тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо

Тренди зароджуються, розвиваються і поступово виходять з моди або перетворюються на норму. Вузькі джинси вже давно стали нормою, чого не можна сказати про стиль мілітарі. Мілітарі-шик поступово здає свої позиції, як відступає епоха воєн. Але що ж буде з мілітарі-тенденціями, завдяки яким Balmain, Burberry і подібні до них запам’яталися справжнім модницям? Що їх замінить?

Відповіддю на це питання може служити тренд, який з’явився на радарі модного співтовариства деякий час назад, але ще не встиг залучити до себе уваги, залишаючись в тіні мілітарі. Це байкерский стиль.

Візьмемо, наприклад, Burberry: у своїй колекції цього сезону англійський бренд звів кількість речей в стилі мілітарі до мінімуму, а велика частина колекції є різними варіаціями байкерскої тематики. Недивно, що колекція називається Heritage Biker. Отже, які ж елементи байкерського стилю приживуться в моді ?

Байкерський стиль: ключові елементи

Шкіряна куртка

Ви можете собі уявити стиль мілітарі без реглану, куртки або піджака з безліччю гудзиків і нашиваннями? Ні, це просто неможливо. Отже сповна закономірно, що шкіряна куртка, бажано із заклепками — головний елемент байкерського стилю. Звичайно, підійде далеко не будь-яка шкіряна куртка. І хоча в магазинах найближчим часом напевно з’являться куртки в стилі Брандо, шкіряна куртка цього сезону має бути ефектнішою і обов’язково привертати увагу.

Тому шкіряна куртка має бути не просто чорною і добряче потертою. По суті, вона необов’язково має бути чорною — будь-який колір підійде. Зверніть увагу на колірну гамму в колекції Burberry, де фігурують традиційні кольори Burberry і сріблисто-сірий.

Отже в грядущому сезоні актуальні будь-які кольори — від класичного чорного до авангардного сріблястого, але які елементи окрім кольору зроблять шкіряну куртку ультрамодною? Перш за все, це рукави із застібкою-блискавкою (можна декоративною) і простежка.

Шкіряні штани

У нашій уяві шкіряні штани — це обов’язково облягаючі і чорні. Але уцьому сезоні в моді зовсім інший стиль. Так, шкіряні штани, створені Christopher Bailey для Burberry неодмінно привернуть загальну увагу, не дивлячись на нейтральну колірну гамму. Їх головне достоїнство — бічні сітчасті вставки і підкреслено відкрита блискавка. В даному випадку, як і у випадку з іншими байкерськими трендами, головне — деталі, так що прості шкіряні леггінси, популярні в минулому сезоні, вас не врятують. Вставки, прострочування, блискавки і заклепки — все це підсилює ефект брутального, але ультрамодного і сучасного стилю. Крім того, в якості альтернативи класичній шкірі все частіше використовуються інші сучасні облягаючі матеріали, зокрема неопрен.

Шкіряна спідниця

Шкіряна спідниця — відмінна альтернатива шкіряним штаням, що переживають новий сплеск популярності в наступному сезоні. У колекції Burberry можна побачити шкіряну спідницю з прострочуванням, яка не лише ідеально вписується в байкерский тренд, але і може служити відмінним доповненням до шкіряної куртки.

тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо
тренди весна-літо

тренди весна-літо
тренди весна-літо

Важкі черевики

Нарешті, один з ключових елементів байкерского стилю — важкі черевики або чоботи з шнуруванням. Недивно, враховуючи загальне божевілля на всілякому взутті з шнуруванням. Байкерські чоботи або черевики не важко знайти, тим більше що на модній авансцені вони з’явилися не сьогодні. Зверніть увагу на взуття в останній колекції Chanel — це ідеальний варіант, що поєднує стиль і шик.

(Visited 56 times, 1 visits today)

Статті на тему