дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси

Носити одяг від відомих дизайнерів вже давно стало звичним. Але часто ми забуваємо про деталі, які допомагають перетворити просто оригінальне вбрання на приголомшливе. Багато дизайнерів пропонують не лише одяг або взуття чи парфюмерію але і прикраси. Ми часто забуваємо про те, що мода набагато більш багатолика, вона існує на все, що нас оточує. Тому стильні дизайнерські прикраси завжди можуть стати родзинкою будь-якого вбрання. У аксесуарі важливо все: колір, форма, фактура, стиль. Дизайнери ж пропонують дійсно небанальні рішення. Традиційні прикраси, які мають найбільший попит, — це кулони, браслети, кільця, намиста, пояси, брошки і брелоки. Дизайнери створюють тонкі витончені речі, які відрізняються від звичайних прикрас, до яких ми звикли.

Наприклад, роботи Eelco Veenman приголомшують уяву незвичайною формою і вдалим поєднанням різних матеріалів, таких як метал і дерево, простий пластик і благородне золото. Взагалі, при створенні ексклюзивних прикрас, використовуються будь-які матеріали, це не лише звичні срібло, золото і платина, але і корали, шкіра, бісер, кришталь і кристали, різні камені, пір’я, шерсть, повсть, хутро і мереживо. Вибір матеріалів для прекрасних аксесуарів дуже широкий і дизайнери використовують всі можливості кожного матеріалу.

Якщо говорити про модні стилі, то останнім часом популярні не лише класичні прикраси, але і прикраси, створені спеціально до якогось випадку. Є колекції прикрас, приурочених до великих свят — Нового Року, Різдва, Дня Святого Валентина, Дня Всіх Святих. Навіть певний сезон стає приводом для створення нових колекцій. Є прикраси, які виготовляють по мотивах популярних фільмів, картин, музики і навіть книг. Популярні прикраси в етнічному стилі — кельтські, африканські, єгипетські, індійські. Останнім часом до моди увійшов стиль ретро і на подіуми повернулися прикраси, зроблені у стилі 40-60-их років і в стилі епохи великих європейських королів.

Особливо популярні вироби, прикрашені кристалами Svarovski. Їх використовують для виготовлення традиційних прикрас, одягу і аксесуарів. Недавно такими кристалами дизайнери прикрасили навіть контактні лінзи. Ці кристали утворюють у центрі лінзи подобу сльози, що переливається. Комусь така прикраса може здатися дуже епатажною, проте..

Окрім відомих дизайнерів, що працюють в будинках мод Givenchy, Versace, Chanel, Armani, Christian Dior і інших, на ринку ювелірних виробів і біжутерії широко представлені роботи початкуючих майстрів. Їх творіння відрізняються свіжим поглядом на звичні речі, новим підходом до виготовлення традиційних прикрас, нестандартними рішеннями, тому цінуються досить високо. Дизайном прикрас займаються багато зірок кіно і естради, навіть принц Чарльз випустив розкішну колекцію запонок.

Вся краса таких аксесуарів в тому, що дизайнером може стати практично кожен, хто має смак, бажання і деякі навики. Тому зараз на ринку широко представлені вироби з бісеру, дерева, металу і інших матеріалів, які виготовляються вручну і часто в єдиному екземплярі. На них не красується дороге впізнанне клеймо, але це не робить такі прикраси гіршими. Вони дають можливість кожному стати володарем дійсно ексклюзивної речі за символічну плату.

дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси
дизайнерські прикраси

дизайнерські прикраси

Правильно підібрані прикраси можуть зробити прекрасним навіть найпростіше плаття або ж підкреслити розкіш дорогого костюма. Їх вибір такий великий, що можна підібрати відповідні прикраси для будь-якого випадку, будь то королівський прийом або весільна вечірка. Зараз дизайнерські прикраси такі доступні, що багато хто не бачить сенсу в покупці прикрас в звичайних магазинах, адже завжди можна створити колечко або сережки по власному ескізу, замовивши роботу майстрові. Не важливо, чи буде на вас кольє від Тіффані або браслет, зроблений талановитою подругою, основна ідея дизайнерських прикрас в їх оригінальності, як і в книгах, в них цінується відсутність плагіату.

По зовнішнім джерелам

(Visited 109 times, 1 visits today)

Статті на тему