класичний стиль одягу
класичний стиль одягу

Класичний стиль одягу це фундамент моди, відправна точка всіх модних тенденцій, саме тому він завжди популярний в тих, хто хоче одягатися і зручно, і елегантно. Елегантна практичність — ймовірно, саме цей слоган найбільш вдало виражає поняття класичною стилю жіночого одягу.

Основним «номером» класичного стилю жіночого одягу є костюм, із спідницею або брюками (варіант — спідниця-брюки). Важлива риса такого костюма — скромність, лаконічність, навіть мінімалізм, відсутність глибоких вирізів і натяків на сексуальність. Жіночність підкреслює приталеність жакета і більш згладжена лінія плеча. Жакет як предмет гардероба незмінний, але, залежно від модних тенденцій, може мінятися його довжина або стилістика, від короткого спенсера до вельми довгого кардігана, а ось довжина спідниці повинна варіюватися в межах коліна. Зазвичай класичний стиль одягу передбачає довжину спідниці трохи нижче за коліно. Якщо говорити про брюки, то виробники класичного одягу найчастіше рекомендують досить простий прямий крій, інколи йде невелике звуження донизу, стрілки на брючинах.

Оскільки класичний стиль не приймає строкатість і яскравість, забарвлення визначені давним давно. Це смужка, клітка, деколи зустрічається ялиночка. Якщо є фоновий малюнок, то він не повинен сильно виділятися на тлі основного кольору і бути як можна дрібнішим. У кольорі вітається однотонність, чорний-сіро-сині відтінки, зі світлого найчастіше використовують світло-сірий або бежевий кольори.

Взуття — чи не найконсервативніший елемент класичного стилю одягу. Не дивлячись на багаточисельні спроби модних модельєрів привнести в класику щось своє, від шпильок до кросовок, перше місце займають класичні човники, для яких допускається невеликий і стійкий каблучок. Варто пригадати знахідку пані Шанель, коли все взуття одного кольору, а мисок туфель — іншого, можна навіть контрастного поєднання. Кращий матеріал для туфель — натуральна шкіра.

До речі, про натуральність. Натуральність, природність, природна краса людини якраз і є тими принципами, які поважає класичний стиль. До речі, модні тенденції цього року пропонують природну класику у волоссі, косметиці у якості свого головного тренду. У класичному стилі експерименти з макіяжем або кольором волосся взагалі неприйнятні.

*Як ілюстрація, послужить нещодавня колекція одягу від Армані, виконана у звичному для нього класичному стилі.

класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу
класичний стиль одягу

Так, ви можете вибирати актуальні тенденції в стрижках, модних зачісках, але все повинно бути природно — максимально натуральні відтінки волосся, видима відсутність лаків або інших засобів укладання. Макіяж неяскравий, малопомітний, не повинен привертати увагу. оскільки класичний стиль передбачає велику відповідальність, деякий рівень і статус людини. Тобто макіяж повинен відповідати стилю, тобто бути дуже якісним і продуманим, працювати на єдиний образ жінки.

Аксесуари і прикраси, як і весь класичний напрям, слід вибирати за принципом «якісна скромність». Дорогий годинник, вироби з натуральної шкіри, вишукані аксесуари, шийні хустки доповнять ваш образ сильної і упевненої в собі жінки.

По зовнішнім джерелам

(Visited 84 times, 1 visits today)

Статті на тему