аксесуари 2011
аксесуари 2011
аксесуари 2011

Модні аксесуари часто дивують нестандартним виглядом або способом носіння, проте своє призначення доповнювати образ і робити його закінченим виконують на всі сто.

Сумки

У цьому сезоні будуть модні сумки вісляких розмірів і форм. Основні тенденції: незалежно від розмірів сумки носять в руці, навіть якщо у них є ручка, чи навіть дві.

Клатчи модні всіляких форм. Актуальні кольори клатчів: чорний, золотий, білий, молодої трави, червоний, золотий, бежевий, свіжий корал, пастельно-рожевий, вишневий, жовтий, сіро-блакитний. Також модні абстрактні і геометричні принти на світлому фоні, чорна горизонтальна смужка на яскравому.

На довгій ручці буде модним носити сумки невеликого або середнього розміру. Їх надівають на одне плече або через голову. Форма: класична, мессенджер, «гармошка». Кольори сумок: фіолетовий, бордовий, сірий, синій, чорно-біла клітинка.

На одній або двох ручках носять сумки середнього розміру і великі, інколи навіть дуже. Вони можуть бути безформними або мати форму саквояжа, портфеля, класичну. Кольори: карамелевий, бежевий, цегельний, волошковий, чорний, сріблястий, синій, коричневий, пісочний, блакитний, помаранчевий, глибокий рожевий, жовтий. Актуальні абстрактні принти на світлому фоні, горизонтальна чорна смужка, крупний горошок, крупна клітинка, квітковий орнамент, леопардовий принт.

Матеріал сумок: шкіра матова натуральна або штучна, шкіра лакова, текстиль, стьобаний текстиль, атлас, витиснена шкіра, замш, полотно, зв’язане гачком, шкіра рептилій.

Обробка скромна: ручки з ланцюжків із шкіри, фірмовий значок будинку моди, кант або вставки з шкіри іншого кольору, шматочок мережива, квіти з тканини, пензлики із замші і шкіри, шнурування, незвичайна застібка, плетіння, заклепки, пір’я, ікла, морські елементи, квіткові шкіряні мотиви.

Рукавички

Короткі рукавички з шкіри в порівнянні з рукавичками зими 2011 стануть такими короткими, що зможуть оголювати верхню частину долоні. Забарвлення найрізноманітніші, зазвичай підбираються під колір сумки. Прикрасою цих аксесуарів стане тиснення на шкірі у вигляді квітів і рослин. Зрідка зустрічалися рукавички з капрону або шифону, довгі або середньої довжини.

Пояси і ремені

Ремені і пояси опиняться на піку популярності. Всі дизайнери будинків мод ставлять акцент на талію. Проте вигляд і розміри цих аксесуарів у всіх різний. Багато як класичних ременів, так і дуже широких поясів, як ременів середньої ширини, так і дуже вузьких ниточок, стрічок, шнурків.

У новому сезоні пояси з пряжками на кінці буде модно не застібати, а зав’язувати на вузол.

Основні матеріали: шкіра матова гладка, шкіра лакова, шкіра крокодила, ланцюжки, атласні стрічки, текстиль.

Основні кольори поясів і ременів : чорний, рудий, сріблястий, коричневий, сірий, золотий, темно-коричневий, помаранчевий, пастельно-рожевий.

В деяких моделей обробка мінімальна, в деяких — помітна і різнопланова: крупні намистини, бахрома, вставки із замші і мішковини, всілякі декоративні елементи, поєднання декількох різних по фактурі і розміру прикрас, пряжок і ланцюгів.

Скромна пряжка може бути присутньою, а може і не бути в наявності. Є моделі поясів з крупними металевими пряжками, на яких знайшов собі місце декоративний елемент у вигляді голови тварини. Красиво виглядають пояси з масивних металевих кольорів золотого кольору.

Шарфи

Продовженням тенденцій осені-зими 2011 будуть шарфи. У новому році вони значно легші, адже виконані з шифону, тонкої бавовни, віскози і інших матеріалів. Для сезону актуальна активна участь шарфів в створенні образу. Деякі моделі одягу на показах мод представлені з шарфом, який був заправлений під пояс або був одним з рукавів. Дуже модно шарфи пов’язувати на шию одинарним бантом, залишаючи вільним обидва кінчика невеликої довжини. Можна не пов’язувати шарф, а просто вішати на шию або пов’язувати не один, а два шарфи відразу: один на шию, іншій запускати під англійський комір. В деяких випадках модно носити шарф з тонкої смужки шкіри з бахромою, який інколи прикрашають крупною квіткою з тканини.

Кольори шарфів : чорний, білий, синій, сірий, зелений і ін. Дуже ніжно і жіночно виглядають шарфи з сріблястим люриксом.

аксесуари 2011
аксесуари 2011
аксесуари 2011

Інші аксесуари

Віяла з’явилися на деяких показах модного одягу. Вони дуже легкі і повітряні, виконані з прозорого мережива. Колір цього аксесуара варто підбирати під колір одягу. Несподіваною для теплої пори стала поява накидок на плечі з хутра.

Аксесуарів в цьому році буде предостатньо. Це дозволить експериментувати з образом знов і знов. @ec

(Visited 43 times, 1 visits today)

Статті на тему