Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі

Платье в грецькому стилі вже практично стало класикою. Струюче, багатошарове, драпіроване, але в той же час повітряне і легке як подих літа, це плаття здатне створити з жінки Богиню. Недаремно дизайнери модного одягу раз у раз повертаються до грецького стилю, адже він додає романтизму і чуттєвості кожної моделі.

Плаття в грецькому стилі: сама жіночність

Легкість платтю в грецькому стилі додають якнайтонші повітряні, практично прозорі тканини в декілька шарів, романтичну нотку створюють багаточисельні драпіровки і складки, а багатство образу завершує наявність блискучої брошки, підхоплення під грудьми або пояси. Плаття в грецькому стилі завжди виконані в білому кольорі або пастельних тонах, мають прямий крій, що подовжує зріст, завищену талію і виріз буквою V, які дозволяють зробити акцент на грудях, довгий спадаючий і струмуючий поділ, що розкриває красу драпіровок. Проте сучасна мода створює нові правила, тому на показах мод можна зустріти і короткі плаття в грецькому стилі. Їх довжина досягає колін або може бути трохи нижче за коліна. Існує також варіант фасону плаття в стилі грецької богині з одним відкритим плечем або драпіровкою, перехрещеною в районі грудей.

Кому личить плаття в грецькому стилі?

Плаття в грецькому стилі личить до будь-якої фігури — і стрункій, і повній. Воно дозволяє приховати недоліки зовнішності, а також підкреслити її достоїнства.

З чим і як носять плаття в грецькому стилі?

Класичне взуття до плаття в грецькому стилі — сандалі на тонкій і плоскій підошві. Їх ще називають «гладіаторами». На сандалях присутня безліч тонких ременів, пряжок, зав’язок довкола литок. Також можна носити туфлі на низькому ходу без каблуків, а для вечірнього вбрання підійде і високий каблук. Головні умови для взуття — легкість, витонченість і зручність.

Зачіска в грецькому стилі: гладко зібране у вузол на потилиці за допомогою стрічки волосся, прямий проділ. Допустимо також носити розпущене волосся, а по лінії лоба голову обв’язати стрічкою.

Макіяж в грецькому стилі має бути мінімальним і природнім, виконаним в пастельних тонах. Легкий акцент можна зробити на скулах.

З аксесуарів до плаття в грецькому стилі більш всього підійдуть браслети, які можуть бути виконані з дрібних напівдорогоцінних каменів або черепашок, річкових перлів. Сучасний грецький стиль дозволяє носити біжутерію у вигляді крупних браслетів.

Плаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стилі

Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі

Плаття в грецькому стилі

Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі

Плаття в грецькому стилі

Плаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стиліПлаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі
Плаття в грецькому стилі

До вечірнього вбрання слід підібрати сумочку. Вона також має бути легкою. Ідеальний варіант — драпірований, як і плаття, клатч.

У разі потреби плаття в грецькому стилі можна доповнити довгою плащ-накидкою (гематіоном), яка перекидається через одне плече і фіксується крупною брошкою. Другий варіант — шаль або палантин, який необхідно з драпіровкою красиво і недбало закріпити поверх плаття за допомогою брошок або шпильок.

Правильний вечірній образ: відео

(Visited 420 times, 1 visits today)

Статті на тему