жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки

У цьому сезоні відкриваються дуже широкі можливості для вибору брюк. Тенденції моди пропонують вибір будь-яких силуетів: від брюк з високою талією, які були модні в 70-х і класичних прямих, до обтягуючих і укорочених брюк до кісточки. Будьте готові сяяти в новій парі сексуальних і модних брюк.

Модні в 70-х брюки з високою талією знову повертаються у моду. Цей стиль брюк ідеально личить для будь-якої фігури, роблячи її стрункішою. Брюки, що розширюються донизу, з високою талією створять ілюзію довгих ніг, і відповідно, і вищого зросу. Їх можна носити з облягаючими блузами, шерстяними жилетами і зручним взуттям.

Брюки, що розширюються до низу, з високою талією не лише універсальні, але і мають подвійний ефект. Перш за все, вони ідеально личать жінкам, які хочуть підкреслити вигини своєї фігури. Брюки цього стилю зможуть допомогти і дівчатам з хлоп’ячою фігурою, створюючи враження спокусливішого силуету форми «пісочного годинника». Якщо ви навпаки, хочете замаскувати великі стегна, виберіть брюки із завищеною талією, але з великими кишенями ззаду або з маленькими спереду, аби відвернути увагу від стегон. Не забудьте додати пояс, який підкресливши талію, зробить фігуру більш жіночною.

Обтягуючі брюки залишаються одним з найпікантніших стилів сезону. Можна вибрати обтягуючі брюки будь-якого кольору: темних або світлих тонів, хакі, різноколірні і носити їх з взуттям на високому каблуці, черевиками або кросовками. У поєднанні з взуттям на високому каблуці, ви отримаєте елегантніший стиль, а з байкерскими черевиками — стиль рокерський стиль. Так само брюки відмінно виглядають з футболкою і джинсовою курткою.

З модою на верхову їзду, набирає популярність і стиль галіфе. Брюки-галіфе вже визнали модниці у всьому світі. Їх можна носити з футболками, укороченими жакетами і, звичайно, з високими чобітьми для верхової їзди. Ви можете поєднувати їх з модними цього сезону пальтом-накидкою і курткою льотчика. На основі поєднання галіфе з різними видами одягу можна отримати різні стилі: від недбалого, до витончено-шикарного.

Цього сезону брюки стали трохи коротшими. Різних стилів і форм, брюки до кісточки надзвичайно популярні. Вони прекрасно виглядають на худих жінках з довгими ногами. Якщо ви любите спортивний стиль, брюки до кісточки можна носити з вільною футболкою, шкіряним жилетом або жакетом. Для повсякденного стилю підійдуть туфлі без каблука або зручне взуття на невеликому каблучку. Якщо ви хочете доповнити вбрання і зробити його стильнішим, радимо поєднувати короткі брюки з шкарпетками і легкими шкіряними туфлями.

Брюки до кісточки — розумний вибір для високих і худих жінок. Інакше, ви виглядатимете досить дивно і можете дочекатися невтішних відгуків про невідповідність стилю і вашої фігури. Проте, якщо ви дуже хочете носити брюки до кісточки, вам треба прагнути вибирати вузькі і обтягуючі моделі, носити їх з взуттям на високому каблуці. Таким чином, до вибору таких брюк треба підходити дуже акуратно, враховуючи особливості своєї фігури.

жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки
жіночі брюки

Укорочені прямі брюки мають велику перевагу. Їх можна носити і на роботу і на прогулянку з друзями. Вони здатні створити ілюзію стрункої і пропорційної фігури. Брюки прекрасно виглядають з короткими блузами, класичними пальтами і строгим взуттям. Окрім цього, вони будуть ідеальним вибором для створення чоловічого стилю денді.

Підготовано по зовнішнім джерелам

(Visited 84 times, 1 visits today)

Статті на тему