Немає красивішого видовища, ніж жінка у шикарній вечірній сукні. З цим безперечним фактом погодиться кожен чоловік. Вечірні плаття створюються за образом і подобою жіночого єства: вони такі ж чарівні, ваблячі, загадкові і абсолютно непередбачувані. Недивно, що вечірній моді присвячені цілі покази, адже кожен дизайнер вважає своїм обов’язком представити почесній модній публіці свої прекрасні творіння. Прийшов час дізнатися, які вечірні плаття носитимуть жінки всього світу в новому весінньо-літньому сезоні 2015.

Модні вечірні плаття-бюст’є із пишними спідницями

Плаття без верху (вони ж плаття-бюст’є) упевнено простують модними подіумами вже декілька сезонів підряд. У сезоні весна-літо 2015 ситуація не змінилася — вони знову опинилися на вершині слави. Особливою популярністю стали користуватися сукні-бюст’є із пишними спідницями, які можна зустріти практично в кожній колекції. Наприклад, Oscar de la Renta запропонував плаття зі спідницею маллет, бренд Monique Lhuillier віддав перевагу платтям-пачкам, а Dennis Basso, Carolina Herrera і Badgley Mischka обрали моделі класичного А-силуету.

 Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Oscar de la RentaМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Monique Lhuillier

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Monique LhuillierМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Dennis Basso

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Carolina HerreraМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Badgley Mischka

Модні вечірні плаття весна-літо 2015: провокаційні тканини

З кожним новим сезоном дизайнери представляють усе більш сміливі і відверті рішення. Досить поглянути на нові колекції суконь, щоб зрозуміти, що у вечірній моді більше немає місця для скромності. Увазі модниць були представлені моделі платтів, відшитих з абсолютно непередбачуваних тканин, — сітки і повністю прозорого шифону. З цією ж метою нерідко використовувалися перфоровані тканини, мереживо, фатин. Подібні спокусливі вечірні вбрання увійшли до колекцій Valentino, Oscar de la Renta, Dolce and Gabbana, Blumarine, Alexandre Vauthier, Badgley Mischka, Reem Acra, Valentin Yudashkin.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 ValentinoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Oscar de la Renta

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Dolce and GabbanaМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Blumarine

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Alexandre VauthierМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Badgley Mischka

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Reem AcraМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Valentin Yudashkin

Модні вечірні плаття 2015 облягаючого силуету

Приталені, облягаючі фігуру сукні прекрасно підкреслюють витончені жіночі вигини і форми. У таких елегантних моделях жінки виглядають особливо граціозно і бажано, адже під легкими літніми тканинами є видимими всі розбурхуючі фантазію округлості. Так, Christian Siriano надів на манекенницю біле платя-міді на тонких бретелях, Oscar de la Renta і Ralph Lauren віддали перевагу ліфу з петлею на шиї, Valentin Yudashkin зупинив вибір на сукнях у білизняному стилі і на фасоні «бюст’є», Badgley Mischka — на платтях смок, тоді як Lela Rose і Zac Posen запропонували прекрасні вечірні плаття зі шлейфами.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Christian SirianoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Oscar de la Renta

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Ralph LaurenМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Valentin Yudashkin

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Valentin YudashkinМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Lela Rose

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Zac PosenМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Badgley Mischka

Модні вечірні плаття весна-літо 2015: накидки, шлейфи і вуалі

Новий сезон ознаменувався величезною кількістю вечірніх суконь із накидками, вуалями і шлейфами. Такі вбрання самі по собі виглядають святково і чарівно, оскільки вони якнайкраще відображають емоційне забарвлення свята. Подібні моделі можуть бути як класичного приталеного крою, так і розкльошеного силуету. А започаткували цю модну течію такі бренди, як Barbara Tfank, Christian Siriano, Cushnie et Ochs, Elie Saab, Emanuel Ungaro, Giorgio Armani, Zac Posen, Valentin Yudashkin.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Barbara TfankМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Christian Siriano

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Cushnie et OchsМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Elie Saab

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Emanuel UngaroМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Giorgio Armani

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Zac PosenМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Valentin Yudashkin

Модні вечірні сукні: фасон «принцеса»

Історії даного фасону можна лише позаздрити. Важко знайти ще одну таку модель, яка витримала б настільки тривале випробування часом. Колись подібні плаття могли дозволити собі лише обрані королівські особи, звідки, втім, і пішла назва фасону. Його відмінною ознакою є ліф, що сильно облягає фігуру, підкреслена лінія талії і дуже пишний низ. В ті часи щільність спідниць дизайнери забезпечували завдяки особливим металевим каркасам, надіваючи які, королівські особи не могли і кроку ступити без підтримки своїх надійних і вірних фрейлін. З тих пір багато деталей фасону значно змінилися. Сучасні сукні принцес відшивають зі щільних, добре тримаючих форму тканин, наприклад, з атласу або щільного шовку. Для того, щоб полегшити силует поверх щільних тканин нерідко додають невагоме мереживо, шифон або газ. Типові приклади сучасних платтів «принцес» запропонували Jenny Packham, Monique Lhuillier, Valentin Yudashkin, Marchesa.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny PackhamМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Monique Lhuillier

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Valentin YudashkinМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Marchesa

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 MarchesaМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny Packham

Модні вечірні плаття: блискучі тканини

Безперечним хітом теплого сезону 2015 стали блискучі плаття, зшиті з тканин із характерним відливом або із додаванням блискучих ниток. Головне правило, яким повинна керуватися модниця при виборі подібного вбрання, — блиск не повинен виглядати «дешево». Вечірня мода 2015 цього просто не терпить! Якщо ви вирішили придбати таку сукню, то блищати необхідно «дорого» і зі смаком. Тому варто особливо ретельно підійти до вибору матеріалу, використаного при створенні настільки вишуканого предмету гардеробу. Найбільш відповідними в даному питанні є крепдешин і атлас. Вони тонкі, але щільні, і, водночас, струмуючі і поблискуючі. Окрім цього, для того, щоб досягти характерного відблиску, дуже часто використовують добре знайомий у модному колі люрекс, який у поєднанні зі звичним трикотажем, парчею або королівським жаккардом створює неймовірні композиції. «Блискучими» сукнями для світських вечорів запропонували обзавестися Emilia Wickstead, Reem Acra, Monique Lhuillier, Jenny Packham, Christian Siriano, Badgley Mischka, Antonio Berardi.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Emilia WicksteadМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny Packham

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny PackhamМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny Packham

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Christian SirianoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Badgley Mischka

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Antonio BerardiМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny Packham

Глибокі розрізи на модних вечірніх сукнях весна-літо 2015

Що може бути простіше і сексуальніше високого розрізу на вечірньому довгому платті? Сучасні дизайнери все частіше віддають перевагу саме такому прийому конструктивного моделювання. Даний тренд вмить дістав схвалення в колі молодих і впевнених у собі шанувальниць моди. А як же інакше? Навіщо ховати від чоловічих поглядів свої красиві стрункі ніжки? Прихильниками високих розрізів у новому теплому сезоні виявилися Alessandra Rich, Alexandre Vauthier, Alice Olivia, Barbara Tfank, Dennis Basso, Elie Saab, Emilio de la Morena і багато інших маестро моди.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Alessandra RichМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Alexandre Vauthier

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Alice OliviaМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Barbara Tfank

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Dennis BassoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Elie Saab

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Elie SaabМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Emilio de la Morena

Зухвало сміливе декольте

Одні дизайнери вважали за найкраще по максимуму оголити жіночі ніжки, тоді як іншим припало до смаку принадне жіноче декольте. Завдяки цьому модна громадськість побачила масу вечірніх платтів весна-літо 2015 з глибокими вирізами горловини. Проте, не дивлячись на надмірну розкутість і сміливість окремих вбрань, основне модне правило все ж було враховано: наявність глибокого вирізу декольте виключало високі розрізи, і навпаки. Тобто акцент необхідно робити на чомусь одному: або на ніжках, або на грудях, що і підтвердили покази Costume National, Emanuel Ungaro, Emilia Wickstead, Ralph Lauren, Valentino, Christian Siriano.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Costume NationalМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Emanuel Ungaro

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Emilia WicksteadМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Ralph Lauren

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 ValentinoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Christian Siriano

Складний крій і обробка модних вечірніх суконь весна-літо 2015

Як можна було відмітити, простота і скромність сучасним дизайнерам не властиві. Кожен бренд прагне лише до того, аби його колекції серед безлічі інших були максимально оригінальними, стильними і такими, що запам’ятовуються. З цією метою дизайнери удаються до складних обробок, асиметричного крою, використовують незвичні тканини і непередбачувані елементи декору, прикрашають свої творіння багатошаровими елементами, фігурними вирізами, яскравими забарвленнями і принтами. Результати такої кропіткої роботи продемонстрували Badgley Mischka, Barbara Casasola, Christian Siriano, Cushnie et Ochs, Giorgio Armani, Jenny Packham, Monique Lhuillier.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Badgley MischkaМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Barbara Casasola

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Christian SirianoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Christian Siriano

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Christian SirianoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Cushnie et Ochs

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Giorgio ArmaniМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny Packham

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Monique LhuillierМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Cushnie et Ochs

Забарвлення модних вечірніх платтів весна-літо 2015

Найбільш популярними відтінками нового теплого сезону стануть пастельні тони і ахроматичні кольори, що наочно підтверджене статтею модні плаття весна-літо 2015. Для тих, хто любить «погарячіше», дизайнери запропонували широку палітру синіх, зелених, жовтих, фіолетових і червоних тонів. Окремі бренди, наприклад, Zuhair Murad запропонували цілі серії Модних вечірніх платтів 2015, виконаних в одному кольорі. Головні трендові кольори вечірніх платтів використовували і Barbara Tfank, Carolina Herrera, Christian Siriano, Jenny Packham, Reem Acra, Valentin Yudashkin, Valentino.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Barbara TfankМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Carolina Herrera

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Christian SirianoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny Packham

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny PackhamМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny Packham

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Reem AcraМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Valentin Yudashkin

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 ValentinoМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Reem Acra

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Zuhair MuradМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Zuhair Murad

Вечірні плаття весна-літо: модні візерунки на тканинах

Весінньо-літній сезон 2015 відрізняється строкатими квітковими узорами і вишивками. Квіти у всьому своєму різноманітті, були включені до колекцій практично всіх брендів. Квітковий принт — один із засадничих трендів сезону. Тому можете сміливо купувати сукні з квітковими візерунками, оскільки вони, без всяких сумнівів, виявляться на чолі модного Олімпу. Квіткова тематика виявилася такою, що найбільш зажадалася в колекціях Marchesa, Jenny Packham, Reem Acra, Monique Lhuillier, Lela Rose, Badgley Mischka, Andrew Gn та ін.

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 MarchesaМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Jenny Packham

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Reem AcraМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Monique Lhuillier

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Monique LhuillierМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Marchesa

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Lela RoseМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Lela Rose

Модні вечірні плаття весна-літо 2015 Badgley MischkaМодні вечірні плаття весна-літо 2015 Andrew Gn

Вечірні плаття весінньо-літнього сезону 2015 відрізняються небувалою жіночністю і неповторним стилем. Настав час проявити все своє жіноче єство, відобразивши його у шикарних вечірніх вбраннях. Дизайнери закликають модниць до максимального розкріпачення. Відкиньте свої страхи і сумніви — рухайтеся в ногу з часом.

(Visited 575 times, 1 visits today)

Статті на тему