модні шуби

Мабуть, немає в світі жінки, яка не мріяла б про красиву, пухнасту шубку. Навіть захисниці тварин скоса із заздрістю поглядають на власниць хутряних шубок і купують моделі з штучного хутра.
Шуби популярні не лише завдяки своїм теплим якостям, але і тому що будь-яка жінка в шубці виглядає розкішно, модно і граціозно. Тому не забувайте про актуальну жіночу приказку «готуй шубу влітку», адже саме зараз ціни на них вельми доступні.

Модні шуби осінь-зима: хутро

Сучасний асортимент шуб дозволяє кожній з нас вибрати саме ту шубку, яка ідеально підкреслить нашу індивідуальність і неповторність. Давайте влаштуємо невеликий екскурс за куліси модних показів і взнаємо, якими будуть шуби в цьому сезоні.

Цього сезону дизайнери відмовилися від штучного хутра і зробили ставку на натуральність. Шуба з будь-якого натурального хутра виглядає розкішніше і дорого, лише в ній жінка може відчути себе справжньою королевою. На гребні популярності благородні хутра — нірка, песець, соболь і бобер. Ну а наймоднішим хутровим матеріалом цього сезону обіцяє стати мутон. Він невибагливий, практично не промокає і відмінно захищає своїх хазяйок від мокрого снігу.

Підвищеною вологостійкістю також володіє хутро бобра, який стає усе більш актуальним. Хутро цієї тварини асоціюється з російськими боярами, багатством і розкішшю, до того ж, це оптимальний варіант для наших кліматичних умов, в нім буде комфортно навіть в найхолоднішу, сиру зиму. Шубки з бобра дуже красиві, теплі, витончені, практичні і головне доступні.

У цьому сезоні дизайнери пропонують нам поєднувати декілька видів хутра в рамках однієї шуби. Наприклад, вироби з мутону можуть бути прикрашені манжетами, капюшонами, об’ємними комірами з хутра інших звірів: нірки, соболя, песця, чорнобурки і шиншили. Такі варіанти виглядають вишуканіше і більш оригінально.

Модні шуби сезону: моделі — короткі чи довгі?

Найактуальніша довжина шуб — це подовжена класика. Вони виглядають дуже ефектно і багато. Проте не менш популярні укорочені моделі шуб в молодіжному стилі, які прекрасно підійдуть практичним дівчатам. Адже в короткому кожушку зручно сидіти навіть за кермом автомобіля. Короткі моделі виглядають більш стильно у поєднанні з поясом або ременем з красивою пряжкою.

Популярними силуетами стали прямий і трапеція. Деякі дизайнери запропонували варіації на тему 30-х років минулого століття із складним кроєм. Також популярні шубки, що стрижаться смужками, і з шкіряними вставками.

модні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шубимодні шуби

Модні шуби осінь-зима: колір

Що стосується кольору, то наймодніші шуби у цьому сезоні мають натуральні відтінки. Дуже популярні експерименти з тваринами принтами. Наприклад, тигровий або котячий принт на нірці, соболі або песці. Вельми актуальний темно бордовий колір з вишневим відливом, а також голубуватий колір інею.
Білий колір, який був на гребені популярності минулого сезону, знайшов своє продовження і в осінньо-зимових тенденціях. Білі шуби хоч і непрактичні, але виглядають неймовірно спокусливо. У такій шубці точно неможливо залишитися непоміченою.

Ну а тим, хто цінує свободу і самовираження, варто звернути увагу на яскраві моделі шуб, які також були представлені цього сезону. Сміливим панночкам ідеально підійдуть шуби яскраво синього, смарагдового, жовтого і багрового відтінків.

Як підібрати шубу: відео

(Visited 130 times, 1 visits today)

Статті на тему