Традиційно до літа дизайнери пропонують більше головних уборів, зате осінь і зима далеко попереду за багатством ідей. Та й вибір матеріалів набагато ширший.

2117

Осінню традиційно буде чимало вінтажа, а зима приготує фантазії на тему хутра. І все-таки ми схиляємося до того, що про те,які вони шапки жіночі 2015, фото розкажуть краще. Отже вибираємо групу головних уборів, що цікавить, і дивимося, дивимося, дивимося.

Французькі берети

Невідомо чи впало це в очі нашим читачам, але на подіумах (і не лише в Парижі) було багато відсилань до французького дизайну. Ще одним підтвердженням цього є мода на берети. Основні кольори: білий, чорний, червоний і синій. Абсолютна більшість належить гладким шерстяним моделям, проте також зустрічалися оксамит і мохер.

6 5

Капелюхи з полями

Звичайно, самі по собі капелюхи тенденцією не є — просто без них не обходяться демонстрації осінньо-зимових колекцій. Для 2015 року характерні пошуки нестандартної форми (звідси надмірно висока тулья або асиметричні поля) і вмісту (звідси незвичайні принти).

7 8

В’язані шапки жіночі 2015-2016

Ці головні убори відрізняє, перш за все, індивідуальність. Їх не можна назвати взаємозамінними: стриману офісну двійку навряд чи надінеш з червоно-білою шапкою від Gucci, зате крупні окуляри в роговій оправі підійдуть сюди найкраще. З романтичними косами органічно виглядатиме пухнаста висока шапочка. В’язані жіночі шапки 2016 використовують дуже широку палітру, місцями характерну для літнього гардероба. Настільки ж незвичайними будуть моделі Dolce&Gabbana, прикрашені пір’ям і кольорами.

9

Фетрові головні убори для жінок

Відсилання до вінтажа плюс фетр — витончене поєднання для осіннього образу. Ви здивуєтеся, але будь-які головні убори 2015 можна знайти в цьому виконанні: капелюх з полями в Agnes B, картуз в Daks, берет — в Marc by Marc Jacobs, капелюх-дзвіночок — в Hussein Chalayan.

10

Капелюхи з бахромою

Якщо сумки і взуття прикрашаються бахромою, значить, головних уборів теж торкнеться цей тренд. Мода восени благоволить до всіляких пензликів — від стриманих фестонів до крупних кольорових, таких, що викликають асоціацію з шапками азіатських кочівників.

23

Шлеми

Навряд чи сучасним іконкам стилю потрібний окремий капелюшок для верхової їзди, але, проте, шлеми знову актуальні. У 2015-2016 році їх відрізняє збільшений розмір (в той час, як оверсайз виходить з моди) і пошуки ідеального поєднання: чи то фетру і шкіри, як в Emilio Pucci, чи то чорного і кольорового, як в Lanvin. Всім модницям, які втомилися від важких зимових тонів, рекомендуємо червоний шлем від Daks.

12 13

Хутряні шапки

Можна здогадатися, що якими б не були шапки жіночі осінь-зима 2015-2016, без хутра не обійтися. Нас чекають як сучасні моделі з колорированного матеріалу, так і вінтажні речі на зразок того, що пропонує Moncler (нікому не нагадує шапку гвардійця?).

14

Головні убори з вуаллю

Драматизм можна назвати відмінною рисою всієї моди осінь-зима 2016. Отже капелюшки з вуаллю дуже доречні. Зверніть увагу, що сітка прикриває обличчя лише символічно, не ховаючи риси. Більш практичним леді Agnes B пропонує напівпрозорий головний убір без вуалетки.

15

Дубль два

Так, шапки жіночі 2015-2016 часто виступають окремим елементом стилю. І все-таки деякі модні образи будуються на збігу головного убору з верхнім одягом або платтям. Це зачіпає як ніжний капелюх-дзвіночок Chalayan, так і жіночі в’язані шапки 2015 (фото Desigual та ін.).

16

Вушанки

Цього року обійдемося без перебільшень: непропорційних «вух», крупних помпонів і іншого. На тлі моделей попередніх років вони дуже мінімалістичні, ці шапки 2016. Жіночі образи підкреслено андрогинні (особливо Ralph Lauren) і тяжіють до азіатської культури.

17

Ті ж і помпони

Багато шапок жіночих, в’язаних спицями, фото яких були зняті під час останніх показів, виглядають помітніше за рахунок помпонів. Звичайна перевага віддається однотонним «кулям» — тим яскравіше здаються роботи Desigual. Грайливий образ підкреслює не лише букет помпонів, але й скуйовджені дрібні кучерики в моделей.

18

Нікуди без декору

Привертають увагу не лише кулі з ниток. Крупна аплікація прикрашає шапки в’язані жіночі 2015 від Dolce&Gabbana, в Marc by Marc Jacobs фетровий берет доповнюється заклепками. Основні кольори: червоний, синій, білий.

19

Шовкові хустки

Хто сказав, що стильні головні убори — це лише жіночі шапки? Фото Kenzo демонструють, що кепка може поєднуватися з напівпрозорим шовком. А в Dolce&Gabbana хустка підкреслює дух материнства, пронизливий в останній колекції.

20

Незвичайні головні убори

Не буває так, щоб дизайнери обмежилися лише обов’язковою програмою. Зрозуміло, деякі перетворили шапки жіночі зима-2016 в симпатичний сюрприз. Як вам, наприклад, триуголка від Olympia Le Tan. Або її ж головний убір, що нагадує про індійців? Або оверсайз-берет від Acne Studios? Або шлем відважного вікінга від Anna Sui?

22 21

Хто б міг подумати, на що здатні шапки осінь-зима 2015-2016. Жіночі фото з лукбуків переносять нас в різні епохи: від Венеціанської республіки до американських п’ятдесятих. Чого-чого, а нудно не буде!

(Visited 1 476 times, 1 visits today)

Статті на тему