Випускний вечір не за горами. І ви вже визначилися, що, поза сумнівом, вашим вбранням в цю пам’ятну мить повинно стати довге плаття. Ви берете каталог або заходите на сайт випускних вбрань, аби підшукати необхідний, і…. розгублюєтеся.

І справді, асортимент, представлений сьогодні в багаточисельних колекціях, здатний закрутити голову будь-якій дівчині. Здається, ніби кожне плаття змагається з іншими, веде боротьбу за увагу, за те, аби вибір припав саме на нього. І ця боротьба проходить відразу на декількох фронтах одночасно: у фасоні, кольорі, матеріалах і декорі. У цьому огляді ми і поглянемо, як довгі плаття на випускний 2014 збираються перемагати в грядущому сезоні.

Плаття на випускний: пишні довгі вбрання проти облягаючих

Отже, ви відкриваєте каталог прекрасних вбрань на випускний вечір 2014 року, і вас вражає величезна кількість легких і повітряних та довгих пишних платтів? Їх корсети роблять фігурку витонченою, а пишні спідниці шелестять при ходьбі. Витягують силует плаття із завищеною лінією талії. Такі вбрання ніби втілилися в реальність з фільмів про принцес і прекрасних фей. Яскраві або пастельні фарби, витончений декор — все це вабить, пропонує стати героїнею з фантастичної історії. І ваше серце підкорене.

Плаття на випускний 2014 пишні довгі

Плаття на випускний 2014 пишні довгі

Але тут ви перевертаєте сторінку каталога і відразу бачите плаття, які спокушають своїм приталеним силуетом. Такі вбрання відразу привертають до себе увагу, вони здатні підкреслити жіночу красу в різних фасонах — годе, русалка, прямих моделях. Адже цього сезону вони ще зухваліші, мерехтять безліччю прикрас, додатково ваблячи прозорими фактурами.

Облягаючі довгі плаття 2014 на випускний фото

Облягаючі довгі плаття 2014 на випускний фото

Яке з них вибрати — облягаюче чи пишне? Вирішувати вам, але вибір буде нелегким, адже різноманітність і тих, і інших, просто вражає.

Довгі плаття на випускний 2014: відкриті проти закритих

А на наступній сторінці ви вже не можете відвести погляд від грайливих і сміливих вирізів вбрань для дівчат. Такі довгі вечірні плаття на випускний вечір продемонструють вашу струнку спину та підтягнутий живіт. Причому кожен подібний виріз тут підкреслений красивими інкрустаціями і є справжньою прикрасою плаття. Ці моделі дозволяють також продемонструвати красиві лінії рук, плечей або показати стрункі ніжки за рахунок довгих розрізів на спідниці.

Довгі випускні плаття 2014 з оригінальними вирізами

Довгі випускні плаття 2014 з оригінальними вирізами

На противагу вищеназваним вбранням, закриті плаття в підлогу закликають випускниць бути елегантними. Але такі плаття так само грайливі і прекрасні, як і відкриті — вони вкривають дівочий стан, одночасно відкриваючи його за рахунок прозорих спідниць, рукавів і вставок . Адже не даремно в минулому сезоні вони підкорили серця багатьох красунь і подарували успіх мільйонам дівчат!

Закриті моделі довгих випускних платтів 2014 фото

Закриті моделі довгих випускних платтів 2014 фото

Красиві випускні плаття в ретро стилі проти ультрасучасних вбрань

А може вибрати на випускний плаття в стилі ампір, яке будь-яку дівчину зробить схожою на старогрецьку богиню? Красиві драпіровки на ліфі, прикраса ділянки грудей вишивкою або фестонами, легкі спадаючі тканини і шлейфи — в таких фасонах все органічно, вони продумані до найдрібніших деталей.

Довгі плаття 2014 в стилі ампір на випускний

Довгі плаття 2014 в стилі ампір на випускний

Можливо підійде плаття в стилі 20-х років, чи може варто все ж вибрати фасони з недалекого майбутнього? Але при цьому хочеться крокувати в ногу з модними тенденціями при виборі сучасних вечірніх вбрань.

Модні випускні плаття 2014 довгі

Модні довгі випускні плаття 2014

Максимум або мінімум в декорі: і тут доведеться вибирати

Красиві випускні плаття 2014, розшиті стразами і стеклярусом, обіцяють зробити вас справжньою зіркою випускного вечора. Такі прикраси приймають будь-який бажаний узор на вбранні. Вони імітують квіти, зірки, метеликів, повністю усіюють вбрання. Тоді як інші роблять акцент на лаконічності в декорі. Адже скільки прекрасних дівчат на Землі, стільки і смаків, але абсолютно зрозуміло, що кожній сподобається лише «своє» вбрання.

Для випускного 2014 дизайнери придумали унікальний варіант — щось середнє між щедрим декором і простотою вбрання. У такому вбранні всього декілька деталей плаття спереду і ззаду прикрашені каменями, інша частина виконана з красивої однотонної тканини.

Красиві довгі плаття на випускний вечір 2014 року

Красиві довгі плаття на випускний вечір 2014 року

Асиметрія і симетрія

Довгі плаття 2014 на випускний з асиметрією в деталях — ось ті вбрання, які ваблять своїм неординарним виконанням. Плаття на одне плече з бретелею або рукавом, коротке спереду і довге ззаду, з розміщеним несиметричним малюнком або драпіровками стануть противагою іншим вбранням. Як можна побачити в багатьох моделях — асиметрія цього сезону явно виграє!

Довгі асиметричні плаття на випускний 2014 фото

Довгі асиметричні плаття на випускний 2014 фото

Монотонність і багатоколірніть: актуальна класика в кольорі проти яскравих фасонів

Напевно кожна випускниця вже занепокоєна питанням, в якому вбранні з’явитися перед своїми однолітками. І тут плаття в класичній гаммі допоможуть засвідчити вашу консервативність в моді і прекрасний смак. У відповідь фасони, прикрашені яскравими тонами, просто волають насолодитися феєрією фарб. Адже юний вік дозволяє це!

Але в боротьбу за право красуватися на випускницях також вступають довгі плаття на випускний 2014 в узор, які неодмінно виділятимуться серед монотонних вбрань і приковуватимуть до себе погляд.

Постійні союзники і суперники одночасно — це червоні випускні плаття в підлогу, а також вбрання в чорному і білому кольорі.

Пристрасть, інтрига і сміливість — довгі вечірні плаття на випускний в червоному кольорі так і виділяють ці якості. Дівчина в червоному платті завжди помітна. І якщо ви прагнете виділити в своєму образі саме це — тоді вбрання червоного кольору виграло битву! А може вас вабить благородство темного кольору. Тоді вінець переможця отримає чорне випускне плаття. При цьому воно також може вражати великою кількістю цікавих деталей, відвертістю фасону і декору. Зате біле вбрання полонить своєю ангельською чистотою і невинністю.

Червоні, чорні і білі плаття на випускний 2014 фото

Червоні, чорні і білі плаття на випускний 2014 фото

Які ж довгі плаття стануть кращим вибором на випускний 2014? Звичайно ж шукати варто серед тих, про які ви мріяли або які підкреслять всю красу вашої фігури. При цьому важливо чесно оцінити свої достоїнства. Довгі пишні плаття з корсетом зроблять вашу талію тонше і красиво укриють повні ніжки. Облягаючі ж фасони, а також відкриті плаття із запаморочливими вирізами підкреслять стрункий стан. В кожного плаття свої козирі в боротьбі, а то і декілька! І чим більше їх, тим швидше вони підкорять серця юних красунь. А яке вбрання вже завоювало ваше серце? Можливо, ви вже визначилися не лише з довжиною, але і з фасоном?

Довгі випускні плаття 2014: фото-підбірка

І ще більше 40 фото довгих випускних платтів 2014 року ми підготували для вас в цій галереї картинок. Сподіваємося, що з нашими ідеями вам буде легко визначитися, що надіти в цей випускний вечір.

Плаття на випускний з довгою прозорою спідницею Довге плаття на випускний з ажурною спиною Довге плаття на випускний 2014 фото Довге плаття на випускний 2014 фото Довге плаття на випускний 2014 фото Довге плаття на випускний 2014 фото Довге плаття на випускний 2014 фото Довгі вечірні плаття на випускний Довге випускне плаття 2014 біле Довге випускне плаття 2014 зелене Довге плаття на випускний 2014 фото Довге плаття на випускний 2014 червоне Довге плаття на випускний 2014 фото Довгі вечірні плаття на випускний Довгі вечірні плаття на випускний Довге плаття на випускний 2014 фото Довгі вечірні плаття на випускний Довге випускне плаття 2014 на одне плече Довгі вечірні плаття на випускний Довге плаття на випускний 2014 фото Красиві довгі плаття на випускний Довге плаття на випускний 2014 чорне з синимо Довге плаття на випускний 2014 червоне Довге плаття на випускний 2014 фіолетове Красиві довгі плаття на випускний Красиві довгі плаття на випускний Довге плаття на випускний 2014 фото Довге плаття на випускний 2014 з відкритою спиною Красиві довгі плаття на випускний Довге плаття на випускний 2014 з відкритою спиною Красиві довгі плаття на випускний Довгі плаття 2014 на випускний Довгі плаття 2014 на випускний Довге плаття на випускний 2014 червоне Довгі плаття 2014 на випускний Довгі плаття 2014 на випускний Довгі плаття 2014 на випускний Довге плаття на випускний 2014 червоне Довге випускне плаття 2014 на одне плече Красиві довгі плаття на випускний 2014 фото Красиві довгі плаття на випускний 2014 фото Довге плаття на випускний 2014 червоне Довге плаття на випускний 2014 червоне з V-подібним вирізом Довге плаття на випускний 2014 синіше з V-подібним вирізом

(Visited 1 056 times, 1 visits today)

Статті на тему