Світ моди захоплений спортивним одягом вже не перший сезон, дизайнери відомих марок постійно включають їх моделі і елементи спортивного дизайну в свої колекції. Модний спортивний костюм 2013 здатний згодитися не лише на біговій доріжці, в спортивному залі або на відпочинку, але також для зустрічі з друзями і навіть для модної вечірки.

 Модні спортивні костюми 2013

Bottega Veneta (Боттега Венета) (1,4), Adidas (Адідас) Original

Окрім традиційних спортивних костюмів, в моді оригінальні моделі футуристичного дизайну, а також класичні костюми в стилі ретро, що стали одним з модних трендів.

 Модні спортивні костюми 2013

Fila (Філа), Reebok (Рібок), EA7, Puma (Пума)

Спортивний костюм з шортами — гарячий тренд сезону. У моді однотонні рішення чорного і білого кольорів з яскравими акцентами, моделі пастельних і насичених відтінків, контрастне поєднання кольорів і яскравий графічний декор.

 Модні спортивні костюми 2013

Fila (Філа), Reebok (Рібок), Puma (Пума), Nike

Неонові кольори також стали одним з трендів спортивних костюмів 2013, особливо актуальний помаранчевий, жовтий, синій, зелений і червоний, в жіночих спортивних костюмах також використовується рожевий колір.

 Модні спортивні костюми 2013

Bottega Veneta (Боттега Венета) (1,4), Puma (Пума), Fila (Філа)

Традиційні елементи декору для спортивного костюма, смужки і крупні графічні елементи, актуальні не лише для спортивного, але і для повсякденного одягу в спортивному стилі.

 Модні спортивні костюми 2013

Puma (Пума), Adidas (Адідас), Adidas (Адідас) Original (3,4)

У моді жіночі спортивні костюми з використанням квіткового і анімалістичного принта. У дизайні чоловічих костюмів переважно використовуються досить стримані графічні малюнки і контрастні смужки.

По матеріалам verystylish.ru

(Visited 191 times, 1 visits today)

Статті на тему