стиль - принципи стилю
стиль - принципи стилю

Що таке стиль? Якщо поглянути в словники, то стиль — це сукупність художніх засобів, якими ми виражаємо себе. Одним з таких засобів є якраз і є одяг, і сьогодні ми поговоримо про те, які базові принципи потрібно використовувати в одязі, аби створити свій стиль. Отже.

— Індивідуальність. Це найважливіше поняття для стилю. Одягаючись «в стилі», ми стаємо схожі на десятки, сотні, тисячі інших жінок, стаємо одними з натовпу. Тому так рідко можна почути фразу «в неї є свій стиль». Стиль — це ваша унікальність, несхожість на інших. Навіть якщо вам подобається якийсь модний напрям, створіть, придумайте в одязі щось своє, особливе, те що виділить вас, продемонструє ваш образ в незвичайному цікавому ракурсі.

— Доцільність. Роздумуючи про те, купити той або інший одяг або аксесуари, потрібно знати, куди ви в них підете, з чим поєднуватимете. Це теж базове правило стильної жінки. При цьому важливо враховувати не лише поєднюваність речей, але і обстановку — спортивний стиль буде недоречним в офісі, а строга класика смішно виглядатиме на природі. Звідси висновок, що кожному костюму — свій час і місце.

— З попереднім правилом поєднується і поняття єдиного стилю. Це значить, що верхній одяг повинен відповідати тому, що під ним знаходиться. На жаль, цей принцип останнім часом деформований, і під строгим пальтом можна побачити маленьке легке грайливе плаття. Що про вас подумають? Серйозна пані? Легковажна дівчина? Якщо для вас важлива думка людини, яка бачить вас до і після, обов’язково знайдіть гармонію верхнього одягу і основного костюма.

— Фігура в пошуку власного стилю теж грає дуже важливу роль. Стиль тут — уміння вигідно подати свої сильні сторони і приховати слабкі. Тому речі, які ви купуєте, мають бути вашого розміру, а не більше і не менше. Надмірне обтягування або, навпаки, різного роду безформні балахони не принесуть вам плюсів і не додадуть стилю. Для молодих дівчат актуальне питання з короткими спідницями — ну не варто демонструвати неідеальні ноги. Кожна з нас знає плюси і мінуси своєї фігури, і може «подати себе правильно».

— Колір. Здавалося б, просте питання, з серії «вже скільки разів повторювати можна». Будь-який жіночий сайт пропонує матеріали, які допоможуть жінці визначити свій кольоротип залежно від кольору волосся, очей, відтінку шкіри. Щодня я бачу жінок, яким не личить колір їх одягу, роблячи їх втомленими, додаючи років. Воно нам треба? Навпаки, підбираючи колір одягу згідно своєму кольоротипу, ви виглядатимете яскравіше, молодо, свіжо, а значить, стильно.


Доречі, макіяж, це теж невід’ємна риса стилю. Щоб уникнути проблем із його вибором варто попередньо змоделювати його, зробити віртуальний макіяж. Досить вдалу програму подібного плану можна скачати ТУТ.


По зовнішнім джерелам

(Visited 90 times, 1 visits today)

Статті на тему