Нечасто зустрічаються жінки, фігури яких ідеальні від природи. І навіть, здавалося б, шикарні тіла голлівудських зірок і топ-моделей не завжди насправді відповідають загальноприйнятим стандартам краси. Вся річ у тому, що в кожної знаменитості є свій особистий стиліст, який допомагає правильно і грамотно підібрати гардероб, аби найвигідніше підкреслити достоїнства фігури, і одночасно приховати всі недоліки.

Головний секрет полягає в тому, аби чесно і критично поглянути на себе в дзеркало і знайти ті самі недоліки. Після цього слід дійсно усвідомити деяку недосконалість свого тіла — це і буде першим кроком до їх виправлення. Дуже важливо підходити до процесу вибору одягу творчо і не боятися експериментувати з образом.

Робимо ноги стрункими

Сучасні тенденції в світі моді дозволяють носити брюки, практично будь-якої довжини. При невисокому зрості краще вибирати однотонні і довгі. В цьому випадку не варто надівати укорочені брюки — це зорово зменшить довжину ніг. Виключення складає той випадок, коли такі брюки носяться у поєднанні з високими чобітьми на каблуці однієї колірної гамми.

Що ж до спідниці, то універсальна її довжина — до середини коліна — личить практично всім. Якщо ж до спідниці підібрати туфлі на каблуці, то це візуально зробить ноги довше. Здавалося б, спідниця нижча за коліно — це вирішення всіх проблем. Проте така довжина, як не дивно, може навіть підкреслити кривизну ніг. Тому з вибором спідниці довжиною нижче за коліна, потрібно бути також обережною, як і з міні.

Дотримуємо пропорції

Повні стегна і виступаючий живіт часто бувають причиною відмови від облягаючих платтів. В цьому випадку найкращим варіантом буде зупинити свій вибір на струмуючих вільних платтях. Такий фасон зробить фігуру оптично стрункішою.
Крім того, не варто затягувати повні стегна вузькими спідницями і брюками, тим самим ще більше підкреслюючи їх і без того не маленькі розміри. Широкі стегна можна приховати, якщо на спідниці замість звичайних витачок будуть невеликі м’які складки в талії. Так само добре підійде при такому типі фігури спідниці в крупну складку на кокетці.

Для того, щоб візуально звузити фігуру з повними стегнами, потрібно розширити плечі. При цьому нижня частина одягу (брюки, спідниці) має бути темною, однотонною, без великих, аляпистых малюнків, а верхня частина може бути світлих і яскравих відтінків. Таким чином, фігура виглядатиме більш пропорційно, а стегна не здаватимуться такими широкими.

Якщо стегна дуже вузькі в порівнянні з великим бюстом, найкращий варіант — це носити пишні широкі спідниці з глибокими складками. Верхню частину свого гардероба (блузи, кофтини, сорочки) прагніть вибирати вільного фасону і носити навипуск.

Корекція фігури одягом
Корекція фігури одягом
Корекція фігури одягом

За колірною гамою для даного типу фігури підійде такий варіант: нижня частина одягу — світлих і яскравих кольорів, верхня — темні відтінки і однотонні тканини. Таким чином візуально зменшиться об’єм грудей, а стегна здаватимуться ширше.

Створюємо талію

При дуже широкій талії ідеальним варіантом буде плаття в подовжню смужку, яка зорово зробить талію тонше. А на стегнах при цьому виграшно виглядатиме пояс. Крім того, при даному типі фігури краще підбирати такий фасон платтів, жакетів, блуз і тунік, на яких лінія талії не позначена чітко.
Якщо ж брати офісний варіант, то, як не можна краще виступаючий живіт і широку талію приховає симпатичний піджак, який можна носити як з брюками, так і із спідницею.

Підготовано по зовнішнім джерелам

(Visited 80 times, 1 visits today)

Статті на тему