається каблук чарочкою.

Кінець 2000-ого — туфлі човники прописуються в гардеробі практично будь-якої жінки. Вони все так же актуальні.

У наш час туфлі човники просто незамінні. Вони безумовні лідери серед офісних співробітниць, адже навіть на службі хочеться бути справжньою жінкою. Діловий варіант туфель човників має низький стійкий каблук або середній каблук трубочкою; круглий або загострений, але не довгий ніс. Туфлі вигідно виглядають як із спідницею, так і з брюками. Звичайно, ділова мода дещо консервативна і не дозволяє зайвої фривольності і екстравагантності, але і тут можна поекспериментувати. Колір туфель може бути будь-яким, але не кричущим, він повинен поєднуватися з діловим одягом і бути в тон сумочці. Матеріал ділових туфель має бути функціональним і практичним, і кращим вибором буде шкіра.

Якщо говорити про тенденції нинішнього сезону, то зараз дизайн туфель човників акцентований на ретро стилі. Коко Шанель була б задоволена сучасними знахідками модельєрів. Укорочений гострий ніс, що підкреслює витонченість дамської ніжки. Стійкий каблук або каблук-платформа личать як для офісу, так і для клубу. М’яка колірна гамма двох-трьох тонів, що підкреслює жіночність і витонченість. Глянсові лаковані вставки, що обрамували смужки по краях, — все це сьогоднішній вигляд туфель човників. Перевага віддається чорному, сірому, коричневому кольору, комбінованому або соло. Як і раніше в моді відтінки благородних металів: золота і платини. Такі туфельки виглядатимуть святково і ефектно і обов’язково доповнять образ модниці.

Не забуті цього сезону і балетки — неодмінний атрибут минулого літа. Балетки як варіант човників користуються великою популярністю у жінок. Вони прекрасно виглядають і з діловим костюмом, і з джинсами, і з класичними брюками. У них зручно вирушити і в магазин, і на роботу, і на вечірку. Відсутність каблука робить їх легкими і практичними, цікавими і незвичайними.

Різноманітність туфель човників приголомшує уяву. А головне, можна зупинитися на тому дизайні, який для вас найпривабливіший. Туфлі човники це класика, а як ми знаємо, вона завжди в моді.

По зовнішнім джерелам

(Visited 39 times, 1 visits today)

Статті на тему