створення іміджу
створення іміджу
створення іміджу
створення іміджу

Для створення успішного іміджу перш за все необхідно спочатку уявити собі бажаний образ, а потім в думках приміряти його на себе. Оцініть як вам в нім, можливо це не ви, можливо це не ваше?

Не варто відразу ж ставити собі занадто складні цілі, краще змінювати себе не настільки кардинально. Тобто за основу потрібно брати той образ, який частково відповідає вашому внутрішньому стану, інакше люди відмітять вашу неприродність. Наприклад, дівчина-шибеник зовсім інакше відчуває світ, чим серйозна доросла пані. І вона поняття не має як поводитиме себе ця пані в тих або інших ситуаціях. З іншої строни, безглуздо виглядає поважна пані в одязі підлітка, і яка поводить себе таким же чином.

Другий важливий етап в створення іміджу це час і засоби, які вам знадобляться.
У створенні іміджу важливу роль грає розуміння для чого вам потрібний цей образ. Це буде ваш постійна подоба чи тимчасова? Адже абсолютно необов’язково вибрати якийсь один стиль поведінки. Людина в суспільстві може грати різні ролі.

От ви, наприклад, успішний менеджер на роботі, а вдома ви любляча мама. З подругами ви одна, з начальством інша, з чоловіком проявиться одна грань вашого характеру, с свекрухою інша. І так далі.. Отже, як бачимо, ваша особа багатогранна. І при цьому ви залишаєтеся собою.

Тобто, новий імідж може створюватися для якоїсь конкретної ситуації. Наприклад, для вечірки вам хочеться мати імідж fatale femme. Але вечірка закінчилася, і ви повертаєтеся до колишньої подоби. Це тимчасовий імідж. З іншого боку, у вас є якості які ви бажаєте, щоб оточуючі бачили їх постійно незалежно від ситуації. В такому разі йдеться про створення глобального іміджу. Чим більш чітко ви сформулюєте мету, тим легше вам вдасться створити імідж.

Тобто продумайте образ. Як ви виглядатимете зовні, які внутрішні якості вам знадобляться. Наприклад, душі компанії потрібні такі якості як товариськість, винахідливість, уміння подати себе. А от ви познайомилися з хлопцем і справа йде до знайомства з батьками. То незайвим буде доброзичливість, врівноваженість, можна сказати домовитость. У такій ситуації одяг і макіяж другорядний чинник.

Побудову іміджу почніть із створення внутрішнього образу. А потім продумайте, як підкреслити цей образ одягом і аксесуарами. Продумайте яким має бути ваш макіяж, зачіска і колір волосся. Який парфум краще буде поєднуватися з вашим новим стилем? Адже інколи предмети одягу, акссессуари і аромат парфумів немов створені один для одного.


Доречі, можна скористатися спеціальними програмами, що дозволяють проводити підбір зачіски по фото. Програма Jkiwi включає весь необхідний фунціонал для моделювання зачісок ( можна також підбирати макіяж, контактні лінзи і т.п.). Програма абсолютно безкоштовна!


Випишіть на аркуш паперу характеристики, які вам потрібні для створення нового образу, особливо ті які потрібні вам в першу чергу. Поруч випишіть ті риси характеру, який у вас вже є.
І окремо ті характеристики, яких у вас немає, тобто вступаючі в протиріччя з створеним іміджем.

Ні в якому разі не потрібно ламати себе, заганяючи в рамки образу. Хай всі риси вдачі працюють на створений імідж. Різкі кардинальні зміни в собі можуть бути досить болісними. Соромлива людина не буде душею компанії, принаймні, відразу. Шукайте обхідні шляхи. Подумайте як «недоліки» перетворити в достоїнства.

Подумайте, а навіщо ви прагнете бути товариською людиною, хочете бути завжди у центрі уваги? Ви бажаєте виглядати успішною в очах оточуючих, але вам це дається насилу. Так? Поєднайте поняття скромність і успіх. Чому ж скромна людина не може бути при цьому успішною, це лише додасть вам чарівливість в очах оточуючих. І так пройдіться по всіх якостях свого характеру. Необхідно правильно подати себе. Ви боязка? Та ні, просто обачна. Надмірно різка? Я просто прагну говорити правду.

Створіть усередині себе установку на новий імідж, люди починуть думати про вас те, що ви про себе самі думаєте, те як себе внутрішньо відчуваєте.

Далі працюємо над створенням іміджу

Необхідно запланувати роботу над зовнішністю. Ви вже оцінили свої можливості, в думках уявили, як повинні виглядати в очах людей. Тепер порівняйте з тим, що маєте на даний момент. Що у вашій зовнішності заважає ідеальному іміджу? Складіть план, що вам потрібно змінити в собі. Наприклад, пофарбувати волосся, змінити зачіску, відвідати косметолога. Зробити манікюр, можливо схуднути, змінити гардероб.

Подумайте, як поєднуватиметься новий стиль одягу і побудова іміджу. Яким має бути макіяж, парфум, враховуйте всі дрібниці, аж до аксесуарів, аби жодна дрібниця, на зразок пластмасової шпильки не зруйнував ваш новий образ. Визначіться, що потрібно підсилити у вашому випадку. Наприклад, ви хочете створити імідж молодої спортивної жінки. У якомусь випадку потрібно підсилити жіночність, а інколи потрібно зробити акцент на спортивність.
Створення іміджу вимагає часу. Час вам буде необхідним, аби зростися з новим іміджем, відчути його. Звертайте увагу на реакцію людей, як працює створений вами образ, вносіть корективи до створеного іміджу по ходу справи, якщо щось не вийшло.

По зовнішнім джерелам

(Visited 64 times, 1 visits today)

Статті на тему