Вперше з’явившись майже століття тому, кєди не втратили своєї популярності і по цю пору — більш того, сьогодні вони отримали абсолютно особливий статус, ставши одним із зразків взуття модного, а не лише спортивного. Само слово «кєди», як відомо, пішло від назви американської компанії Keds, заснованої в 1916 році, яка однією з перших почала випускати цей вид спортивного взуття.

Сьогодні кєди — невід’ємний атрибут гардероба в стилі casual і гардероба цінителів спортивного стилю, причому як чоловіків, так і жінок різного віку і соціальної приналежності. Модні кєди випускають не лише знамениті спортивні бренди — від Adidas і Nike до Puma, — але і найбільші модні бренди, починаючи Louis Vuitton і закінчуючи Jimmy Choo. Крім того, останнім часом з’явилася і абсолютно нова традиція створення спільних колекцій спортивного взуття: спільними зусиллями модні кєди випускають відомі дизайнери і спортивні бренди.

«Дизайнерські» кєди

Одним з найбільш вдалих прикладів такої співпраці можна рахувати зовсім недавно представлену капсульну колекцію кєдів від італійського модного бренду Missoni, створену для Converse, — мабуть, одного з найвідоміших виробників кєдів, завдяки якому цей вид взуття отримав статус культового. Модні кєди від Missoni — це і практичність, і яскравий стиль: моделі прикрашає впізнанний строкатий зигзагоподібний візорунок.

Активно експлуатує популярність кєдів у всьому світі і ще один, не менш відомий модний бренд Jimmy Choo, що вже давно завоював славу виробника елегантного жіночого взуття. Втім, з недавніх пір Jimmy Choo — це не лише вишукані жіночі туфельки, але і модні кєди: для осіннього сезону бренд підготував колекцію спортивного взуття, зручна форма якого поєднується з яскравими деталями і насиченими кольорами. За модні кєди від Jimmy Choo доведеться викласти досить крупну суму: ціна їх варіюється від 470 до 640 доларів.

За освоєння принципово нової для себе категорії спортивного взуття взявся і італійський взуттєвий бренд Giuseppe Zanotti, чиї вишукані вечірні туфлі вже давно завоювали гардероби голлівудських зірок разом з творіннями визнаного метра модного взуття — Крістіана Лубутена. На відміну від дизайнерів Jimmy Choo, що зробили колекцію кєдів бренду максимально простою, Джузеппе Занотті об’єднав спортивну форму зі своєю фірмовою естетикою: кєди від Giuseppe Zanotti прикрашають леопардові візорунки, декоративні блискавки і різноколірні стрази. Ціна, тим часом, сповна порівнянна з ціною «дизайнерських» кєдів від Jimmy Choo і складає від 400 до 700 доларів.

Якщо цінителі спортивного стилю вже можуть поповнити свій гардероб модними кєдами від Giuseppe Zanotti і Jimmy Choo, то ще одного результату експериментів модного бренду на ниві спортивного взуття доведеться чекати до лютого: саме тоді в магазинах з’явиться колекція кєд, створена Puma і знаменитим британським брендом Alexander McQueen. Модні кєди від Alexander McQueen здатні привернути увагу не лише прихильників стилю casual, але і всіх без виключення любителів модного взуття за рахунок яскравих абстрактних принтів, що стали справжньою прикрасою моделей. «У нагрузку» до красивого дизайну — фірмовий спортивний стиль Puma з властивою йому практичністю, функціональністю і високою якістю.

модні кєди
модні кєди
модні кєди

модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди

модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди

модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди
модні кєди

Спортивні кєди

Враховуючи різноманіття «дизайнерських» моделей спортивного взуття, що з’явилися останнім часом, абсолютно не дивно, що спортивні бренди вирішили залишити всі вишукування модним дизайнерам — а самі зробили упор на простоту і функціональність свого взуття. Особливо добре це помітно в нових колекціях кєд для майбутньої осені двох найбільших спортивних брендів — Adidas і Nike.

Різні за формою і стилем, нові спортивні моделі від Nike і Adidas об’єднує лише одна очевидна характеристика — максимально лаконічний стиль. Осінні кєди від Nike — це революційна технологія виготовлення підошви, класична форма і прості, лаконічні колірні рішення: знаменитий логотип на білому, сірому, чорному або блакитному фоні. Аналогічна ситуація і з кєдами Adidas, єдина прикраса яких, по суті — це знамениті три смужки на контрастному фоні. Основний упор обидва бренди зробили на зручність і функціональність кєдів для осіннього сезону.

По зовнішнім джерелам

(Visited 109 times, 1 visits today)

Статті на тему