Вечірня сумка характеризується невеликими розмірами і всілякими, часто вишуканими обробками. Вона повинна бути в гардеробі кожної жінки, яка поважає себе, для свят і урочистих заходів. Сумочка має бути невеликих розмірів, нарядною та витонченою.

Незрідка вечірня сумка має розмір невеликого гаманця. Виготовляють вечірні сумки з кращих натуральних шкір — шевро, шеврету, замші, сап’яну, молочного теляти, лакової і ін., а також з шовкових тканин — атласу, парчі, тафти, оксамиту. Вони мають багаті, виразні прикраси. Декоруються вишивкою, бісером, кристалами, лелітками, накладками перламутру, металу, каменів, тисненням фольгою. Адже головна їх функція — служити доповненням для вбрання.

Вечірні сумки можуть бути з ручками і без них

Сьогодні асортимент вечірніх (театральних) сумок представлений елегантними сумками без ручок, які носять під пахвою. Модним елементом в ній є поєднання гладкої шкіри і шкіри шорсткої фактури, що створює враження драпіровки. Зараз дуже модна вечірня сумка-клатч — зручна і улюблена багатьма жінками.

вечірні сумки

У наш час вечірня дамська сумочка має безліч варіантів.

 • Класична нарядна сумка для торжества — це вже згаданий клатч. Його носять в руці, при цьому часто без ручки як такої.
 • Вечірня сумочка-сіточка це різних форм м’які мішечки з шкіри, нарядної тканини на зразок парчі, або із замші. Оскільки розміри такої сумочки не маленькі та привертають до себе увагу, то кольори, як правило, для неї вибираються непомітними. Така сумка має застібку та ручки і дуже містка.
 • вечірні сумки

 • Сумочка-трапеція личить для строгого вечірнього вбрання і має лаконічну чітку геометричну форму. Особливо добре поєднується з одягом в стилі мінімалізм.
 • Вечірня сумка-куля — ще один цікавий варіант дизайну. Личить більш всього для романтичного стилю вбрання, підкреслюючи його легкість, повітряність та жіночність. Особливо добре поєднується з плавними лініями одягу та фігури.
 • вечірні сумки

 • Сумка-мішок має далеку історію. В наші дні така сумочка є частим атрибутом в образі наречених і випускниць. Як правило, вона шиється з тієї ж тканини, що і плаття і прекрасно личить для таких свят. Може бути виконана і з органзи, оксамиту, парчі або фатина, в тому випадку, якщо такої тканини, з якої зшито плаття, не знайшлося. Головне, — поєднання за кольором та стилем. Сумку-мішок носять на руці, зачепивши за невелику петельку. А затягується вона красивою стрічкою або витонченим шнуром.
 • вечірні сумки

  Вибираючи сумочку для вечора, звертайте увагу не лише на те, аби вона поєднувалася з одягом, але і з формою та стилем взуття. Наприклад, якщо носок туфель вузькі, то і сумочка потрібна гострокутна, або з тонких елементів. Якщо круглий — сумочка підійде плавніших форм. А якщо вбрання дуже яскраве, то буде краще, якщо сумочка не привертатиме на себе увагу.

  Модні новини: Обзоры лучших брендовых сумок , узнай все о модных новинках!

  (Visited 93 times, 1 visits today)

  Статті на тему