Недотримання деяких вимог до взуття може привести до погіршення його вигляду і якості. Отже:

  • Заздалегідь очищене взуття зберігають в добре провітрюваному місці, краще у відкритій шафці, в «галошниці». Аби воно довго зберігала свою форму, носки заповнюють папером, якщо немає спеціальної (випрямної) колодки.
  • Сушать взуття в провітрюваному місці, далеко від опалювальної системи. Для сушки взуття від 18 до 29 розміру існує спеціальний електроприлад. Він простий у використанні і не змінює первинної форми взуття.
  • зберігання взуття

    Для захисту шкіряного взуття від пилу його закривають папером або тканиною. Зберігати шкіряне взуття краще в коробках. Вологість і підвищена температура призводять до усадки взуття, появи зморшок і складок, підошви коробляться. При високій вологості повітря унаслідок різної гігроскопічності матеріалів верх взуття починає морщити, на металевій фурнітурі з’являються сліди від корозії, а на деталях — навіть цвіль. Недотримання умов зберігання (температури, відносної вологості) наводить до старіння матеріалів — появи тріщин, підвищеній жорсткості і тому подібне.

  • Лаковане взуття зберігають на розпіркових колодках. Якщо їх немає, то зберігають його загорнутим (кожну напівпару) в м’яку тканину або папір або ставлять так, щоб напівпари не стикалися одна з одною. Доцільно набити в носки м’який папір (або газету).
  • Гумове взуття не повинне знаходитися поблизу від опалювальних приладів. Його слід зберігати в коробках або паперових пакетах, з прокладкою з м’якого паперу.
  • (Visited 50 times, 1 visits today)

    Статті на тему