жіночі сумки
Сумки
Сумки
жіночі сумки

Стильна сумка — один із найдавніших і найбільш використовуваних аксесуарів жінки. Якщо раніше сумка була практичною, але непоказною, то сьогодні сумка — це більш ніж корисна річ, це також можливість виразити свою індивідуальність. Її функціональне єство було замінене зовнішніми атрибутами — символами, які відображають та доповнюють нашу подобу, стиль життя і соціальний статус. Сьогодні ми поговоримо про наймодніші сумки сезону, які будуть актуальні зимою майбутнього року.

Сьогодні жінки менше замислюються про практичний аспект сумки, в якій вони могли б носити всі необхідні речі. Але не можна сказати, що цей аспект взагалі не береться до уваги. Завдяки дизайнерам і прихильникам моди по всьому світу, жіноча сумка стала модним аксесуаром, віддзеркаленням індивідуального стилю жінки.

Сезон за сезоном найбільші модні дизайнери представляють оновлені версії класичних сумок. Тому всім модницям світу украй цікаві нові тенденції, форми, стилі, які допоможуть їм завжди залишатися на піку моди.

Сумки на ланцюжку та клатчи

Зимою цього року, для того, щоб виглядати модно і оригінально вибирайте сумочки на ланцюжку, які можна носити в руці. Це дивний тип сумочки, в якому, здається, повністю забутий функціональний аспект сумки і виражена лише естетична її сторона. Вибирайте цікавіші моделі з різними декоративними прикрасами і носіть її з простим, мінімалістичним одягом, аби підкреслити красу і унікальність сумки. Це ідеальний вибір для вечірнього виходу в світ, де ви повинні з’явитися у вишуканому образі.

В Ланвін сумочка на ланцюжку більш практична і стильна, ланки ланцюга неоднакові і виготовлені з різних матеріалів, а ретро-форма сумки нагадує нам клатчи 60-х.
З сумочкою на ланцюжку дуже добре поєднується маленьке чорне плаття, яке створює простий, але дуже ефектний образ. Ви також можете скомбінувати цю сумку-прикрасу з джинсами і простою футболкою.

Функціональні сумки — портфелі

Цього сезону (осінь-зима) сумка-портфель була знов представлена в різних варіаціях. Починаючи з оригінального і закінчуючи більш елегантним стилем, був представлений широкий вибір портфелів на будь-який смак.

Ви можете спостерігати легкий, оригінальний стиль в Нанетт Лепор, Поль & Джой, Малберрі. Сумка-портфель — відмінний вибір для всіх, незалежно від віку. Ця сумка личить активним жінкам з яскравою індивідуальністю, які вміють носити все екстравагантне, не втрачаючи при цьому елегантності. В Малберрі і Асос портфель має більш офісний вигляд, а в Топшоп, оброблений хутром, виглядає грайливіше.

Ви можете використовувати практичну сумку-портфель, йдучи на роботу і, якщо вам необхідно складати туди все робоче приладдя. Але також, сумка-портфель може дуже добре підійти для невимушеного, м’якого стилю casual. Носіть її, коли зустрічаєтеся з друзями, йдете на заняття або хочете влаштувати веселий шоппінг-загул. Сумка-портфель зручна і практична. Вибирайте портфель нейтрального кольору, простого дизайну, оскільки він легше поєднується з іншими речами.

Сумка-саквояж

Наступна сумка не лише дуже елегантна, але і дуже зручна. Високоякісна натуральна косметика і ця сумка — модний шик цього сезону. У новому сезоні сумка-саквояж представлена в безлічі стилів і форм, доводячи ще раз свою універсальність.

Ви можете побачити найбільш розкішні варіанти сумки-саквояжа у Луї Вітон, в стилі ретро в Хлоє, і більш невимушений варіант в стилі casual у Олександра Ванга.

Великі саквояжі для тих, хто любить поміщати в сумку багато речей, представлені у колекціях Лібертін, Крістіан Діор, а саквояжі меншого розміру пропонує Крістіан Діор. Вибирайте красиві осінні кольори: коричневий, кремовий, бежевий і сірий.

Сумки
жіночі сумки
Сумки
жіночі сумки
Сумки
жіночі сумки
жіночі сумки
Сумки
жіночі сумки
жіночі сумки
Сумки
Сумки
жіночі сумки
Сумки
Сумки
Сумки
жіночі сумки
жіночі сумки
жіночі сумки
Сумки
жіночі сумки
Сумки
Сумки
Сумки

Сумки через плече в стилі 90-х

Сумка через плече, знаменита в 90-х, повертається знов цією зимою, в сучасній інтерпретації. Якщо ви шукаєте що-небудь більш формальне та стримане, сумка в стилі 90-х з довгим ременем якраз те, що вам потрібне! Більш того, ті, хто дотримується богемного стилю, можуть знайти своє натхнення у Шанель, де можна побачити сумку через плече в етнічній версії.

Якщо ви хочете знайти щось більш практичне і універсальне, відповідне як до офісного образу, так і до більш невимушеного стилю, вибирайте сумку через плече Hloe. Це якраз той тип сумки, який ви можете поєднувати з різними стилями одягу і використовувати в різних ситуаціях і подіях вашого життя.


Цікаві огляди на тему сумки Шанель та сумки Furla

(Visited 34 times, 1 visits today)

Статті на тему