спідниця олівець
спідниця олівець

Спідниця-олівець актуальна завжди і не виходить з моди вже багато років. Вона є невід’ємною частиною жіночого гардероба і обожнювана багатьма пані і їх залицяльниками. За що ж її так люблять? За те, що така модель спідниці уміло підкреслює фігуру, вона універсальна і практична. З кожним сезоном спідниця-олівець перетворюється завдяки дизайнерам, але її призначення завжди залишається тим же: прикрашати жіноче тіло, і приховувати його недоліки. Ось тому дана модель дуже популярна серед жінок і дівчат.

Вона робить жіноче тіло витонченішим і сексуальнішим, але в той же час елегантним і строгим.

Спідниця-олівець із завищеною талією

Спідниця-олівець із завищеною талією завжди доречна в офісі. Вона візуально подовжує ноги, якщо носити її з високим каблуком і вибирати довжину вище за коліно. Завищена талія додає жіночності її власниці. Темні кольори спідниці завжди вигідно приховують зайві кілограми, а значить, можуть бути корисні жінкам, які мають з цим проблеми. В такому разі варто вибирати спідницю-олівець з щільної тканини і відповідної довжини.

Джинсова спідниця-олівець

Джинсова спідниця-олівець універсальна. Найчастіше має укорочену довжину або по коліно. У темному варіанті вона прекрасно доповнить ваш діловий гардероб і буде доречна в повсякденному житті. Джинсову спідницю дуже люблять юні модниці і віддають перевагу довжині вище за коліно.

З чим носити спідницю олівець?

 • Спідниця-олівець завжди ідеально поєднується з високим каблуком, блузою або сорочкою в заправленому вигляді, а також жакетом. Такий варіант буде доречний на діловій зустрічі або на роботі.
 • Також елегантно виглядає спідниця-олівець у поєднанні з джемпером, водолазками, всілякими топами і в деяких випадках навіть з майками. Головне правильно підібрати фасон, враховуючи особливості своєї фігури і, звичайно ж, дотримуючись загального стилю.
 • Джинсова спідниця-олівець чудово поєднується з взуттям на каблуці, а також топами, джинсовими або іншими стильними жакетами і сорочками.
 • Спідниця-олівець із завищеною талією завжди ідеально комбінується зі всілякими блузами, прикрашеними різною обробкою або ж витриманими в діловому стилі. Така спідниця демонструє красу вашої фігури, а саме талії, на якій акцентується вся увага.
 • Для романтичного вечора вибирайте святкові блузи, які додадуть жіночності і зроблять вас яскравіше.
 • спідниця олівець
  спідниця олівець
  спідниця олівець
  спідниця олівець
  спідниця олівець
  спідниця олівець

  спідниця олівець
  спідниця олівець
  спідниця олівець
  спідниця олівець
  спідниця олівець
  спідниця олівець

  Не варто думати, що спідниця-олівець личить лише власницям стрункої фігури. Дана модель призначена саме для того, щоб приховувати вади жіночої фігури, зробити її стрункіше і жіночніше. Потрібно лише правильно вибрати фасон і тканину.

  На сьогоднішній день в моді спідниця-олівець з атласу, оксамиту, парчі, денима, шерсті і навіть фланелі. У своїй більшості вони мають темні забарвлення. Декоровані всілякими бантами, гудзиками, поясами, принтами, проте найчастіше витримані в класичному стилі.

  Улюблена багатьма спідниця-олівець залишається однією з найпопулярніших речей впродовж багатьох років і впокорює серця більшості представниць прекрасної половини. А як ви відноситеся до неї?

  По зовнішнім джерелам

  (Visited 112 times, 1 visits today)

  Статті на тему