Дуже важливо з ранніх років щепити дітям розуміння прекрасного, у тому числі в одязі. Тому, давайте поглянемо на самі кращі плаття для дівчаток з актуальних кутюрных колекцій.

Починаючи з 1960-х років, постійно ведуться розмови про смерть високої моди, але Haute Couture продовжує прикрашати наш світ і навіть розвивається. Все більше і більше дизайнерів прагнуть створювати кутюрные колекції, просто вони роблять їх сучаснішими і демонструють не лише на паризькому Тижні високої моди.

Haute Couture розвивається і розширюється, стає доступнішим навіть для дівчаток, які бажають мати красиві плаття навіть більше дорослих дівчаток. Доросле життя занурює жінок в турботи, і вони все частіше і частіше забувають про нарядні плаття, віддаючи перевагу джинсам, костюмам або простим повсякденним платтям.

Нарядні довгі плаття для дівчаток

У дівчаток ще немає турбот і безлічі обов’язків, тому вони дуже хочуть нарядні плаття, але без нашої допомоги не в силах здійснити свої дитячі мрії. Саме від нас залежить, чи буде у наших дівчаток красиве нарядне плаття з кутюрной колекції.

У всі часи плаття Haute Couture коштували нечуваних грошей, але зараз багато дизайнерів роблять свої колекції доступнішими. Нарядне плаття стане прекрасним вбранням на Новий рік і на весілля, адже маленькі дівчатка дуже люблять красуватися в розкішних платтях на весіллях своїх родичок і подружок їх батьків.

Розкішні плаття для дівчаток

Однакові довгі плаття для мам і дочок

Якщо дивитися у бік найвідоміших брендів, слід звернути увагу на довгі плаття для дівчаток з колекції Elie Saab. Ці плаття є продовженням дорослої колекції Haute Couture і виконані в одному стилі. Однакові нарядні плаття для дівчаток і їх мам виглядають дуже мило і зворушливо, а ще символізують міцний родинний зв’язок і розуміння.

Якщо мама купує для своєї дочки таке ж красиве плаття, як і собі, швидше за все, дочка це оцінить і більше поважатиме думку і поради батьків.

Нарядні плаття для дівчаток Elie Saab

Elie Saab

Нарядні плаття для дівчаток Elie Saab

Купуючи довге плаття для дівчинки, слід врахувати, що юні модниці не такі дослідні, дівчинка може не впоратися з дуже довгим платтям під час торжества. Тому краще вибирати вбрання без шлейфу, аби вони трішки стосувалися статі або взагалі не доходили на 2-3 сантиметри до статі.

Скільки коштує сьогодення кутюрное плаття для дівчинки? Ціна може сильно відрізнятися залежно від складності роботи, використаних матеріалів і дизайнера. Плаття Elie Saab не можуть бути загальнодоступними. Але на наше благо багато початкуючих дизайнерів шиють кутюрные дитячі плаття за ціною 300-500 доларів. За ці гроші можна отримати розкішне вбрання, яке перетворить вашого малятка на справжню принцесу.

Ідеальне плаття для дівчинки на свято
Ідеальне плаття для дівчинки на свято
Ідеальне плаття для дівчинки на свято
Ідеальне плаття для дівчинки на свято
Ідеальне плаття для дівчинки на свято
Ідеальне плаття для дівчинки на свято
Нарядні довгі плаття для дівчаток
Нарядні довгі плаття для дівчаток

(Visited 1 318 times, 1 visits today)

Статті на тему