У всі часи тонкі і ніжні мережива служили засобом оформлення нарядного одягу. Модні мереживні плаття на випускний 2013 стають сповна природним продовженням цієї традиції. Проте, в порівнянні з популярними трендами минулих сезонів, вони виглядають досить скромно. Але тут і криється їх неповторна чарівність.

Моделі випускних платтів, виконані з мережива або гіпюру, перш за все, асоціюються з такими стилістичними напрямами, як вінтаж або ретро. Щось подібне надівали на свій шкільний бал наші мами і бабусі. Знову в шані образ милої скромниці, дівчини з хорошої сім’ї. Не плаття її прикрашає, а вона додає особливу цінність непомітному платтю.

фото мереживних платтів на випускний 2013

Alberta Feretti.

Модні фасони мереживних і гіпюрових платтів на випускний 2013

На мереживо варто звернути увагу тим, хто вирішив прийти в короткому платті на випускний , оскільки моделі міні в сезоні весна-літо 2013 надзвичайно актуальні. Оптимальною вважається довжина до середини стегна: все-таки це бальне вбрання, і укорочувати його до критичної відмітки небажано.

Спрощуються фасони і силуети платтів, в яких належить блищати на святі вчорашнім школяркам. Замість звичного поєднання тугих корсетів і пишних багатошарових подолыв ми бачимо прості прямі трапецієвидні або Х-подібні конфігурації. Підкреслити тендітність дівочої фігури допомагає акцент на лінії талії, але в будь-якому разі він залишається дуже м’яким, ненав’язливим, «згладженим».

випускні плаття 2013 з мереживом

Chloe, Giambattista Valli, Giles.

Цього сезону популярне мереживо з дрібною сіточкою і флористичними сюжетами. Квіти, бутони, листя — все це не повинно виглядати дуже великим, оскільки може просто з’явитися відчуття, що випускне плаття зшите з тюлевої віконної штори.

Новинка сезону — мереживо 3D, що містить об’ємні фрагменти. З сторони здається, що квіти і фестони просто прикріплені до нього зверху. Такий варыант пропонує, наприклад, Giambattista Valli. А в Giles є оригінальніша і ефектніша ідея для декорування нарядних платтів з мережива — рясне використання страз і кристалів.

плаття з гіпюру на випускний 2013

Jill Stuart, Oscar de la Renta.

Дизайнерські рішення для мереживних платтів до випускного 2013

По фотографіях неважко відмітити, що в 2013 році дизайнери пропонують випускницям стриману, але ніжну і романтичну колірну палітру, що включає відтінки блакитного, бежевого, молочного, карамелевого, а також чисто білий колір. Завдяки старанням Oscar de la Renta в тренди попав і бірюзовий, такий, що відмінно поєднується з фактурою традиційного гіпюру.

Завжди вважалося, що мереживне плаття для випускниці повинне мати шовкову або шифонову підкладку, інакше вбрання матиме абсолютно не потрібну йому відвертість або навіть вульгарність. Дизайнери вирішили підійти до цієї проблеми з іншого боку — в повному розумінні слова. Так, зокрема, Alberta Feretti закрила гіпюровий поділ напівпрозорою шифоновою спідницею, а на ліфі мереживного плаття розташувала аплікації з точно такого ж шифону. Виглядає елегантно, цнотливо і небанально.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru

(Visited 185 times, 1 visits today)

Статті на тему