Плаття — головна зброя в жіночому арсеналі краси. Жоден інший предмет гардероба не здатний настільки виразно і безкомпромісно підкреслити природну жіночу привабливість, чуттєвість і спокусливість. Платтю присвячувати оди, вигадувати поеми і ліричні розповіді, адже воно може бути настільки ж прекрасним, як і сама жінка. Якими ж платтями пропонують обзавестися всесвітньо відомі дизайнери у весінньо-літньому сезоні 2015?

Довжина модних платтів сезону весна-літо 2015

Модні міні-плаття весна-літо 2015

Загальна зачарованість жіночими міні-платтями не згасає вже декілька десятиліть. Ці милі моделі суконь зіграли величезну роль в становленні жіночої чуттєвості і стилю. Короткі плаття примушують панночок ретельніше стежити за фігурою і красою своїх ніжок. Сучасні дизайнери також не залишають без уваги короткі плаття, знову і знову демонструючи їх в своїх нових лініях одягу. У новому теплому сезоні міні-плаття красувалися на моделях 3.1 Phillip Lim, Alexander Wang, Versace, Saint Laurent, Dolce and Gabbana і багатьох інших дизайнерів.

Модні плаття весна-літо 2015 3.1 Phillip LimМодні плаття весна-літо 2015 Alexander Wang

Модні плаття весна-літо 2015 VersaceМодні плаття весна-літо 2015 Saint Laurent

Модні плаття весна-літо 2015 Dolce and GabbanaМодні плаття весна-літо 2015 Fendi

Модні максі-плаття весна-літо 2015

Сучасні дизайнери позиціюють плаття максі як одне з головних трендів 2015 року. У весінньо-літньому сезоні довгі плаття стануть повноцінним предметом гардероба, завдяки чому вони досить часто зустрічаються як у вечірній, так і в повсякденній моді. Саме у такому одязі модниці дістають можливість максимально виразно підкреслити свою жіночність, ніжність і витонченість. Довгим моделям платтів віддали перевагу такі відомі модні гуру, як Alberta Ferretti, Emanuel Ungaro, Altuzarra, Balmain, Blumarine, Chloe, Erdem, John Galliano, Ralph Lauren, Roberto Cavalli.

Модні плаття весна-літо 2015 Alberta FerrettiМодні плаття весна-літо 2015 Emanuel Ungaro

Модні плаття весна-літо 2015 AltuzarraМодні плаття весна-літо 2015 Balmain

Модні плаття весна-літо 2015 BlumarineМодні плаття весна-літо 2015 Chloe

Модні плаття весна-літо 2015 ErdemМодні плаття весна-літо 2015 John Galliano

Модні плаття весна-літо 2015 Ralph LaurenМодні плаття весна-літо 2015 Roberto Cavalli

Модні фасони платтів

Моделей жіночих платтів така ж кількість, як і жіночих характерів. Деколи, вони бувають гранично простими і лаконічними, деколи — складними і оригінальними. Деякі віддають перевагу консервативним моделям класичного крою, тоді як інші — епатажним варіантам в авангардному стилі. Переглядаючи нові дизайнерські колекції, створюється враження, що дизайнери вважаюсть за потрібне врахувати потреби абсолютно всіх жінок світу, завдяки чому на суд модної світової громадськості було представлено величезну безліч всіляких варіантів платтів.

Пряме плаття

У колекціях Proenza Schouler, A.P.C., Boss, Opening Ceremony зустрічаються класичні плаття прямого силуету, які однаково добре виглядають на жінках різного віку і комплекції.

Модні плаття весна-літо 2015 Proenza SchoulerМодні плаття весна-літо 2015 A.P.C.

Модні плаття весна-літо 2015 BossМодні плаття весна-літо 2015 Opening Ceremony

Плаття-футляр весна-літо 2015

Не обійшлися покази без перевірених часом платтів-футлярів. Ця модель улюблена і жадана, вона додає жіночій фігурі стрункості, робить фігуру витонченіше. Відмінною рисою даного фасону є круглий або овальний виріз, силует, що щільно облягає фігуру, і довжина міді. З’явившись вперше в 1926 році, дане вбрання наробило немало шуму. З тих самих пір плаття-футляри стали невід’ємною складовою стильного жіночого образу. Сучасні дизайнери внесли до даної моделі свої корективи, додавши їй яскравості, прикрасивши її принтами, елементами декору, проте основний силует залишився незмінним. Плаття-футляри включили в свої покази Roland Mouret, Nina Ricci, Zac Posen, Boss та ін.

Модні плаття весна-літо 2015 Roland MouretМодні плаття весна-літо 2015 Nina Ricci

Модні плаття весна-літо 2015 Zac PosenМодні плаття весна-літо 2015 Boss

Плаття-годе

Зустрічаються і плаття-годе (труба, русалка, трампет, рибка), типові екземпляри яких ми можемо спостерігати в колекціях ZAC_Zac_Posen, Donna Karan, Zac Posen, Oscar de le Renta. Такі плаття прекрасно підкреслюють фігуру, відтіняючи тонку талію і розкішні стегна.

Модні плаття весна-літо 2015 ZAC_Zac_PosenМодні плаття весна-літо 2015 Donna Karan

Модні плаття весна-літо 2015 Zac PosenМодні плаття весна-літо 2015 Oscar de le Renta

Модне плаття-сорочка

Плаття-сорочки стали все частіше з’являтися на модних показах. Цей фасон, що передбачає поєднання чоловічого верху і жіночого низу користується особливою популярністю в таких всесвітньо відомих брендів, як A.P.C., Alberta Ferretti, Boss, Emanuel Ungaro, Proenza Schouler, Ralph Lauren, Sacai, Altuzarra, Gucci.

Модні плаття весна-літо 2015 A.P.C.Модні плаття весна-літо 2015 Alberta Ferretti

Модні плаття весна-літо 2015 BossМодні плаття весна-літо 2015 Emanuel Ungaro

Модні плаття весна-літо 2015 Ralph LaurenМодні плаття весна-літо 2015 Gucci

Модні плаття весна-літо 2015 SacaiМодні плаття весна-літо 2015 Altuzarra

Плаття з пишними спідницями, розкльошені

Пишні плаття — невід’ємний атрибут сучасної моди. Такі фасони, як плаття-дзвін, платя-балон, плаття а-силуету, бебідолл, нью-лук, пачка характеризуються щільно облягаючим верхом і розкльошеним низом. Дані моделі платтів дуже полюбилися сучасним модницям, адже за допомогою штучно надутого низу можна грамотно сховати повний живіт і стегна. Крім того, пишні складки, летючі волани, рюші просто створені для урочистих заходів, що зробило дані фасони шалено популярними у вечірній моді. Наприклад, Chalayan, Alberta Ferretti і Chloe запропонували плаття а-силуету, в Christian Dior і Zac Posen зустрічаються приклади класичних платтів-балон, Dolce and Gabbana і DKNY представили своє бачення плаття в стилі нью-лук, Undercover і Oscar de la Renta уподобали плаття-пачку, ну а в колекціях Ralph Lauren і Marchesa традиційно присутні плаття принцес.

Модні плаття весна-літо 2015 ChalayanМодні плаття весна-літо 2015 Alberta Ferretti

Модні плаття весна-літо 2015 ChloeМодні плаття весна-літо 2015 Zac Posen

Модні плаття весна-літо 2015 Christian DiorМодні плаття весна-літо 2015 DKNY

Undercover5Модні плаття весна-літо 2015 Dolce and Gabbana

Модні плаття весна-літо 2015 UndercoverМодні плаття весна-літо 2015 Oscar de la Renta

Модні плаття весна-літо 2015 Ralph LaurenМодні плаття весна-літо 2015 Marchesa

Модні грецькі плаття весна-літо 2015

Образи грецьких богинь, мабуть, будуть актуальні у всі часи. Такі відмінні особливості, як вільно струмуючі, тонкі і легкі тканини, завищена лінія талії, вертикальні складки, довжина в підлогу роблять ці вбрання просто незабутніми. Мимо дівчини в грецькому платті неможливо пройти мимо, не обернувши погляд на її ніжні вигини тіла, завуальовані в багаточисельні шифонові складки. Прекрасні приклади грецьких платтів весна-літо 2015 можна зустріти в нових лініях одяг Emanuel Ungaro, Alberta Ferretti, BCBG Мах Azria, Donna Karan, Giorgio Armani, Matthew Williamson і інших брендів.

Модні плаття весна-літо 2015 Emanuel UngaroМодні плаття весна-літо 2015 Alberta Ferretti

Модні плаття весна-літо 2015 BCBG Мах AzriaМодні плаття весна-літо 2015 Donna Karan

Модні плаття весна-літо 2015 Matthew WilliamsonМодні плаття весна-літо 2015 Giorgio Armani

Плаття бюст’є весна-літо 2015

Відверті і спокусливі плаття бюст’є, як і раніше, займають головні місця модного хіт-параду. Плаття без верху — ідеальний синтез жіночності, ніжності і сексуальності. Такі вбрання міцно увійшли до світу, як повсякденної, так і вечірньої моди. Безперечним плюсом даного фасону є те, що він буде однаково добре виглядати, як на пампушках, так і на струнких модницях. У ряди прихильників платтів без бретелей можна сміливо записати Jean Paul Gaultier, Fendi, Boss, Marios Schwab, Peter Som, Ralph Lauren, Roland Mouret, Oscar de la Renta.

Модні плаття весна-літо 2015 Jean Paul GaultierМодні плаття весна-літо 2015 Fendi

Модні плаття весна-літо 2015 BossМодні плаття весна-літо 2015 Marios Schwab

Модні плаття весна-літо 2015 Peter SomМодні плаття весна-літо 2015 Ralph Lauren

Модні плаття весна-літо 2015 Roland MouretМодні плаття весна-літо 2015 Oscar de la Renta

Плаття смок

Новий теплий сезон — справжнє торжество жіночності, всіляких воланів і рюшів. В підтвердження тому на модних подіумах раз у раз «пролітали» чарівні повітряні плаття смок. Головною прикметою даного фасону є наявність пишних воланів під грудьми. Такі плаття можуть бути, як довгими, так і короткими, як з бретелями, так і без, як коктейльними, так і повсякденними. Завдяки своєму вільному крою, дані вбрання прекрасно виглядають на пишечках, але всю свою пишність вони можуть в належній мірі показати лише на високих струнких модницях. Плаття смокн повернулися в колекції завдяки дійсним знавцям стилю і моди — Alexander McQueen, Burberry Prorsum, Emilio Pucci, Isabel Marant, Marchesa, Oscar de la Renta, Prabal Gurung, Sibling, Valentino.

Модні плаття весна-літо 2015 Alexander McQueenМодні плаття весна-літо 2015 Burberry Prorsum

Модні плаття весна-літо 2015 Emilio PucciМодні плаття весна-літо 2015 Isabel Marant

Модні плаття весна-літо 2015 MarchesaМодні плаття весна-літо 2015 Marchesa

Модні плаття весна-літо 2015 Oscar de la RentaМодні плаття весна-літо 2015  Prabal Gurung

Модні плаття весна-літо 2015 SiblingМодні плаття весна-літо 2015 Valentino

Складний силует і незвичайний крій

Слід зауважити, що в новому теплому сезоні весна-літо 2015 дизайнери вдосталь награлися з фактурами, тканинами, кольорами, принтами і декором, деколи, змішуючи все воєдино, здавалося б, абсолютно без розбору. Проте, приглянувшись ближче, починаєш мимоволі закохуватися в ці складні, інколи абсолютно нез’ясовні і немислимі фасони, адже завдяки подібній творчості дизайнерів, майбутній сезон вийшов грайливим, яскравим, строкатим, сміливим, повітряним і при цьому неймовірно спокусливим і жіночним. Серед всього цього модного «неподобства» переважають класичні фасони, які з першого погляду здаються простими і зрозумілими. Та варто лише приглянутися, і відразу починаєш помічати забавну гру асиметрії, поєднання тонких і прозорих тканин, незвичайний крій декольте, лінії подолу, рукава і плеча, присутність складних матеріалів у поєднанні з модною лазерною перфорацією, наявність величезної кількості всіляких рюшів, бантів, плісированих складочок, драпіровок і милих принтів. Справжніми шедеврами порадували своїх прихильників такі бренди, як Peter Pilotto, Versace, 3.1 Phillip Lim, Acne Studios, Akris, Anthony Vaccarello, Antonio Berardi, Christopher Kane, David Koma, Giorgio Armani, Mugler.

Модні плаття весна-літо 2015 Peter PilottoМодні плаття весна-літо 2015 Versace

Модні плаття весна-літо 2015 AkrisМодні плаття весна-літо 2015 Anthony Vaccarello

Модні плаття весна-літо 2015 Antonio BerardiМодні плаття весна-літо 2015 Christopher Kane

Модні плаття весна-літо 2015 Christopher KaneМодні плаття весна-літо 2015 David Koma

Модні плаття весна-літо 2015 Giorgio ArmaniМодні плаття весна-літо 2015 Mugler

Ohne Titel1Sacai1

З цією ж метою — виділити своє творіння, дизайнери задіювали безліч найрізноманітніших аксесуарів, елементів обробки і декору. У хід йшли всі мислимі і немислимі засоби — накладні квіти, камені, пір’я, вишивка, бахрома, плісірування, сітчасті матеріали, хутро, блискучі тканини, металева фурнітура і багато що інше. Широта дизайнерської задумки і невгамовна фантазія прослідковується на прикладах колекцій Giambattista Valli, Blumarine, Nina Ricci, Dolce and Gabbana, Erdem, Marni, Rodarte, Burberry Prorsum.

Модні плаття весна-літо 2015 BlumarineМодні плаття весна-літо 2015 Giambattista Valli

Модні плаття весна-літо 2015 Nina RicciМодні плаття весна-літо 2015 Dolce and Gabbana

Модні плаття весна-літо 2015 ErdemМодні плаття весна-літо 2015 Marni

Модні плаття весна-літо 2015 RodarteМодні плаття весна-літо 2015 Burberry Prorsum

Оригінальні моделі платтів весна-літо 2015

Не обійшлося без авангардних і футуристичних мотивів, які додають тижням моди особливу ексцентричність і неповторність. Так, в новому теплому сезоні в колекціях Acne Studios, Chanel з’явилися плаття, що нагадують рушники, Erdem одягнувся свою модель в пухнасте зелене пір’яне плаття, Jean Paul Gaultier скроїв плаття-піджаки, Junya Watanabe запропонував освоювати простори космосу в жовтому пластиковому скафандрі, Undercover побачив чорного ангела в прекрасному платті нью-лук, тоді як Moschino пропонує ходити на пляж в коротенькому платті з нашитим поверх цільним купальником. Креативності багатьох дизайнерів можна лише позаздрити!

Модні плаття весна-літо 2015 Acne Studios Модні плаття весна-літо 2015 Chanel

Модні плаття весна-літо 2015 ErdemМодні плаття весна-літо 2015 Moschino

Модні плаття весна-літо 2015 Jean Paul GaultierМодні плаття весна-літо 2015 Jean Paul Gaultier

Модні плаття весна-літо 2015 Junya WatanabeМодні плаття весна-літо 2015 Undercover

Напівпрозорі тканини

Серед всієї різноманітності матеріалів, задіяних при створенні весінньо-літніх платтів, особливе місце займають напівпрозорі і відверто прозорі тканини, до яких відносять шифон, органзу, гіпюр, сітку, муслін, тюльмарин, які можуть виступати як дивовижне соло, так і в комбінації з ніжним шовком, атласом, трикотажем, мереживом. Легкі, витончені і шалено спокусливі моделі платтів фігурували в колекціях Blumarine, Versace, Valentino, Alberta Ferretti, Burberry Prorsum, Chloe, Nina Ricci, Simone Rocha.

Модні плаття весна-літо 2015 BlumarineМодні плаття весна-літо 2015 Versace

Модні плаття весна-літо 2015 ValentinoМодні плаття весна-літо 2015 Alberta Ferretti

Модні плаття весна-літо 2015 Burberry ProrsumМодні плаття весна-літо 2015 Chloe

Модні плаття весна-літо 2015 Nina RicciМодні плаття весна-літо 2015 Simone Rocha

Колірні рішення і принти

Підіграваючи яскравим сонячним дням і веселому весняному настрою, дизайнери розфарбували свої творіння в найрізноманітніші палітри відтінків. Безумовно, зустрічаються плаття, виконані в пастельних, чорних і білих тонах, проте переважна більшість брендів віддала перевагу яскравим, грайливим фарбам, які будуть доречно відповідати весінньо-літньому сезону.

Особливу увагу дизайнери приділили способу забарвлення тканин, серед яких особливе місце зайняв градієнтний і акварельний метод. Даній техніці забарвлення віддали перевагу Burberry Prorsum, Emilio Pucci, Roberto Cavalli.

Модні плаття весна-літо 2015 Emilio PucciМодні плаття весна-літо 2015 Burberry Prorsum

Модні плаття весна-літо 2015 Emilio PucciМодні плаття весна-літо 2015 Roberto Cavalli

Модні плаття весна-літо 2015 Burberry ProrsumМодні плаття весна-літо 2015 Burberry Prorsum

DKNY, Ralph Lauren, Derek Lam, Acne Studios, Carolina Herrera віддали перевагу яскравим однотонним червоним, фіолетовим, помаранчевим, зеленим, жовтим і салатовим відтінкам.

Модні плаття весна-літо 2015 Ralph LaurenМодні плаття весна-літо 2015 DKNY

Модні плаття весна-літо 2015 Derek LamМодні плаття весна-літо 2015 Acne Studios

Підсумовуючи, можна із задоволенням контрастувати, що новий теплий сезон весна-літо 2015 стане справжнім порятунком для тих, хто так скучив по шикарним жіночним вбраннях. Не дивлячись на те, що в колекціях ще зустрічаються окремі маскулинні варіанти, більшість дизайнерів зробили ставку на красу, витонченість і справжню феминність.

(Visited 362 times, 1 visits today)

Статті на тему