Нижня білизна
Нижня білизна

Нижня білизна цього сезону — максимум комфорту, максимум деталей, максимум функціональності, максимум варіантів забарвлень. Так коротко можна охарактеризувати модні тенденції майбутнього року в індустрії жіночої білизни.

Нижня білизна: форми і фасони

Нижня білизна у цьому сезоні як ніколи коректує фігуру. Shapewear-білизна вибивається в перші ряди — моделює, створює комфорт, дає тілу відчуття свободи. У цьому сезоні нижня білизна підкреслює груди і робить акцент на талії. Бюстгальтери обов’язково формують красиву форму грудей. Причому неважливо, який їх розмір. У одних моделях для цього використовують каркас (кісточки), який надає підтримуючий ефект, в інших — нещільні поролонові чашки. Талія утворюється за допомогою трусиків із завищеною талією з стягуючим ефектом, корсетів, поясів до панчох і боді. Таємничість образу додають всілякі комбінації.

Основна маса трусиків мають класичну форму «сліп», за ними йдуть стринги і шортики. Що стосується бюстгальтерів, то серед них домінують моделі push-up на кісточках і бретелях або безшовні, потім йдуть популярні останнім часом «балкончики» і на останньому місці бюстгальтери без бретелей. Надсексуальні корсети, бюст’є, боді, панчохи і пояси з підв’язками знову у моді. Практично всі дизайнери не упустили можливості показати таку білизну, тому багато колекцій було виконано в будуарному стилі.

Нижня білизна: кольори

Колір нижньої білизни у цьому сезоні — чорний. Його дуже багато в колекціях початку року. Проте до літа колірні тенденції візьмуть курс на білизну тілесного кольору. Але це основні напрями, які досить щедро розбавлені яскравими забарвленнями і всілякими узорами.

Синій, білий, червоний в різних варіаціях, бузковий, фіолетовий, фуксія, пурпурний, теракотовий, болотний, сірий, блакитний, рожевий і пастельні відтінки різних кольорів дозволять вибрати білизну на будь-який смак. Дуже популярні хижі забарвлення, квіткові і рослинні принти, геометрія (клітка, дрібний горошок або круги, смужка, сердечка).

Нижня білизна: тканини

Технічний прогрес дає нам можливість насолоджуватися білизною з практично невагомих тканин, які не сковують рухів. Такі досягнення моделюючої білизни. Класичні ж моделі виготовлені з традиційних матеріалів: бавовна, прозорий гіпюр, атлас і незвичайного оксамиту і шкіри.

Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна

Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна

Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна
Нижня білизна

Нижня білизна : декор

Моделюючий одяг завжди був прихованим від сторонніх очей, а тому був досить простим. У новому сезоні білизна в стилі shapewear стала витонченою, декорованою і модною. Це стосується і білизни традиційної. У декорі багато мережив у вигляді рюш і воланів. Багата нижня білизна у цьому сезоні вишивкою (як бісером, так і нитками), шнуруванням стрічками, аплікаціями, бахромою, лелітками, капроновими рюшами.

(Visited 96 times, 1 visits today)

Статті на тему