одяг для вагітних
одяг для вагітних

Під час вагітності будь-яка жінка особливо потребує комфорту. Цим вимогам повинен відповідати і стиль одягу. Актуальними модними трендами в цьому сезоні стають шовк, шифон, а також бавовна, льон і сатин, і тому недивно, що вони знаходять нові інтерпретації в моді для вагітних. Так звані ач-тканини у жінок в цікавому положенні зажадані завжди — вони комфортні в носці і дозволяють експериментувати з моделями і фасонами.

Більшість майбутніх мам роблять вибір на користь одягу з «дихаючих» матеріалів і вільного крою, що в поточному сезоні свідчитиме про їх обізнаність відносно останніх дизайнерських рекомендацій. Природність і натуральність знову на гребені хвилі, і особливо це стосується моди для вагітних.

Актуальна геометрія

У цьому році ведучі світові кутюрье знову проголошують культ конструктивізму, який панує на подіумах вже декілька сезонів поспіль. Особливим інтересом є плаття геометричных форм з округлими плечима, всілякими драпіровками і комірами у формі стійок. У моді для вагітних присутня і м’якша геометрія, що виражається в трапецієвидних силуетах або формах, що нагадують овал. «Кубічні» фасони неприпустимі — вони зовсім не призначені для пані в цікавому положенні.

У базових колекціях цього року від Jil Sander, Valentino, Calvin Klein, Lanvin, Karl Lagerfeld і багатьох інших світових брендів виразно прослідковується такий напрям, як мінімалізм. Він сповна органічно впишеться і в гардероб для майбутніх мам. Не втрачає своєї привабливості і «класика жанру» — плаття для вагітних із завищеною талією.

У поточному сезоні мода для вагітних також виводить в перші ряди комбінезони, незвичайно популярні ще з 2010 року. Повсякденні моделі можна зшити з денима, більш нарядні і урочисті, — з шовку і навіть з оксамиту. Комбінезони вільного крою відмінно приховають живіт.

Знов будуть в моді плаття з легкими воланами, і цю обставину також не слід упускати із виду майбутнім мамам. Шифонові плаття і блузи ніжних пастельних тонів з густими рюшами можна сміливо називати модним словом «мастхев».

Гра кольором і деталями

Зима цього сезону дозволяє правити бал чорному кольору. І, хоча дизайнери в цілому не рекомендують вагітним жінкам захоплюватися похмурими відтінками, було б непогано обіграти і його в гардеробі. Наприклад, варто було б звернути увагу на самий незвичайний тренд подіумів — чорне плаття з білою манишкою, що частково нагадує рясу католицького священика. Воно не обов’язково має бути довгим, сповна підійде варіант «міді».

Незвичайно модними стають всілякі пастельні відтінки, особливо тілесні. У одязі для вагітних тема «ню» не завжди доречна, але можна застосувати її в досить коректних формах, — зокрема, просто додати в одяг бежеві кольори і колір пудри.

одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних
одяг для вагітних

Крім того, не варто нехтувати і яскравими відтінками — в першу чергу, червоним і синім. Дуже актуальною в стає крупна і монохромна клітка, але вагітним модницям слід до неї відноситися дуже обережно: вона здатна підкреслити понад міру ваші форми. Хоча юні і стрункі майбутні мами можуть сміливо узяти на озброєння і цей тренд.

Варіанти декору, які пропонує мода прекрасним пані в цьому році, приголомшують уяву: тут і кристали, і пір’я, і стрази, і гіпюр. Жінкам в цікавому положенні не варто зловживати всіма цими «фішками», але такі деталі, як кокетливі атласні бантики на одязі або ненав’язлива вишивка, виглядатимуть дуже привабливо.

(Visited 94 times, 1 visits today)

Статті на тему