Повсякденний одяг
Повсякденний одяг

Скласти вбрання для святкового виходу не так просто, одягнутися на роботу так, щоб і начальникові догодити і індивідуальність не притушити — теж інколи проблематично. І лише з повсякденним гардеробом питань практично не виникає: відкрили шафу, витягнули звідти брюки/джинси, светр/майку і все на тому. Так то воно так, але…

Проста і знайома жінкам ситуація, коли повна шафа речей, а надіти нічого. Все від невміння скласти основу гардероба, і при правильному підході шафа не буде забита, а у вас з’явиться безліч різних варіантів для того або іншого іміджу.

Повсякденний верх має бути простий і охайний, без зайвої обробки, зручність — одна з основних характеристик.

Для того, щоб виглядати стильно інколи немає нічого кращого за звичайну білу сорочку, яка додає жінці шарм і силу. Із спідницею-олівець вона створює образ строгий і жіночний, з брюками втілює силу і упевненість в собі, з джинсами підійде для юної дівчини. Низка перлин на шиї з білим комірцем — витонченість і вишуканість, довгі намиста в 2 ряди зверху — благородний casual.

Для неформального образу не обійтися без водолазки або тонкого светра з хорошого однотонного трикотажу з вирізом відповідно до типу обличчя і фігури (круглий — для струнких дівчат, V-подібний — для витягування силуету, та для круглого обличчя). На шию можна пов’язувати яскравий шовкову хустку-каре, надівати довгі намиста різного діаметру, приколоти брошку. Ансамбль із строгою спідницею можна розбавити стильним контрастним ременем на талії, темний тонкий светр дозволено надівати з виразнішою пишною спідницею з соковитим принтом. Якщо ж фігура не дозволяє надівати обтягуючі або напівприлеглі речі, тоді светр легко замінить кардіган на гудзиках, до якого теж
підійде нитка намист, тонкий ремінь або брошка — що-небудь одне, відштовхуючись від дизайну кардігана, аби уникнути непоєднуваності гудзиків з аксесуарами.

Чіткий прямий темний жакет в платтяній шафі — річ необхідна як для створення більш ділового стилю, так і для заспокоєння дуже кричущого образу. Його можна надівати на майку, футболку, водолазку, знизу поєднуючи з джинсами, спідницею різного крою, надівати поверх плаття.

Джинси — найулюбленіший, найпоширеніший, найпопулярніший і одночасно найпростіший одяг на кожен день. Джинси, якщо ви збираєтеся надівати їх вдень, а не на дискотеку чи вечірку, мають бути досить строгими — жодних стразів і вишивки, заклепок, сильних потертостей і заниженій талії. Все гранично лаконічно і навіть аскетично — прямий силует, бажано темний колір денима, тоді джинси можна комбінувати практично з будь-яким верхом.

Класичні чорні брюки, не вузькі skinny і не широченні труби, а строгі середньої ширини із стрілками або без них — основа багатьох образів у тому випадку, коли потрібно відвернути увагу від важкого низу, змістивши акценти на помітний верх.

Та все ж не варто зловживати варіантом брюк, тому що ніщо не додасть такої жіночності як спідниця або плаття. Спідниця підбирається з врахуванням можливості приховати недоліки і
підкреслити достоїнства. Чорна спідниця-олівець — відмінна основа, яка терпить більш нарядний верх, спідниця трапецієвидного силуету (гладкий «дзвіночок», в складку) — практично універсальна річ, яка передбачає багаточисельні види верху від урочистіших до білої сорочки і чорної водолазки при більшій декоративності низу.

Плаття із запахом — варіант, який експлуатує Діана фон Фюрстенберг багато років підряд як незамінну річ, якою повинна володіти кожна жінка. При стриманому дизайні таке плаття відкрите для поєднання з жакетом або палантином, але прагне пересікти грані буденного casual-стиля і осісти на фігурі в святковішій атмосфері.

Повсякденний одяг
Повсякденний одяг
Повсякденний одяг
Повсякденний одяг
Повсякденний одяг
Повсякденний одяг
Повсякденний одяг
Повсякденний одяг
Повсякденний одяг
Повсякденний одяг

Повсякденний одяг — це нехитрий базовий гардероб і трохи приправи для гостроти і підкреслення індивідуальності. База нашого повсякденного іміджу зовсім проста і не коштуватиме величезних грошей, головне підібрати всі речі під власну фігуру по крою і колірній гаммі, а потім речі можна комбінувати, доповнюючи аксесуарами, отримуючи з декількох речей дійсно багатий гардероб.

Підготовано по зовнішнім джерелам.

(Visited 132 times, 1 visits today)

Статті на тему