Доглянутий і акуратний манікюр є чи не найголовнішою деталлю стильного образу. Оскільки індустрія нігтьового дизайну так само підвладна віянням моди як, наприклад, одяг або аксесуари, готуючись до нового сезону, обов’язково знати, яким же буде модний манікюр 2015 року.

Модний манікюр 2015, фото

Модний манікюр 2015, фото

Модний манікюр 2015, фото

Модний манікюр 2015, фото

Модний колір манікюру

Що стосується довжини і форми нігтів, то майбутній сезон не принесе змін. У моді панує природність і натуральність, тому допускається напівкругла або мигдалеподібна форма нігтів, при короткій або середній довжині. А ось колірне оформлення модного манікюру стане багатшим на новинки. На думку стилістів, модницям при виборі лаку для нігтів варто звернути увагу на бордові, винні, вишневі і сливові тони, які можна використовувати і як основні відтінки покриття, і як тони для створення художнього розпису.

Модний манікюр 2015, фото

Окрім бордових кольорів, особливою популярністю користуватимуться золоті лаки для нігтів. При цьому найбільш актуальні лаки з глянцевою текстурою, які були вибрані стилістами таких брендів, як Mara Hoffman і Peter Som.

Модний манікюр 2015, фото

У модному сезоні 2015 років присутні і натуральні відтінки. Колірна палітра Nude включає всі молочні, бежеві і кремові тони.

Модний манікюр 2015, фото

Модний різноколірний манікюр

Модний манікюр в 2015 році не обов’язково має бути однобарвним. Ті, хто не може вибрати між двома або декількома вподобаними відтінками лаків, сміливо можуть наносити їх на нігті у вигляді вертикальних або горизонтальних ліній і смужок. При цьому відтінки можуть, як контрастувати один з одним, так і полягати в одній колірній гаммі.

Модний манікюр 2015, фото

Місячний манікюр 2015

Даний вигляд манікюру хоч і не є новинкою, але в майбутньому сезоні 2015 він стане надзвичайний популярним. Для створення місячного манікюру допускається поєднання практично будь-яких відтінків — від пастельних тонів до яскравих, контрастуючих один з одним кольорів. На показі бренду Noon Noor зустрічався незвичайний варіант виконання місячного манікюру, при якому частина нігтьової пластини біля кутикули залишається без покриття. Також в майбутньому сезоні цей вигляд манікюру може бути виконаний не в стандартній напівкруглій формі, а у формі загостреної стрілки.

Модний манікюр 2015, фото

Космічний манікюр

Не дивлячись на настільки незвичайну назву, космічний манікюр можна сповна виконати самостійно. Для цього потрібно всього лише підібрати лак, у складі якого присутні гліттеры, що створюють на манікюрі ефект зоряного неба. Колір лаку може бути яким завгодно, але найбільш виграшно з цим ефектом виглядають глибокі темні відтінки.

Модний манікюр 2015, фото

«Кавіар» манікюр

Одному з різновидів модного дизайну нігтів в 2015 році є «кавіар» манікюр, під час якого нігті повністю або частково покриваються мініатюрними намистинками, перлинами або кульками. Такий манікюр також можна зробити самостійно, проте для цього буде потрібно спеціальний лак або прикраси. Як варіант, в «кавіар» манікюрі можуть покриватися не всі, а лише один або два нігтя.

Модний манікюр 2015, фото

Манікюр з мереживом

Для святкових образів стилісти підготували новий тренд — манікюр, при виконанні якого використовуються шматочки мережива або сітки. Найчастіше мереживо кріпиться на нігті за допомогою спеціального прозорого гелю, проте також допускається створення імітацій цього матеріалу.

Модний манікюр 2015, фото

Яскраві малюнки на нігтях

Важко визначити, який саме художній розпис на нігтях буде актуальним в наступному сезоні. У моді все яскраве і помітне, тому сама форма малюнка не настільки важлива.

Модний манікюр 2015, фото

Наприклад, можна прикрасити нігті смужками веселки, яскравими плямами або абстрактними узорами, створеними з контрастних кольорів. Крім того, в 2015 році, як і раніше, буде актуальний градуйований манікюр і манікюр в техніці омбре.

(Visited 187 times, 1 visits today)

Статті на тему