Трикотаж — це матеріал чотирьох вимірів: затишок, м’якість, комфорт, універсальність. Трикотаж — матеріал всесезоний, трикотажні вироби можна носити як взимку, так і літом. У них поєднується — і весняний розквіт, і морозні узори на склі, і плавке сонце на літньому небі. Трикотажні речі — речі живі, це не просто мода, це — стиль життя. Трикотаж «дихає» — така структура цього матеріалу, і тому з легкістю здатний як захистити від холоду, так і пом’якшити спеку.

Трикотаж — матеріал м’який і пластичний, тому і популярний. Будь-яка модель, будь-яка форма — від строгої витонченості до відчайдушного бунтарства — все підвладно трикотажу.

Мода нинішнього сезону відрізняється різноманітністю у всьому, а в трикотажних виробах — особливо. Трикотаж набуває сексуальнішого відтінку, стає більш розкутим та вільним, зникає звична консервативність. Вирізи заглиблюються, з’являються кофтини і плаття, що відкривають спину, плечі.

Трикотажні сукні 2012

Трикотажні сукні нинішнього сезону вирішують декілька завдань: одні моделі призначені для того, щоб підкреслити достоїнства фігури, продемонструвати їх в найкращому світлі; інші — аби приховати недоліки. Перші відрізняються тонкістю трикотажної тканини, завдовжки міні, глибокими вирізами. Другі — це крупна в’язка, об’ємні коміри, широкі рукави (але при цьому — моделі зовсім не безформні, вони зберігають елегантність і, приховуючи недоліки, вдало підкреслюють достоїнства).

трикотажні плаття трикотажні плаття трикотажні плаття трикотажні плаття трикотажні плаття трикотажні плаття трикотажні плаття

Трикотажні тенденції 2012

Елегантна витонченість — рукав три чверті і виріз «човник», що прочиняє плечі. До такого одягу ідеально личать довгі рукавички, модні об’ємні аксесуари (кільця, браслети, намиста-коміри). Цей фасон поєднує в собі сучасність і відгомони XVIII-XIX століття. Кольори — камерні, пастельні, ніжні і непомітні.

Рукав «кажан» і виріз, що відкриває одне плече, у поєднанні з джинсами або шкіряними брюками демонструє свободу і розкутість. Довгі ланцюги з підвісками-кулонами, широкі браслети з тонким малюнком є вдалим доповненням образу. Кольори — яскраві або похмуро-чорні (у поєднанні із золотим блиском біжутерії). Взагалі подібні сміливі моделі передбачають наявність безлічі прикрас — декілька браслетів (добре поєднуються однин широкий з двома-трьома тонкими), масивне кільце, ланцюги з підвісками і без, довгі сережки. Краще всього поєжнується біжутерія з «золотим» блиском.

Довгий рукав (довжина — що закриває кисті навіть при витягнутих руках), усаджений невеликими гудзиками до ліктя, глибокий округлий виріз, пастельні тони — і перед нами трикотажна кофтина або плаття, підкреслююча витонченість і легкість фігури. Біжутерія — поєднання об’ємності і витонченої легкості (наприклад, намисто-комір з безлічі дрібних колечок або бісеру).

Дуже хороші кофтини-сюрпризи: короткий рукав, традиційний, навіть декілька консервативний неглибокий виріз (овальний або V-подібний) і — відкрита спина. З такою моделлю прекрасно поєднуються широкі масивні браслети, невеликі витончені сережки і декілька ланцюжків.

Кардігани знову завойовують серця прихильниць. Вони повертаються в сексуальнішому образі. Довжина як і раніше всіляка (від середини стегна до гомілки). З’явилися коміри-жабо, хутряна обробка, ускладнений крій. Такі кардігани можуть стати не лише дуже популярними, вони проявляють тенденцію стати представницьким одягом.

Светри, кофти і джемпери так само актуальні. Це — вічно модний одяг, який мав попит у наших далеких предків, і від якого ми не відмовилися до цього дня (і не збираємося відмовлятися). Тут спостерігається величезна різноманітність фактури матеріалу: від ніжних, «павутинових» тканин, що ласкаво облягають фігуру, до грубої в’язки з безформним силуетом.

Кольори — найрізноманітніші, від пастельних до «вирви-око», представлена буквально вся колірна гамма. Можливі і малюнки: традиційний орнаментальний малюнок (геометричний, «трав’яний», «пташиний» і так далі), сюжетний малюнок. Поєднання декількох кольорів в одному виробі все так само популярно (смуги, «хвилі» і так далі).

І останній трикотажний виріб, вічно молодий і вічно модний, — шарф. Шарф — це той аксесуар, який дозволяє з мінімальними витратами внести максимальні зміни до подоби. Колірних гамм безліч — можна підібрати під будь-який комплект одягу. Вимоги до довжини — шарф повинен кілька разів обмотуватися довкола шиї (одна з основних тенденцій моди сьогодні — об’ємність).

Як зшити плаття за 15 хвилин: відео

(Visited 100 times, 1 visits today)

Статті на тему