Спідниці з високою талією
Спідниці з високою талією

Після декількох років домінування і на подіумі, і в жіночому гардеробі демократичних джинсів з низькою посадкою і спідниць з класичною низькою талією на сцену, нарешті, вийшла висока талія — один з ключових символів моди сімдесятих років і універсальний тренд, що не втрачає популярності і по сю пору.

Протягом декількох останніх сезонів багаточисельні модні дизайнери, не припиняючи випускають спідниці з високою талією — виключно елегантні та відповідні для більшості типів фігури.

Спідниця з високою талією однаково добре виглядає як на щасливих власницях класичної фігури «пісочний годинник», так і на власницях хлоп’ячої фігури. Такі спідниці — справжня ода жіночності: вони підкреслюють талію, роблячи силует довшим і стрункішим. До того ж спідницю з високою талією досить легко вписати практично в будь-який повсякденний гардероб — вона відмінно поєднується з різними предметами гардеробу, від класичної ділової сорочки або блузи до топа і майки.

З чим носити спідницю з високою талією

Спідниця з високою талією неодмінно вимагає взуття на високому каблуці — таке поєднання навіть власницю невисокого зросту перетворить практично на модель за рахунок грамотного підкреслення талії і візуального подовження ніг. Оскільки завдяки таким спідницям центральним елементом стає талія, від вільних тунік і топів краще відмовитися — якщо довгий топ закриває спідницю, доходячи до стегон, то висота талії, фактично, може бути будь-якою.

Саме тому ідеальним доповненням для спідниці з високою талією служить класична строга біла сорочка — комбінація, здавалося б, строго відповідна жорстким рамкам ділового дресс-коду, проте, що залишає простір для експериментів. Класична чорна або сіра спідниця-олівець з високою талією, непомітні туфлі на невеликому каблуці, строга біла сорочка — образ ділової жінки. Туфлі на високому каблуці, спідниця з високою талією з розрізом, шовкова блуза яскравого кольору — образ жінки-вамп, отакої роковой спокусниці. Варіювати такі образи можна практично до безкінечності.

Для завершення образу до спідниці з високою талією можна підібрати відповідні аксесуари — і, перш за все, стильний ремінь, який ще більше акцентує увагу на і без того підкресленій талії. У зимових колекціях саме ремені стали основною прикрасою ансамблів з високою талією. Так, наприклад, Доменико Дольче і Стефано Габбана перетягнули талії своїх моделей широкими поясами з чорної тканини з декоративними пишними бантами. А ось Oscar de la Renta і Fendi навпаки, прикрасили спідниці і плаття з високою талією надзвичайно вузькими стильними ременями з жорсткої лакованої шкіри. Не менше стильно виглядає і широкий ремінь з декоративною застібкою, нагадуючи про яскраві ансамблі епохи сімдесятих.

Спідниця з високою талією: різниця в стилях

Хоча традиційно найбільш стильною і ефектною вважається спідниця з високою талією крою «олівець», деякі дизайнери, експериментуючи із завищеною талією, випускають куди сміливіші моделі. Так, наприклад, голлівудська актриса Сара Джесіка Паркер на одну з кінопрем’єр приміряла пишну спідницю, що доходить до кісточки, з високою талією, головною прикрасою якої став надзвичайно широкий — майже в 15 сантиметрів — ремінь з м’якої шкіри. Спідниця з високою талією у поєднанні з найпростішим, непомітнішим топом і довгим багатошаровим намистом з успіхом замінила актрисі вечірнє плаття.

Спідниці з високою талією
Спідниці з високою талією
Спідниці з високою талією
Спідниці з високою талією
Спідниці з високою талією
Спідниці з високою талією

Спідниці з високою талією
Спідниці з високою талією
Спідниці з високою талією

Напередодні нового літнього сезону можна поповнити гардероб для теплої погоди довгою, вузькою спідницею з високою талією — бажано із запахом — з тонкого, напівпрозорого шифону. Саме такі спідниці можна знайти в колекціях Kenzo і Діани фон Фюрстенберг — прикрашені яскравими етнічними принтами, вони привертають увагу спокусливістю прозорого шифону, і з легкістю можуть стати справжньою прикрасою літнього гардероба.

Нарешті, найпростіший, але не менш стильний варіант для літнього гардероба — коротка спідниця з високою талією. З поверненням у весінньо-літні колекції кокетливого і трохи наївного образу Лоліти короткі пишні або, навпаки, прямі спідниці з високою талією обзавелися величезною популярністю.

Підготовано по зовнішнім джерелам.

(Visited 197 times, 1 visits today)

Статті на тему