Коли ми говоримо про літо, то мимоволі згадуємо про тепле сонечко і пляж. І тут частенько розуміємо, що непогано б купити новий купальник.

Cacharel1

Для тих, хто лише визначається з покупками, пропонуємо огляд модних новинок сезону літо 2014. Дивіться уважніше — серед них може виявитися річ вашої мрії!

Закриті купальники

Дивно, але на модних подіумах на цей раз дуже багато закритих купальників. Деякі моделі вийшли дуже скромними, інші доповнилися ефектними вирізами, але факт залишається фактом: цілісний купальник — головний тренд 2014.


1

Яскраві варіанти запропонувала Adriana Degreas. В Salinas, навпаки, переважають мінімалістичні речі, які добре підійдуть для занять спортом.


Adriana Degreas

Adriana Degreas


Adriana Degreas

Adriana Degreas


Adriana Degreas

Adriana Degreas


Adriana Degreas

Adriana Degreas


Salinas

Salinas


Salinas

Salinas

Бандо

Якщо бандо коли-небудь і виходить з моди, то не віддаляється від неї дуже далеко. Модні купальники 2014, з тих, що складаються з двох половин, часто позбавлені тасьомок. Секрет популярності полягає в тому, що, як би дизайнери не обігравали верх, він завжди вигідно виглядатиме на представницях прекрасної статі.


2

2-2

Бандо — дуже романтичний і привабливий варіант для пляжного відпочинку. Поглянути вдалі приклади можна в колекціях Caffe, Salinas, Maaji, L.Space, Blue Man та у інших брендів.


Maaji

Maaji


Blue Man

Blue Man


Maaji

Maaji

Довгі рукави

Ще одна родзинка сезону — купальники з рукавами (до речі, вони походять від спортивного одягу — ви напевно бачили, що серфінгистки закривають руки під час катання).


3

Проте, в сучасних моделей купальників більше загального з пляжними платтями, чим з формою з лайкри — дизайнери відомих брендів (в т.ч. Mara Hoffman, Minimale і Triya) постаралися, аби такі купальники виглядали свіжо.

Монокіні і трікіні

Візуально монокіні і трікіні інколи не розрізниш, але абсолютно ясно одне — ці типи купальників будуть дуже актуальні в пляжний сезон 2014. Вони дуже вигідно підкреслюють округлості фігури, але, в той же час, створюють ефект закритого купальника.


4

5

В Aquarella, Blue Man, Indah, Luli Fama і Caffe є немало моделей: від простих однотонних до занадто екстравагантних, прикрашених імітацією квітів.

Спідниці і танкіні

Купальникі-танкіні дозволяють приховати недосконалість на талії, а спідниці прикриють проблемні місця на стегнах.


4-4

6

Недивно, що обидві ці деталі пляжного гардероба знову в моді — і якщо це не найгарячіший тренд, то, по меншій мірі, дуже актуальний. Надихнутися ідеями можна в Luli Fama, Chloe, Triya, AguaClara, BCBGgeneration і Suboo.

Ретро

Широкі бретелі, крупний горошок , плавки-шортики — все це теж описує найстильніші купальники 2014. Фото колекцій Maaji, Salinas і Triya доводить, що цього року ми зможемо вибрати з підкреслено-романтичних, класичних і неординарних моделей.


7

Ретро-купальники відмінно виглядатимуть на високих дівчатах, ну, а якщо ви хочете зробити ноги візуально довше, тоді придивіться до наступного тренду.

Геометрія

Останні пару років модні подіуми просто вибухають стильними купальниками, основну роль для яких грають геометричні принти.


9

Яскраві подовжні лінії і малюнок уздовж ребер можуть «перетворити» у граціозну лань навіть пампушку. До речі, правильна геометрія може досягатися не лише за допомогою малюнка: лінії декоративних елементів (якщо йдеться про трікіні) теж працюють на нас. Найяскравіші моделі можна побачити в Suboo і Aqua di Lara.

Навхрест

На звання найцікавішого тренду-2014 сповна можуть заслужити купальники з широкою драпіровкою, укладеною навхрест, як в Sauvage і Triya.


8

З одного боку, це — очевидний реверанс у бік ретро-стилю (який додатково підкреслюється пов’язкою для волосся). З іншого боку — це свіже рішення, яке, поза сумнівом, оцінять і худишки, і пишногруді пані.

Яскраві принти

Звичайно, відтінки синього і червоного не втрачають актуальності. Але зараз ми б хотіли зупинитися на принтах — а саме на фрагментах, що складаються в єдиний малюнок. Вони не лише допомагають приховати недоліки фігури, але і створюють позитивний настрій.


10

11

Модні купальники 2014: фото


Cushnie et Ochs

Cushnie et Ochs


Cushnie et Ochs

Cushnie et Ochs


Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana


Jeremy Scott

Jeremy Scott


Jeremy Scott

Jeremy Scott


Jeremy Scott

Jeremy Scott


Katie Eary

Katie Eary


Lindsey Thornburg

Lindsey Thornburg


Mara Hoffman

Mara Hoffman


Michael Kors

Michael Kors


Michael Kors

Michael Kors


NormaKamali

NormaKamali


NormaKamali

NormaKamali


Versace

Versace


Adam Selman

Adam Selman


Adam Selman

Adam Selman


Adam Selman

Adam Selman

Цікаві варіанти також можна побачити в колекціях від Maaji, Luli Fama, Blue Man — та майже у всіх відомих брендів, що представляють модні купальники. Літо 2014 обіцяє бути дуже життєрадісним!

(Visited 64 times, 1 visits today)

Статті на тему