модні сонцезахисні окуляри
модні сонцезахисні окуляри

Без сонцезахисних окулярів сьогодні не обходиться практично жодна жінка. Які ж моделі найбільш актуальні в цьому сезоні?

Модні оправи для окулярів

Вгадайте, що визначає міру модності і стильності окулярів? Звичайно, це оправа. Вона може бути пластмасовою, металевою або текстильною. Деякі окуляри виготовляються і зовсім без оправи. Цього сезону в моді окуляри в пластиковій і металевій оправі. Дизайнери модного будинку Prada представили колекцію незвичайних окулярів в яскравій оправі. Основними кольорами є чорний, білий, бордовий, коричневий і синій.

Іншою модною тенденцією літа будуть металеві оправи з трикутниками у дужок. Найбільш популярними кольорами є бордовий, зелений, чорний, срібний, золотий і рожевий.
Найактуальнішою є товста оправа в стилі 60-х. Окуляри-метелики з виступами на оправі у вигляді крилець стануть прекрасним доповненням жіночного образу в ретро-стилі. Особливо виграшно виглядатимуть окуляри в червоній або білій оправі.

До речі, не забудьте про модні принти. Оправа, забарвлена в екзотичний орнамент, допоможе вам скласти незабутній образ.

Непоганим доповненням до ділового костюма стануть окуляри в тонкій і абсолютно круглій металевій оправі. Стильною деталлю стане пластикова щаблина над переніссям.
Ще одним модним варіантом є комбінована оправа. Горизонтальна пластикова щаблина, що сполучає стекла, плавно переходить в металеві дуги. Дана модель окулярів із змішаною оправою чудово доповнить вашу подобу.

Модна форма окулярів

Тепер трохи про форму окулярів. Найбільш актуальною цього літа стане кругла форма окулярів. Сонцезахисні окуляри в стилі Джона Леннона прекрасно підійдуть до образу бунтарки або, навпаки, романтичного парижанина. Експресивним особам підійдуть неординарні окуляри, стекла яких виготовлені у вигляді п’ятикутників.

Якщо ви віддаєте перевагу діловому стилю, то вам напевно сподобаються прямокутні окуляри. Вони додадуть вам більше солідності, але при цьому не обважнюватимуть образ. Додати жіночності офіційному дресс-коду можна за допомогою великих круглих окулярів.

Якщо ж ви дотримуєтеся ретро-стилю і є прихильницею кучерів і макіяжа в стилі 60, спідниць і маленьких сумочок, придбайте собі окуляри-метелики. По-іншому їх називають окуляри-кішки. Від звичайних круглих вони відрізняються підведеними зовнішніми куточками оправи. Краще всього такий фасон підійде на відпочинку. Літо, сонце, море, пляж і окуляри-метелики ідеально поєднуються.

модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри

модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри модні сонцезахисні окуляри

Прихильницям повітряних пригод вибирають окуляри-авіатори. Їх каплевидна форма незрідка викликає асоціації з американськими поліцейськими. Пам’ятаєте старі голлівудські фільми випущені в дев’яностих? Як правило, авіатори пропонуються в металевій оправі, але влітку цього року не дивуйтеся, якщо побачите в магазині подібні окуляри в пластиковому обрамленні.

Найбільш відомими брендами, що представляли в нових колекціях, стали Miu Miu, Roberto Cavalli, Janis, MYKITA і, звичайно, Prada. Кожна фірма і кожна модель гідна вашої уваги.

(Visited 99 times, 1 visits today)

Статті на тему