стиль хіппі
хіп хоп стиль
стиль хіппі
хіп хоп стиль

Хіппі — це рух молодіжного протесту, що виник в 60-х рр. в США. Хіппі заперечували владу держави і грошей над особистістю, виступали проти воєн.

Основний принцип цієї субкультури — ненасильство. Завжди усмішливі, доброзичливі, тонко відчуваючі природу, хіппі вибрали своєю релігією кохання і мир. Для них життя будь-якої людини — найбільша цінність.

Хіппі носило довге волосся, слухали рок-н-рол, захоплювалися медитацією і східними езотеричними практиками, багато подорожували автостопом. Ні для кого не секрет, що хіппі вживали і наркотики, в основному маріхуану — інакше як відмежуватися від жорстокого несправедливого світу?

Звичайно, як і всяка субкультура, хіппі відрізнялися особливим стилем одягу, сленгом, символікою. Оточуючі дивилися на них з посмішкою і здивуванням, але навряд чи із засудженням. Їх прагнення до свободи і безмежна любов до світу — це те, чому варто повчитися багатьом з нас!

Cтиль хіппі

Одяг для хіппі — лише спосіб прикрити наготу, вони не прагнули підкреслити своє соціальне положення і статус за рахунок речей. Але не зводячи одяг в культ, вони все одно примудрилися створити свій унікальний стиль хіппі в одязі.
Розкльошені, рвані або з різноколірними латочками джинси, необмежена кількість прикрас, етнічний одяг різних народів світу, прості сорочки і майки — це основа стилю хіппі. Але навряд чи на цьому все закінчується. Хоча кожне вбрання було унікальне, весь стиль хіппі пронизують декілька основних ідей.

По-перше, це грайливе відношення до одягу — ношу, що хочу, як хочу і коли хочу! По-друге, абсолютно неймовірне змішення стилів, фактур тканини і кольорів — головне аби було затишно, зручно і красиво. Переодягатися по кілька разів на день — теж сповна в дусі хіппі.
Особлива любов до природи у них виражалася навіть в одязі. Вони віддавали перевагу натуральним тканинам (трикотаж, шовк, бавовна, льон, шерсть, деним) використовували масла і пахощі, аби додати тілу приємний аромат. Але знову протиріччя — натуральні тканини спокійно сусідствували з синтетикою.

Стилю хіппі властиве просте відношення до одягу — нехай старий, потертий, линялий, адже це всього лише шмотки! Але з іншого боку, одяг для них був способом підкреслити свою красу. Їх прикраси — фенечки, браслети, намиста, амулети, значки і квіти — символізують простоту і свободу від розкоші. Надзвичайна була популярна клаптева техніка (печворк) і крупна шерстяна в’язка.

Всім відомо, як хіппі любили вставляти квіти в дула пістолетів поліцейських і солдатів, виражаючи таким чином свою непримиримість до воєн та насильства. Тому вони і отримали прізвисько «діти квітів» — за свою любов до квітів.

Квітковий мотив в одязі хіппі — один з основних символів руху. Те ж саме стосується розпущеного волосся. Часто вони були підв’язані шнурком або стрічкою на лобі. Що стосується психоделічних абстрактних візорунків в одязі — то це, напевно, ознака любові до легких наркотиків. Яскраві кольорові мазки і плями, витіюваті лінії, поєднання контрастних кольорів — теж явно вбрання у стилі хіппі.

Теплий варіант

Аби виглядати восени і зимою як хіппі, вам абсолютно необов’язково ходити босоніж по снігу або носити старомодний одяг. Зараз в моді стиль нео-хіппі, в якому образи 60-70 років відтворюються в сучасних тканинах, які часто лише імітують демократичність і дешевизну.
Чоботи з бахромою будуть зроблені з шкіри хорошої степені виробки, витерті джинси виявляться якісним денимом, а вишивка фолк ручної роботи ляже на блузу універсального фасону.

Аби створити теплий варіант хіппі-стилю, використовуйте в’язані і трикотажні речі, хутро і джинсові тканини. Особливу увагу зверніть на одяг в етнічному стилі — він завжди оригінальний і привертає увагу. Всілякі хіппові аксесуари і символи (знак пацифіста, фенечки, крупні квіти і намиста) зроблять ваш образ впізнанним і закінченим.

Хіппі — люди вельми креативні, тому не забороняється зробити оригінальні прикраси своїми руками, зв’язати шарф або цікаво обіграти палантин. Не забувайте і про зовнішній вигляд сумки — вона має бути вельми місткою і недбало висіти на плечі.

стиль хіппі

стиль хіппі
стиль хіппі

стиль хіппістиль хіппіхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стильхіп хоп стиль

І, нарешті, завершіть свою подобу легким натуральним макіяжем і будь-якою зачіскою в стилі хіппі, яка має три основні варіанти:

Зачіски в стилі хіппі

-Розпущене волосся, розділене прямим проділом

-Розпущене волосся з вкрапленням маленьких кісок

-Зачіска «Y» — дві кіски починаються від проділу, обрамовують обличчя і з’єднуються ззаду на розпущеному волоссі

-Будь-які прикраси — обідки, стрічки, штучні квіти, вплетені у волосся, вітаються!

-А наостанок — найвідоміше гасло хіппі — Займайтеся коханням, а не війною! Адже взимку кохання зігріває краще за всякий одяг!

Стиль хіппі: відео

(Visited 129 times, 1 visits today)

Статті на тему