джинси
джинси

Джинсовий одяг, за великим рахунком, ніколи не виходить з моди: кожне літо дизайнери знов згадують про деним, пропонуючи носити то мініатюрні джинсові шорти, то кокетливі спідниці-міні з денима, а восени повертаються до класичних джинсів, міняючи, за великим рахунком, лише силуети. Не став виключенням і поточний сезон: на зміну популярному минулого літа «міському ковбою», який втілився в безлічі літніх колекцій, прийшов класичний стиль.

Еклектика образів

Одним з найбільш помітних трендів на осінньому подіумі стало поєднання урбаністичного шику з традиційно жіночними деталями — і найкращим віддзеркаленням цього тренду стало втілення в осінніх колекціях денима. Класичні прямі або трохи завужені донизу джинси цією зимою модні дизайнери пропонують поєднувати з жіночними штрихами — наприклад, взуттям на високому каблуці, блузами або навіть вечірніми топами, прикрашеними лелітками.

Ще одним популярним поєднанням, здавалося б, абсолютно не поєднуваних стильових елементів стало змішення хіппі-шику з урбаністичною інтерпретацією класичного денима, що втілилося у колекціях американських модних брендів Diesel Black Gold і William Rast. Джинсові ансамблі з осінніх колекцій цих брендів вийшли максимально еклектичними: хіппі-шик, рок-н-ролльні деталі, «кислотні» кольори, нарочито рвані джинси сполучені в досить цілісний і привабливий образ.

Модні силуети

Впродовж двох останніх сезонів дизайнери практично одноголосно захоплювалися запозиченням чоловічого стилю, внаслідок чого в жіночому гардеробі з’явилися такі характерні зразки чоловічого стилю, як «чоловічі» блейзери і так звані «джинси бойфренда» — нарочито мішкуваті, вільні, виключно зручні. Втім, осінні колекції показали, що тренд протримався недовго: джинси осінь-зима 2010-11 радують поверненням до класичних силуетів.

Однією з найпопулярніших моделей в новому сезоні знов стали вузькі, обтягуючі джинси — що, втім, сповна зрозуміло, враховуючи зростаючу популярність так званих «джегіннсів», або леггінсів з найтоншого денима. Максимально обтягуючі джинси домінували в осінніх колекціях таких авторитетних модних брендів, як Helmut Lang, Diesel Black Gold, L.A.M.B. Завдяки простоті і мінімуму деталей, від яких творці модних джинсів в новому сезоні вважали за краще відмовитися чи не повністю, вузькі джинси можна поєднувати з практично будь-яким предметом осінньо-зимового гардероба: від вечірнього топа і босоніжок на високому каблуці до блейзера у формальному стилі. Широкі, вільні джинси з осінніх колекцій, тим часом, практично повністю зникли.

Джинсовий комбінезон

Комбінезони, одна з найпопулярніших нових моделей в колекціях минулого сезону весна-літо, зберегли свою актуальність і в сезоні новому, осінньому. У більшості колекцій на зміну провокаційним комбінезонам з шкіри або вільним, легким комбінезонам з літніх тканин прийшли класичні джинсові комбінезони, носити які дизайнери пропонують з найпростішими топами. Стильні джинсові комбінезони можна побачити в осінніх колекціях William Rast і Diesel Black Gold.

джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси
джинси

джинси

Джинси з принтом

Повернення до класичного стилю пояснило і прихильність модних дизайнерів до стандартних забарвлень денима: жодних «кислотних» або дуже яскравих кольорів, тільки класичний ясно-блакитний, світло-сірий, неяскравий бежевий. Втім, хоча кольорові джинси більше не в моді, деякі модні бренди запропонували вельми цікаву альтернативу класиці денима — а саме, джинси з принтом. Одним з таких брендів став будинок Balmain, відомий своїми радикальними модними творіннями і вельми високими цінами. У новій колекції Balmain сезону осінь-зима з’явилися стильні вузькі джинси з блискучими узорами, доповнюючі і без того «блискучий» осінній гардероб Balmain з великою кількістю парчі, аплікацій, вишивки золотистими і сріблястими нитками. @ec

(Visited 73 times, 1 visits today)

Статті на тему