спідниця напівсонце

спідниця напівсонце

Пряма двохшовна спідниця

Пряма двохшовна спідниця

Спідниця годе

Спідниця годе

спідниця плісе

спідниця із складами плісе

Викрійка спідниць є універсальним засобом досягнення індивідуальності. За допомогою її Ви зможете самостійно підібрати матеріал, колірну гамму і фасон, при цьому позбавитеся від головного болю від постійних пошуків в магазинах. Сама по собі викрійка спідниць не є складним процесом, необхідна лише акуратність і початкові навики крою та шиття. Отже сміливо беріться за справу.

Розрізняють безліч фасонів спідниць. Фасони спідниць несуть свій настрій, створюють певний стиль, обумовлюють манеру поведінки і місце, в якому будуть доречні. Звичайно ж, не варто забувати і про те, що фасон повинен підбиратися виходячи з Вашої фігури в першу чергу.

Види фасонів спідниць

Двохшовна спідниця напівсонце

Є найлегшою в реалізації. Довжина спідниці залежить від Вашого бажання. Властива молодіжному стилю, проте можна використовувати на відпочинку, наприклад на морі. Не сковує руху, додає легкість, проте такого фасону варто побоюватися жінкам з пишними формами. Аби її зробити, необхідно вирізуати дві четвертинки круга, пояс і зшити
належним чином. Раджу використовувати яскраві, струмуючі тканини. Не бійтеся експериментів.

Пряма двохшовна спідниця

Найбільш модна модель в даний час. Підійде жінкам що віддають перевагу діловому стилю в одязі. Хоча, поєднюючись з менш консервативним верхом може утворювати вечірній туалет. Личить для жінок з будь-якою фігурою, за умови, що спідниця нижча за коліна. Дуже личить повним жінкам, робить іх стрункішими, всупереч стереотипам. Викрійка спідниць являєю собою два прямокутника, які потім доводяться по фігурі, не забувайте про виточки і пояс. Раджу використовувати щільні тканини і теплу колірну гамму.

Спідниця годе

Ця спідниця залишається модною і актуальною у всі часи. Прекрасно підійде жінкам будь-якої вікової групи. Спідниця годе створює романтичний образ, проте раджу відійти від стереотипу, що вона має бути витримана в темних тонах.

Викрійка являє собою два своєрідних «гриба», які зшиваються разом. Не забувайте про пояс і виточки.

Пряма спідниця із складами плісе

Один з найбільш винахідливих відступів від нудної офіційності. Личить так само, як і пряма спідниця всім. Викрійка робиться так само, за винятком того, що шви знаходитимуться не з боків, а спереду і ззаду відповідно, що дасть можливість вставити драпіровку. Раджу, використовувати для складки плісе інший матеріал, легший, ніж той що піде на основну частину спідниці, проте в цьому випадку будьте обережні з вибором верху.

Ми перерахували деякі фасони спідниць, які зараз користуються популярністю. Проте на окремий опис заслуговують короткі спідниці.
Викрійка спідниці надзвичайно проста у виконанні, вона як міні фасон спідниці. Варто пам’ятати, що короткі спідниці відкривають ноги і акцентують увагу на стегнах.
Тому будьте обережні. Існує стереотип, що короткі спідниці є виключно пляжними і дискотечным варіантом, проте не варто забувати, що помірна довжина вище за коліно буде відмінним доповненням до літнього ділового костюма.

І не забувайте, що пошив спідниць своїми руками це, перш за все, величезне поле для творчості. Тому творчих Вам успіхів!

Модні фасони спідниць 2015-2016

модні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідницімодні спідниці

Як вибрати спідницю (відео)

(Visited 1 124 times, 1 visits today)

Статті на тему