одяг для немовлят
одяг для немовлят
одяг для немовлят
одяг для немовлят

Як тільки в сім’ї з’являється маленький чоловічок, все життя починає обертатися довкола нього. Йому потрібно дуже багато уваги, кохання, турбота, найретельніший догляд і найкращий одяг. «Найкращий» — це, безумовно, питання не стилю, а, якості. Одяг для новонароджених разом з харчуванням і загальним доглядом є одним з головних пунктів на самому початку життя немовляти, важливість якого не можна ігнорувати. Завдання батьків — не скупитися на хороші речі і вибирати їх дуже уважно, не дивлячись на те, що носитися вони будуть зовсім недовго.

Новонародженому потрібний гардероб, якщо можна так назвати набір його одягу, досить обмежений його віком, але немаленький. Є речі, які йому до певного моменту не знадобляться. Наприклад, зовсім маляткам ні до чого окремі курточки, черевики . Одяг, без якого маляті не обійтися у будь-який час року: сорочечки, повзунки, боді, футболки, комбінезони, чіпці, пінетки. Для холодної погоди знадобляться шапочки, осінньо-зимові комбінезони або мішки-конверти, рукавички, трикотажні кофти, шкарпетки. Широкий асортимент одягу для новонароджених можна знайти в брендів Disana, Bimbo, Cosilana.

Придане для маляти

Сорочечка — тонка м’яка кофтина з бавовни. Вона може бути щільною або ажурною, проникною для повітря, що дозволяє тілу дихати. Сорочечки застібаються на гудзики, кнопки або в ній є запах, що зав’язується на шнурочках.

Повзунки — штанці, вигляд яких досить всілякий. Вони бувають без отворів для стоп — це самий традиційна для них подоба. Але останнім часом виробники випускають повзунки ближчі до штанів, інколи з широкою гумкою на животі і на щиколотці. Сліп — це деталь, що поєднує повзунки з верхньою частиною. Сліпи зазвичай не мають рукавів і застібаються на плечі.

Ще одна спільна деталь одягу для новонародженого — боді, яка є кофтиною з довгими рукавами або футболкою у верхній частині і трусами в нижній. Боді надівається через голову, а застібка розташована між ніг. Боді, сліпи, які є комбінованим одягом, переважно з роздільних частин, тому вони сидять дуже комфортно, не задираються, не з’їжджають, а знімати їх, завдяки зручним застібкам, просто і швидко.

Важливі і такі речі, як шкарпеточки і чіпець, які необхідні маляті у будь-який час року. При виході на вулицю на ноги надівають пінетки, а на голову шапочку. Остання існує в різних варіантах, наприклад, дуже актуальна шапка-шлем, яка закриває і голову, і шию. Пінетки для новонароджених не повинні мати жорсткої підошви.

Якщо маля з’явилося на світ в міжсезоння або взимку, то гардероб у нього завжди набагато обширніший, ніж в тих, кому пощастило народитися влітку. Набуває популярності така деталь як мішок-штанці, яка схожа на традиційний для прогулянок конверт. У такому одязі ноги немовляти не розділені, а тримаються разом, що є більш комфортним, адже і нижній одяг в даному випадку сидить краще і не заподіює незручностей.

М’яка турбота

Комбінований одяг більш доречний, чим роздільні деталі, оскільки на тіло дитяти не здійснюється тиск, що особливо важливо для ділянки живота, де пупкова зона ще дуже чутлива. Також гиперчутлива і шкіра, яка в новонародженого в п’ять разів тонше, ніж у дорослої людини. Це ставить батьків перед необхідністю дуже скрупульозного вибору матеріалу, з якого виготовлений одяг.

Всі шви мають бути назовні, матеріали — по сезону, але максимально натуральні. Особливо уважно треба відноситися до білизни, яка щільно прилягає до ніжної шкіри маляти. У асортименті одягу для новонароджених присутні речі з овечої шерсті, органічна бавовна, яка відрізняються гипоалергеністью і найвищою мірою безпеки.

Часто на сорочечках, повзунках, кофтинах трапляються такі слова як «інтерлок», «кулірка», «футер», які з першого погляду ні про що не повідомляють. Під кожним терміном розуміється полотно, бавовняна тканина, отримана в результаті різної обробки. Кулірка — дуже поширений матеріал для білизни. Він добрий своїми чудовими якостями: не витягується, володіє відмінною стійкістю до зносу, що і потрібне для одягу новонародженого, адже його доводиться прати дуже часто. Інтерлок схожий на кулірку, але він примхливіший у длшдяді і може витягуватися через особливості плетіння «гумкою». Футер — прекрасний варіант для того аби утеплити одяг. Він володіє непередаваною м’якістю і ніжністю, складається з чистої бавовни і не подразнює шкіру.

При підборі одягу для маляти, а також при одяганні його на прогулянку кожна мама повинна пам’ятати про те, що завжди краще надівати дві тонкі речі, чим одну товсту, яку при необхідності не вийде зняти.

(Visited 138 times, 1 visits today)

Статті на тему